 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-03-2015 05:26 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Religia Prawdy
-7 na 15 | W związku z głupotami, które co poniektórzy wypisują na temat Religii, Wiary i Boga przedstawiam bardzo pokrótce genezę i założenia Religii Prawdy, której jestem twórcą. Ogólnie Religia to Wiara w Boga, o którego istnieniu nie wiemy, jedynie zakładamy, że istnieje Bóg=Duch (Duch, a więc coś abstrakcyjnego, niewyobrażeniowego), który jest stwórcą świata materialnego. Natomiast ślepe religie (pseudo religie) to wiary w różne wyobrażenia Boga, o którego istnieniu i działalności ich wyznawcy posiadają jakąś wiedzę zapisaną w tzw. "świętych" księgach, np: Bóg Jehowa wybrał sobie jeden naród, któremu pomagał mordować inne narody, albo Bóg Allah (który jest podobno tym samym bogiem co Jehowa) wybrał sobie inny naród, któremu każe: (9 sura: A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki!), albo Bóg Trójca Przenajświętsza (który jest podobno tym samym bogiem co Jehowa (Allah) tylko dodatkowo składa się jeszcze z Syna i Ducha). Myślę, że te 3 przykłady wystarczą, żeby zrozumieć, czym Bóg (Duch) różni się od bogów wyobrażeniowych i 300 milionów bogów hinduizmu i innych pseudo religii wyobrażonych jako słoń, krowa, szczur, ośmioramienny młodzieniec itd.... wymieniać już nie trzeba. 1. Religia Prawdy powstała 2 maja 2010 roku. Jej wyznawcy nie wiedzą, czy Bóg=Duch istnieje, jedni wierzą, że tak, inni nie wierzą, że istnieje. Skąd ten paradoks, że są wyznawcy, którzy nie wierzą w istnienie Boga, otóż Religia Prawdy nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących, ale jej wyznawcami są czyniący dobro, a więc ten sam człowiek, gdy czyni dobro jest wyznawcą Religii Prawdy, a gdy czyni zło, nie jest. Z powyższego wynika, że większość ludzi nawet nie wie, że są wyznawcami Religii Prawdy. 2. Religia Prawdy zakończyła duchowo ślepe religie, które nie dość, że wierzą w wyobrażenia, zamiast w Boga, to jeszcze dzielą ludzi na swoich wiernych, których grupują w kościołach, związkach wyznaniowych, sektach i resztę ludzi, którzy nie należą do tych instytucji. 3. Religia Prawdy nigdy nie była, nie jest i nigdy nie będzie żadną instytucją, ponieważ nie dzieli ludzi na swoich wiernych i resztę, lecz łączy ludzi dobrej woli we wspólnym budowaniu Miłości na Ziemi, bez względu na to, czy ktoś należy jeszcze do jakiegoś instytucjonalnego kościoła, jest wyznawcą jakiejś ślepej religii, czy jest niewierzącym. 4. Wiara w Boga to nie przymus, wszyscy ludzie są wolni, dlatego Religia Prawdy nikogo nie przekonuje do wiary, tylko do czynienia Miłości. 5. Kościół Boga to cała Ziemia, nie podział na miejsca święte i zwyczajne. Kościół Boga to wszyscy ludzie dobrej woli. 6. Religia Prawdy opiera się tylko na jednym dogmacie: Absolutną Prawdą jest Miłość. To by było pokrótce, więcej tutaj: boskaprawda.blogspot.com/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Dalej..#346 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat, jasnowidzenie Jackowskiego | Hanek, hm.. może i ze mnie jest podobny jasnowidz, jak Jackowski? Zamiast na zwłokach jestem niekiedy zmuszany przez życie by koncetrować się co ma aktualnie na myśli moja partnerka (a o tym nie mówi). Hm.. 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#347 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat | |
