> >Rozmawiałeś z kontem?> A kolega Episode_2 się czepia, prawda?  Czepiam się. Bo wydaje mi się, że dokonałeś depersonifikacji rozmówcy. > W domu wszyscy zdrowi?Bez komentarza. > Poza tym skąd pewność, że ona tego właśnie nie przeczyta?Teraz to jest jeszcze bardziej jasne. Kierujesz wypowiedzi do konta i liczysz na to, że odpowie ta osoba, którą masz na myśli. Jak odpowie inna, to nie zniżasz się do dyskusji tylko dalej piszesz do tego samego konta, licząc, że tamta osoba jednak przeczyta i odpowie. A nie mówiłem, że będzie ciekawie z taką multi osobą? |