> Dlaczego ateisci neguja istnienie BogaBo nie ma dowodów na istnienie bogów i sama ta idea jest bezsensowna. > a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?Hmmmm, bo są dowody na istnienie powietrza? Możemy je poczuć, zmierzyć, zważyć, a nawet zobaczyć w odpowiednich warunkach. Bez większych problemów możemy sprawdzić skład powietrza. Polecam podpalenie czegokolwiek, tym sposobem dowiemy się, że jednym ze składników powietrza jest tlen  > pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniemMit. > .pewnosc jest znamieniem glupoty.Dlatego pozwalam sobie na 1% niepewności  Jestem otwarty, proszę mi znaleźć ostateczny, nie do obalenia dowód na istnienie boga. Ja mogę udowodnić istnienie słownika, radzę zapoznać się z tym fenomenem.  |