#348 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat | Popatrzmy jeszcze na kota na Twoim zdjęciu. Zastananówmy się, jakie źródło światła było zamontowane w żyrandolu i czy świeciło w czasie robienia zdjęcia. Możesz to sprawdzić? Na właściwościach fotki (pliku) również powinno być zapisane małe co-nieco: np. tryb użycia lampy błyskowej. Serdecznie pozdrawiam!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#349 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: Religia Prawdy | > Każdy pewnie chciałby żyć w takim świecie, o jakim piszesz. Szczęśliwa wspólnota, brak dylematów moralnych, miłość, współpraca etc. Nie uważasz, że to daleko idąca utopia?Jeśli mówisz, że chcesz, a nie działasz na rzecz zmian, to rzeczywiście utopia.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#350 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat na fotkach | > Popatrz na te zdjęcia: ... Skopiowałem je ze stron: photographyblogger.net/oliver-halm-photography/ ... www.gerotte.com/DanceTech/dancetech.html> Widzisz podobieństwa? Ja spore.Zawsze warto zastanowić się co takie dziwaczne zdjęcia przedstawiają. Są one przeciwieństwem moich, o ile moje pokazują to co jest dla nas niewidoczne to wybrane przez ciebie fotki ukrywają to co zwykle jest widoczne poprzez nałożenie na siebie wybranych kadrów ruchu . > Popatrzmy jeszcze na kota na Twoim zdjęciu. Zastanówmy się, jakie źródło światła było zamontowane w żyrandolu i czy świeciło ... Serdecznie pozdrawiam!Zdjęcie z kotem nie jest moje, wybrałem je z powodu podobieństwa do tego co przedstawia zdjęcie "telepatyczna fala" ... one powstały w identyczny sposób i zarejestrowane fale widoczne są dzięki temu samemu zjawisku. Sposób powstawania takiej telepatycznej fali opisał w swoich pracach dr Jan Pająk. O ile zainteresowany jesteś zarejestrowaniem podobnego zjawiska, mogę doradzić jedynie aby nie zrażać się niepowodzeniem i eksperymentować ... są to unikalne zdjęcia. W obecnych czasach o tyle łatwiej je pozyskać, że wykonanie dużej ilości próbnych fotek to jedynie wartość poświęconego czasu. Pozdrawiam serdecznie. P.S. Odpowiedź na twoje pytania szykuję tak aby była interesująca dla wszystkich. (17czerwiec2015-ZbyszekzWarszawy) |
#351 1 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat na fotkach | > Zawsze warto zastanowić się co takie dziwaczne zdjęcia przedstawiają.Zgadza się. Przedstawiają ruch, podobnie jak w Twoich (szczególnie, jeśli chodzi o kota). > Są one przeciwieństwem moich, o ile moje pokazują> to co jest dla nas niewidoczne to wybrane przez> ciebie fotki ukrywają to co zwykle jest widoczne> poprzez nałożenie na siebie wybranych kadrów ruchu .Masz rację, ukrywają to, co dla dobrego fotografa nie jest wskazane. Na tym polega przecież jego warsztat - może i potrafi to robić, choć przecież gdyby chciał to mógłby zrobić mniej dopracowane zdjęcie i wtedy byłoby analogicznie z Twoimi. > Zdjęcie z kotem nie jest moje, wybrałem je z powodu> podobieństwa do tego co przedstawia zdjęcie "telepatyczna> fala" ... one powstały w identyczny sposób i zarejestrowane> fale widoczne są dzięki temu samemu zjawisku. Sposób> powstawania takiej telepatycznej fali opisał w swoich pracach> dr Jan Pająk.Bardzo znamienne: orzekasz a priori co na tym zdjęciu jest, wyciągasz wnioski o zjawisku i robisz analogie do czyichś prac, a nawet nie wiesz jakie warunki zdjęciu i fotografowi towarzyszyły. Cóż tu dodawać? > O ile zainteresowany jesteś zarejestrowaniem podobnego zjawiskaNie widzę nic nadprzyrodzonego w zjawisku migania lamp wyładowczych, ewent. różnego rodzaju odbiciach i refleksach świetlnych układu obiektyw-body. Natomiast można to podnieść do rangi sztuki (efekty towarzyszące obiektowi na fotografii) co czasem właśnie robią m.in. fotoreporterzy tańca. Warto jednak uważać, by nie koncertować się zbytnio na palcu wskazującym księżyc. Serdecznie pozdrawiam!