> wykluczasz istnienie wszystkiego czego nie widziales to jest chore czlowiek ma ograniczona wiedze o swiecie nie potrafi zrozumiec wielu rzeczy ktore sie wokol ni3ego dziajaWzrok to tylko jeden ze zmysłów  Mamy ogromną wiedzę o świecie, tak ogromną, że nie ma na świecie człowieka który w pełni byłby zdolny ogarnąć chociażby część tych dokonań. Zawsze jednak można mieć przynajmniej ogólne pojęcie, coby nie być ignorantem. Jak czegoś nie wiemy i nie potrafimy wyjaśnić, to zadajemy pytania, stawiamy hipotezy. Potem szukamy odpowiedzi. Religia, to zaprzeczenie tego czym zajmuje się nauka. Zamiast pytać i potem szukać odpowiedzi, zaczynacie od dogmatu który jest niepodważalny. To jest przedszkole. Robicie kochani to, za co ja jako dziecko dostawałem od mamy mokrą szmatą przez łeb: mówicie "tak, bo tak". |