 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-01-2015 10:05 | artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | ateisci
-16 na 20 | Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..#406 1 na 1 vipe (5 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | |
#407 1 na 1 vipe (5 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | > to bylo pytania do tego niedorozwoja drobnweraCzy to oznacza, że moja odpowiedź Ci nie pasuje? A może tak naprawdę nie chodzi Ci o wiedzę, tylko zgdnębienie Drobnera? * Trzeci raz ponawiam moje pytanie: co to ma do rzeczy ocena, czy cywilizacja chińska przebiła, czy nie przebiła naród żydowski w odkryciach?
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | > zydzi wyprzedzili inne kraje w odkryciach w dzioedzinie medycyny npBzdury opowiadasz. Tego nie można prosto zestawiać. Poza tym, popatrz na osiągnięcia Chin: www.racjonalista.pl/forum.php/s,649399#w651036
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#410 1 na 1 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: ateisci | > Trzeci raz ponawiam moje pytanie: co...Co znaczy ta wypowiedź skierowana do osoby zablokowanej?? Jaki jest jej cel?? |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | Robiłem tak częściej już wcześniej. Trzy rzeczy: a) nie wiem tego na 100%, ale prawdopodobnie powiadomienia dostaje b) istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że wyświetli sobie forum bez logowania c) inni, jemu podobni przeczytają
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | PS tu akurat chyba jeszcze nie zobaczyłem, że był zablokowany. Stąd pytania domagające się rzeczywiście od niego odpowiedzi.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#413 1 na 1 Šemū' el Lönneberg (1919 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | Zwróć uwagę na to, że napisałeś: > cywilizacja chińska i > naród żydowski. |
#414 2 na 2 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | Powiedz otwarcie, co sugerujesz. W trakcie formułowania odpowiedzi nie koncentrowałem się nad tych słowach - ogólnie wiadomo o co chodzi a artem2035 tak właśnie napisał. Stąd taka, a nie inna odpowiedź. Niestety, jemu uwagi zwrócić już nie bardzo możesz..  A co do narodu jeszcze - tu sprawa jest rzeczywiście nieco bardziej skomplikowana. Chiny obecnie nie stanowią jedności narodowej wg naszej polskiej percepcji. Jeszcze gorzej jest z Indiami. Pozdrawiam
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#416 3 na 3 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: ateisci | > tu akurat chyba jeszcze nie zobaczyłem, że był zablokowany.A, chyba, że tak. Zdarza się. Ale jeśli był wniosek o jego zablokowanie, to mogłeś pisząc z nim zerknąć raz na parę godzin, czy on jeszcze jest.  Nie bardzo rozumiem Twoje postępowanie. Chciałeś z nim pisać czy nie chciałeś? Jeśli nie chciałeś, to dlaczego pisałeś? Jeśli chciałeś, to dlaczego poparłeś wniosek o jego zablokowanie? Ciekawi mnie, jak ta sytuacja wygląda z Twojego punktu widzenia. |
#417 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | > Ale jeśli był wniosek o jego zablokowanie, to mogłeś> pisząc z nim zerknąć raz na parę godzin, czy on jeszcze jest.  Nie no, aż tak mi na tym koncie nie zależy, żebym miał mieć jakąś obsesję i co parę godzin sprawdzać  > Chciałeś z nim pisać czy nie chciałeś?> Jeśli nie chciałeś, to dlaczego pisałeś?Moim zdaniem popełniasz błąd przyjmując 'jego' za jedną osobę. Jeden czy dwóch chamskich ludzi, którzy pisali na tym koncie z definicji odpada. Nie ma co się zniżać. Czasami pisała tam również dość prymitywna kobieta, trzymająca swój nos znacznie ponad Burj Khalifa. Z nią również nie warto było rozmawiać. Była tam jednak jeszcze jedna kobieta, która jakoś trzymała poziom - i jej właśnie odpisywałem. To oczywiście tylko założenia, wynikające z czytanych odpowiedzi. > Jeśli chciałeś, to dlaczego poparłeś wniosek o jego zablokowanie?Z dwóch przyczyn. Przede wszystkim dlatego, że chamstwo co jakiś czas powracało. Po drugie wg mnie jest poza wszelką uczciwością to, co przyjęli owi katoliccy forumowicze tzn. pisanie z jednego konta bez możliwości weryfikacji kto jest kim. Im również sprawiało to trudność. To po prostu pewien standard uczciwości, który im był obcy. Dla mnie taka ślepota na podstawowe zasady bon-ton rozmów międzyludzkich była już sama w sobie argumentem za blokadą. Pozdrawiam
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: ateisci | > Budda nie był Bogiem. Jest kimś więcej. Wg. buddyzmu bogowie są nieoświeceni, są niżej niż Budda w hierarchii bytów.Budda to postać mityczna, wymyślony mistrz.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#419 1 na 1 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: ateisci | > Nie no, aż tak mi na tym koncie nie zależy,Rozmawiałeś z kontem? > Moim zdaniem popełniasz błąd przyjmując 'jego' za jedną osobę.Ale konto było jedno, więc jeśli rozmawiałeś z kontem... > Jeden czy dwóch chamskich ludzi, którzy pisali na tym koncie z definicji odpada.> Nie ma co się zniżać.> Czasami pisała tam również dość prymitywna kobieta, trzymająca swój nos znacznie ponad Burj Khalifa. Z nią również nie warto było rozmawiać.> Była tam jednak jeszcze jedna kobieta, która jakoś trzymała poziom - i jej właśnie odpisywałem.Napisałeś "Trzeci raz ponawiam moje pytanie:"
bezpośrednio pod postem o treści "to bylo pytania do tego niedorozwoja....." (parę postów wyżej) Trochę mnie to zmyliło, ale nie czepiajmy się, różne rzeczy piszą ludzie, którzy jakoś trzymają poziom. Tak że ogólnie Twoja odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Dziękuję. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | > Rozmawiałeś z kontem?A kolega Episode_2 się czepia, prawda?  > Ale konto było jedno, więc jeśli rozmawiałeś z kontem...W domu wszyscy zdrowi? > Napisałeś "Trzeci raz ponawiam moje pytanie:"> bezpośrednio pod postem o treści "to bylo pytania do tego niedorozwoja....." (parę postów wyżej)> Trochę mnie to zmyliło, ale nie czepiajmy się,No właśnie. Poza tym skąd pewność, że ona tego właśnie nie przeczyta? > Tak że ogólnie Twoja odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Dziękuję.Ja również.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|