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#352 2 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy | > Wiesz... o pięknie wymyślonego świata dużo można by mówić,> warto zastanowić się jednakowoż jak to zrobić? Czy oprócz ogłoszonej> doktryny masz pomysł jak faktycznie zmienić świat?Świat zazwyczaj możemy zmienić zaczynając od siebie. Np. od rozpoczęcia traktowania serio głosów tej części naszego umysłu, w których pozostały nam wspomnienia np. o matce (w ogromnym uproszczeniu: traktując poważnie naszą rodzicielkę, by na tej podstawie poważniej traktować Matkę Ziemię). A jak to Duch Prawdy vel Sławek Mankiewicz robi w życiu, to nam już na łamach naszego forum pokazał: www.racjonalista.pl/forum.php/s,660262#w666928Pokazał również inne rzeczy, np. jego znajomość Biblii i jej źródeł, fizyki, j.polskiego (np. "pisze" kontra "jest napisane")itp. Długo by wymieniać, przede wszystkim warto poczytać jego rozmowy z Andrzejem.51 by zorientować się, z kim ma się do czynienia. Serdecznie pozdrawiam! |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy | |
#354 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat na fotkach | > ... gdyby chciał to mógłby zrobić mniej dopracowane zdjęcie i wtedy byłoby analogicznie z Twoimi ... Przedstawiają ruch, podobnie jak w Twoich (szczególnie, jeśli chodzi o kota)... orzekasz ... wyciągasz wnioski o zjawisku i robisz analogie do czyichś prac, a nawet nie wiesz jakie warunki zdjęciu i fotografowi towarzyszyły. Cóż tu dodawać?Moje fotki nie powstały tak jak sądzisz. Zdjęcie z kotem nie jest proste do wyjaśnienia, nie zapominaj jednak że miałem ładnych kilka lat na przemyślenia . W tym czasie widziałem 4 podobnie wyglądające a wyjaśnia je teoria Jana Pająka. W swoich przemyśleniach opisuje on jak powstaje taka fala. > Nie widzę nic nadprzyrodzonego w zjawisku migania lamp wyładowczych ...Masz rację, w tym nie ma nic nadprzyrodzonego ... w zjawisku telepatii również. Intuicją i telepatią został obdarzony człowiek w sposób naturalny ... podobnie jak słuchem i wzrokiem. Jeśli chodzi o kotka to on nie był na zdjęciu w ruchu, to fala do niego przyszła.  (18czerwiec2015-ZbyszekzWarszawy) |
#355 2 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat na fotkach | > Moje fotki nie powstały tak jak sądziszSzkoda, że nie opisałeś jak. A przecież do tego od paru dni Cię zachęcam. No cóż, opisu już raczej się nie doczekam. Trudno  > Zdjęcie z kotem nie jest proste do wyjaśnieniaNikt nie napisał, że proste, ale z pewnością ma racjonalne wytłumaczenie. Jeszcze nie było takiego zdjęcia, którego pochodzenia nie dałoby się wytłumaczyć grą świateł między cząstkami materialnego świata lub defektami matrycy tudzież układu zapisu obrazu. Tyle, że człowiek z natury uwielbia strefę tajemnic, a niektórzy zrobią naprawdę wiele, żeby zakryć prozaiczne wytłumaczenie (nawet, a zwłaszcza przed sobą). > nie zapominaj jednak że miałem ładnych kilka lat na przemyśleniaWcale nie zapominam, a nawet biorę to pod uwagę, o czym niżej. Jak rozumiem, w Twoim zamyśle lata przemyśleń mają zastąpić brakujące dowody, tja.. Newton również przewidywał na podstawie swoich wieloletnich przemyśleń, że w roku 2060 nastąpi koniec świata. Bazując na Księdze Daniela doszeł do wniosku, że