Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>>Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza? >Powietrze mogę zobaczyć pośrednio (nawet bez jego skraplania), gdy nadmucham nim gumowy balon. >Stawiasz boga i powietrze w jednym rzędzie, więc spróbuj nadmuchać balon bogiem, aby wykazać jego istnienie. >Jeżeli Ci się to uda, uwierzę. >
Tu bym się spierał... i to całkiem serio. Bogiem nadmuchany jest Watykan i na 100% lepiej na tym wychodzi, niż balon z powietrzem albo wszyscy użytkownicy tego forum razem wziąci... Gdyby to jeszcze było śmieszne, to pół biedy. Ale nie jest. Religie naprawdę nieźle wychodzą na swoich pomysłach...
wiadomo ze dom ktory budujesz z papieru nigdy nie bedzie tak trwaly jak dom z drewna czy z betonu okham byl filozofem tak samo jak inni chodzi o top ze cos co przetrwalo tyle czasu ma jakas wartosc
po co ja mam panu pisac jakie beda konsekwencje tego co pan robi teraz pan ponoso konsekwencje pana dzialania p[rzez cale zycie wystarczy to przeanalizowac
wykluczasz istnienie wszystkiego czego nie widziales to jest chore
czlowiek ma ograniczona wiedze o swiecie nie potrafi zrozumiec wielu rzeczy ktore sie wokol ni3ego dziaja ale przyjmuje to i sie uczy walka z religia jest bezsensowna przypomina troche przedszkole >