Racjonalista - Strona głównaDo treści
ateisci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-01-2015 10:05artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
ateisci
Ocena -16 na 20
Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..
#91
02-01-2015 18:11
 Ocena-1 na 3
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi kulka_na_mole

wez sobie neospasmine jak nie pomoze to hydroxyzyne bo dostaniesz wylewu

#92
02-01-2015 18:13
 Ocena 1 na 3
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi kulka_na_mole

ciebie nadmuchali glupota blyszczysz niczym mente captus

#93
02-01-2015 18:15
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> tu jest poziom z czata widze hehe
Nie zadzieraj głowy aż tak wysoko bo sobie kręgi szyjne połamiesz.
Albo wdepniesz w g....

Drobner, dróżnik

#94
02-01-2015 18:22
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>masz 10 lat czy 15?
O!
Rozróżniasz takie duże liczby?
Jak?

Niestety, Twój IQ nadal jest dodatni.
Musisz mocniej wierzyć!

Drobner, trzymający kciuki...

#95
02-01-2015 18:34
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>ciebie nadmuchali glupota blyszczysz niczym mente captus

Zaledwie nikłą poświatę odbijamy - blasku, którym tak gorliwie promieniejesz...

Drobner, zacieniony...

#96
02-01-2015 18:39
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

wszyscy zdrowi w domu ?


#97
02-01-2015 18:40
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

drobner mente captus

#98
02-01-2015 18:41
 0 na 2
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

drobner zaciemniony
.

#99
02-01-2015 18:49
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> drobner zaciemniony
Tak! Żeby mi oczu nie wypaliło to, czym błyszczysz...

Drobner, nowomroczny

#100
02-01-2015 18:51
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> wszyscy zdrowi w domu ?
Idź odrobić pracę domową z rysunków.
Pani będzie sprawdzać kolorowanki.

Drobner, uprzedzam...

#101
02-01-2015 18:54
 Ocena 3 na 3
Degre (752 punktów)Odp: ateisci
>Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie
>widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest
>najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty.

Ile masz lat? Bo z tego co czytam wątek ... Daję Ci jakieś 12-14 i totalną odporność na argumenty i logikę. Nie masz pojęcia jak wygląda nauka i empiria. Przyjąłeś do wiadomości od kogoś informację "ateiści nie myślo i so gupi hehehe ; no bo jak tu w boga nie wierzyć" i nie przyjmujesz żadnego ze stanowisk forumowiczów.

Nie próbujesz nawet nawiązać dialogu. Twoim zdaniem bóg jest i mamy to pojąć - a nie pojmujemy bo jesteśmy jacyś głupi.

#102
02-01-2015 18:55
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>drobner mente captus
Widzę, że Ctrl+C i Ctrl+V masz opanowane.
Nie zajmuj mózgu już niczym więcej, bo nie starczy w nim miejsca na kontrolę zwieraczy...

Drobner dobrze radzi...

#103
02-01-2015 19:00
 Ocena 1 na 1
Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Dariusz Jamrozowicz
>Tak, siać trzeba, ale są okoliczności, w których należy machnąć ręką. Według mojej oceny tu akurat była jedna z nich, ten człowiek nie jest zainteresowany żadną rozmową.

Pewnie tak, jednak może jest mała szansa, że do chociaż jednej z tych osób, niech będzie nawet że jednej na sto, da się jakoś dotrzeć. Choć rzeczywiście jest w tym sporo samookaleczenia się, bo to walenie głową w mur

#104
02-01-2015 19:11
 Ocena 5 na 5
Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>probujesz ogarnac niebo a niewiesz na czym stoisz w zauwazasz blad ktory moze byl celowy ale pomijasz temat ktory jest wazny

Brak polskich znaków, pisanie "niewiesz" zamiast "nie wiesz", zero interpunkcji i brak wielkiej litery na początku zdania. Sporo tych celowych błędów. Wszystko to w jednym tylko zdaniu.

Za to argumenty jakie Pan przedstawia są zwyczajnie dziecinne, naprawdę miałkie. Gdybym miał sparafrazować Pańskie argumenty za istnieniem boga, to napisałbym "bóg jest, bo tak." Nauka od wielu lat udowadnia, że rzeczy które kiedyś przypisywano bogu, wcale przez bogów nie zostały stworzone. Powstanie życia, ewolucja, najnowsze dokonania fizyki wyjaśniające działanie wszechświata - naprawdę, wiemy o świecie coraz więcej, właściwie to dla boga nie ma tu już miejsca. Nawet jakby ktoś się uparł i nazwał boga "pierwszą przyczyną", to jaki ma na to dowód? Dlaczego miałaby być jakaś nadnaturalna pierwsza przyczyna?

Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner
>gonił przez godzin dziesięć w całym pędzie koni, uciekających wrogów aż do Macedonji.

Nie do Mordoru?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365