koniec nastąpi 1260 lat po założeniu Świętego Imperium Rzymskiego, które powstało w 800 roku naszej ery. Niewielu wie, że był człowiekiem przesądnym, a w latach 70. XVII wieku przez cztery lata studiował alchemię. Mimo wszystko trudno kwestionować jego dorobek w dziedzinie fizyki. Aberracje z geniuszem w jednym umyśle wcale się nie wykluczają. Inny przykład: przemyślenia na temat leczenia padaczki w średniowieczu również były b. bogate w treści. I wieloletnie. Punktem wyjścia tych przemyśleń stał się nawet fragment z Nowego Testamentu opisujący cudowne uleczenie epileptyka. Ponieważ Chrystus określił tą chorobę, jako schorzenie wywołane przez niemego i głuchego ducha, pogląd ten był długo podtrzymywany przez chrześcijańskich myślicieli i duchownych. Doprowadziło to do 'leczenia' chorób umysłowych, nerwic i epilepsji głównie przy pomocy egzorcyzmów, a przede wszystkim do negatywnego postrzegania przez społeczeństwo samych chorych. Epilepsję (równie niełatwą do wyjaśnienia wtedy) określano mianem "morbus sacer" - choroby świętej, tudzież boskiej. > W tym czasie widziałem 4 podobnie wyglądające a wyjaśnia> je teoria Jana Pająka. W swoich przemyśleniach opisuje on jak> powstaje taka fala.Tja.. z wiarą dyskusji nie ma, a i czasu szkoda. Pora kończyć Zbyszku. > Jeśli chodzi o kotka to on nie był na zdjęciu w ruchu,> to fala do niego przyszła.  Ten uśmiech na końcu jest b. znamienny, w zasadzie jest b. dobrą puentą naszej rozmowy. Bywaj Zbyszku, miłego!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#356 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat na fotkach | Negatywy od Ciebie (już dwa) poczytuję sobie za komplement. To dowód że kropla drąży kamień, choć zapewne racjonalne myślenie na razie nie ma szans się przebić. Serdecznie pozdrawiam!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat na fotkach | > > Moje fotki nie powstały tak jak sądzisz ...> Szkoda, że nie opisałeś jak. A przecież do tego od paru dni Cię zachęcam. No cóż, opisu już raczej się nie doczekam. Trudno ... człowiek z natury uwielbia strefę tajemnic, a niektórzy zrobią naprawdę wiele, żeby zakryć prozaiczne wytłumaczenie (nawet, a zwłaszcza przed sobą).A ty Jacku wciąż doszukujesz się podstępu, jakiejś tajemnicy lub oszustwa tam gdzie ich nie ma. Przecież napisałem tobie w jaki sposób powstaje takie zdjęcie oraz w jaki sposób powstaje taka telepatyczna fala aby można ją sfotografować. Wskazałem również namiar gdzie szukać teorii naukowej na ten temat. Zaproponowałem również dostęp do dowodów w oryginale, ale ty wolisz pozostać w strefie tajemnic oszukując siebie samego kiedy całą Prawdę masz na wyciągnięcie ręki. Od ciebie zależy co ty zrobisz z tą informacją - możesz wyjaśnić sobie sprawę sięgając pod wskazany adres i stać się bogatszym o nową wiedzę lub pozostać w zakłamanym przekonaniu że niczego nowego już nie poznasz bo nie ma mądrzejszych od ciebie. Pozdrawiam (19czerwiec2015-ZbyszekzWarszawy) |
#358 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat na fotkach | > Wskazałem również namiar gdzie szukać teorii naukowej na ten tematJasna sprawa. Teraz trochę o dr Pająku (znanym UFO-logu, gdybyś nie znał biografii). "Twierdzi, że relacje o UFO są obserwacjami już zbudowanych (przez kosmitów) magnokraftów. Pająk opisał budowę hipotetycznego urządzenia, nazywanego przez niego "komorą oscylacyjną", które byłoby zdolne wytworzyć pole magnetyczne do napędzania magnokraftu. Jak sam podaje, żaden zbudowany prototyp tej komory nie zadziałał.
Według Pająka pole grawitacyjne jest 4-wymiarowym polem dipolarnym, którego rzut trójwymiarowy obserwujemy jako monopole grawitacyjne. Drugi biegun pola miałby znajdować się w przestrzeni równoległej, którą Pająk nazywa "przeciw-światem", mieć masę ujemną, być zdolny do natychmiastowego ruchu i podróży w czasie. Pająk próbował opublikować ten koncept w czasopiśmie naukowym, jednak artykuł został odrzucony.
Znaczna część publikacji Jana Pająka jest poświęcona teorii spiskowej, według której Ziemia okupowana jest od 40 000 lat przez istoty pozaziemskie zwane przez niego UFOnautami. UFOnauci byli dawniej uważani za diabły lub pogańskie bóstwa. Mają oni poruszać się za pomocą "magnokraftów", używać telekinezy i manipulować czasem, są odpowiedzialni za porwania ludzi, klęski żywiołowe, epidemie oraz katastrofy m.in.: wypadek samochodowy, w którym zginęli Andrzej Kurek i Zdzisław Kamiński - redaktorzy tworzący program Sonda (29 września 1989), atak na World Trade Center i Pentagon (11 września 2001), katastrofę budowlaną na Śląsku (28 stycznia 2006). Zdaniem Jana Pająka UFOnauci starają się na wszelkie sposoby ukryć swoje istnienie i niszczycielską działalność, stąd tyle wysiłku poświęca ich demaskowaniu, zaś UFOnauci starają się go powstrzymać stosując wobec niego szeroki wachlarz środków nacisku: od drobnych sabotaży aż do porywania na pokłady ich statków i wywoływania fizycznych dolegliwości oraz chorób."Ale oczywiście to ja wolę tajemnice, nie Ty  > oszukując siebie samego kiedy całą Prawdę masz na wyciągnięcie rękiAutorytarnie podaną przez Ciebie ręką w postaci Twoich i Tobie podobnych ludzi interpretacji? Wybacz. O jakiej prawdzie piszesz? Pytałem konkretnie o parametry zdjęć i warunki ich robienia. Gdzie je opisałeś? Czyżbym coś przeoczył? > Od ciebie zależy co ty zrobisz z tą informacjąFakt, ano raczej nie od Zbyszka z Warszawy. Ode mnie. > możesz wyjaśnić sobie sprawę sięgając pod wskazany adres> i stać się bogatszym o nową wiedzę lub pozostać w zakłamanym> przekonaniu że niczego nowego już nie poznasz bo nie ma> mądrzejszych od ciebie.Sięgnąłem. Po referencje dr Pająka (zdaje się Twojego guru). I w zasadzie nie mam pytań. Serdeczne pozdrowienia!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#359 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat na fotkach | Problem w tym Zbyszku, że absolutnie nie rozróżniasz nauki od tego, co powiedział lub napisał dany naukowiec, którego w późniejszych latach nieco poniosło (z naciskiem na 'nieco'). Z tego co napisałeś wnoszę, że całkowicie nieznany jest Ci mechanizm opiniowania prac naukowych, czyli proces jak z tych prac niekiedy rodzi się nauka, a niekiedy nie. Szkoda. Dr Pająk z pewnością wie dużo na temat rozkładu temperatur we wrzecionach obrabiarek skrawających, ale nie znaczy to, że podawane przez niego rewelacje późniejszych lat trzeba jeść jak ciepłe bułki "bo ma się je na wyciągnięcie ręki". Ty jednak uważasz inaczej i karmisz się nimi do syta - ok, wolnoć Tomku w swoim domku, mnie nic do tego. To Twój problem. Serdecznie pozdrawiam!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#360 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Religia Prawdy - niewidzialny świat | > ... Jakie masz Zbyszku kwalifikacje, by kwestionować naukowy dorobek pokoleń psychologów, kulturo i religioznawców ?Jeśli masz na myśli przyczyny trwania wiary przez tysiąclecia, to ci fachowcy co nazywają siebie naukowcami mogą jedynie domyślać się i teoretyzować, a ma to mało wspólnego z rzeczywistością. Więcej wiedzą na ten temat ci co doświadczają podstaw wiary. Takie podstawy można nazwać przyczyną i zobaczyć je na fotografiach .  - Agni bóg ognia  - buława (foto:Z.Gliński) > > Wiara działa z "ukrycia" i aby poznać jej moc sprawczą trzeba jej zaufać .> O jakiej konkretnie mocy sprawczej mówisz Zbyszku?Jeśli na przykład uwierzysz w siebie, to wkoło ciebie będą się dziać rzeczy o jakich mogłeś do tej pory jedynie marzyć. > > Wyobraź sobie teraz Jacku, że zostało tobie dane zobaczyć tą Tajemnicę ... Czy chcesz zobaczyć jak wygląda Prawda ?> Tak, faktycznie istnieje taka możliwość. Wówczas byłbym stracony dla świata, mojej partnerki, dzieci które wychowuję, rodziców, przyjaciół etc... Im głębsza wiara, tym wiesza utrata człowieka dla siebie i dla świata. Przemyśl to Zbyszku.Ale ja nie mówiłem abyś uwierzył w jakieś religijne dogmaty ... wręcz przeciwnie ... zapytałem, czy chcesz zobaczyć na własne oczy jak wygląda Prawda ? Uwierzyć pozostaje jedynie tym co nie mają jak poznać rzeczywistości bo tego jeszcze nie doświadczyli. > Już lata temu starzy forumowicze formuowali i udowadniali tutaj pod różnymi postaciami tezę, że intuicje wiary naukowego wytłumaczenia nie mają więc nijak nie mogą na tej zasadzie nic tłumaczyć. Można natomiast badać naukowo samą genezę wiary, potrzeby ludzi jej kultywowania etc.Jest taka możliwość zobaczyć jak działa intuicja a skoro można ją zobaczyć to i badać naukowo, starzy forumowicze nie wiedzieli o tym więc ich naukowe wywody mają się nijak do rzeczywistości. > ... sam kształtuję swoje życie i dobrze rozumiem 'tajemną' pułapkę którą zastawiasz. Przerabiałem to już przez lata setki razy Zbyszku... PS racjonalizm i humanizm jest wrogiem wszelkiej maści ideologii i wierzeń ...Jesteś bardzo podejrzliwy, ja nie zastawiam żadnej pułapki, racjonalne myślenie to w moim pojęciu takie co "ma ręce i nogi" oraz mocno stoi na gruncie rzeczywistości. Aby mówić o rzeczywistości trzeba mieć na uwadze jej wszelkie przejawy, tak materialne jak i niewidzialne. O tej niewidzialnej rzeczywistości wiemy bardzo mało, bo nie było jak ją badać. Popatrz ponownie na fotki powyżej , tam nie ma niczego ruchomego tak jak poprzednio ruchoma była telepatyczna fala ... obiekt przypomina buławę można powiedzieć "generalską" co podobno każdy żołnierz nosi ją w swoim plecaku, tym razem jest to moja własna. Buława bardzo przypomina tą z obrazka, jaką posługiwał się bóg ognia Agni. Na pewien sposób światło jest również rodzajem ognia ... jest rodzajem energii nieuchwytnej jak ogień ... ta buława jest jak ni to dym - ni to światło. Takich rodzai "ognia" religie hinduskie rozróżniają kilkanaście. W świetle powyższego dowodu, o czym mówi Religia ? ... gdzie jest ukryta Prawda ? ... czy my współcześnie znamy całą Prawdę ? Pozdrawiam (19czerwiec2015-ZbyszekzWarszawy) |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|