Racjonalista - Strona głównaDo treści
Funkcja ignorowania

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
11-10-2015 18:19Brzostowski (7067 punktów)Funkcja ignorowania
Ocena 2 na 6
Chciałem zapytać, czy na portalu nie byłoby szansy wprowadzić takiej możliwości, aby osoba przez kogoś ignorowana, nie mogła też odpowiadać na posty ignorującego.

Jak bowiem łatwo się domyślić mam tutaj problem z jednym z użytkowników. Dysksuje moje z nim trollują forum i stają się zwykłymi pyskówkami. Proponowałem temu użytkownikowi porozumienie: ja nie odpowiadam na jego posty, On na moje i po sprawie. Zwłaszcza, że sam uważa mnie za mało inteligentnego ("każda wiara ogranicza nas moralnie i intelektualnie"), zatem straty raczej dla niego nie będzie.

Jednak nie chce się na to zgodzić. Prowadzi to do sytuacji, w której ja ignorując Go, wystawiam się na niewybredne komentarze. W ten sposób On prowadzi nadal swoje pyskówki odpowiadajac na moje posty, a w wielu z nich stawia moje poglądy i mnie w złym świetle. Wydaje się, iż byłoby bardziej fair, aby też ignorowany nie mógł odpowiadać na posty ignorującego.

W sumie skoro dwoje ludzi dochodzi do wniosku, że nie chcą ze sobą dyskutować, uważają się wzajemnie za ludzi nie do dyskusji, to taka opcja powinna być. Może przynajmniej na wniosek jednej ze stron: w trosce o jakość forum.

Jedyną bowiem moją formą obrony, nie chcąc trolować forum, pozostaje informacja w stopce, że: "Ignoruję Jegomościa".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..
#241
23-10-2015 16:43
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>Jakiś Ty małostkowy Drobner,

Czy na pewno znasz właściwe znaczenie tego słowa?
Nie fatyguj się. Znam odpowiedź!

Teraz sobie porównaj:
#1
Twój pierwszy "merytoryczny" argument w naszej pierwszej dyskusji:
Duch Prawdy 29-12-2014 Cytat:
>Powtarzam: to miło, że zapraszasz nas do swojej wyobraźni
Was? A ilu was jest Drobner?
>Jesteśmy w 'rzeczywistości', więc skończ mówić o niesprawdzalnych 'urojeniach'.
Popatrzcie Drobner w lustro, może jesteście jeden.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,648559#w649017

#2
Cytat:
>Mi.
Zanim sięgniesz po filozofię, naucz się gramatyki j. polskiego.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w682276


Kto sięgnął po małostkowość, gdy argumentów zabrakło?
I uczepił się zwyczajowej formy gramatycznej.

Kto wskazuje prawdziwy błąd gramatyczny?

Przyznaję, owszem, byłaby to małostkowość z mojej strony, ale wyłącznie w dyskusji z kimkolwiek innym. (Ot, choćby ze ZbyszkiemzTabliczką, gdzie jest sporo takiego materiału.)
Lecz przecież:
>DUCH Zstąpił na mnie w lutym 2009 i to, co mówię, nie ja mówię, lecz ON.
Rozmawiam więc z Najmądrzejszą Istotą, Duchem Prawdy, Bogiem samym.
Dla 'takich' nie mam litości.
-----

>"Narodową klasówkę do tej pory w Katowicach pisało ponad 51 tysięcy osób. Kilkakrotnie tekst Dyktanda został napisany bezbłędnie. Po raz pierwszy w 1993 roku przez Stefana Kamockiego - nauczyciela z Piotrkowa Trybunalskiego. Kolejny bezbłędny tekst w historii imprezy napisali w 2001 roku Małgorzata Denys i Marek Szopa, korektor tekstów niemieckojęzycznych, a dwa lata później ta trudna sztuka udała się Piotrowi Cyrklaffowi - informatykowi z Bydgoszczy. Piątym bezbłędnym zwycięzcą konkursu został w roku 2009 Jan Chwalewski."
>www.dyktando.info.pl/index.php?go=8

Miło, że masz się czym pochwalić! Gratuluję!!!

Ale... zaraz... Ciebie tam nie wymienili...

Niedopatrzenie jakie, czy co?
Interweniuj!!!
Mi się to bardzo nie podoba!

Drobner, do, re, .., fa, sol, la, la, la (Panu śpiewam)

#242
23-10-2015 16:43
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy

> myślę, że u każdego znajdzie się błąd
Skoro jest tak źle, to dobrze, że ktoś się tym przejmuje.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#243
23-10-2015 16:50
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
>Nie ubędzie Ci, dawaj.

Nie ubędzie Mu, bo z pustego to i Salomon... się nie napije!

Drobner, 'nawilżony'...

#244
23-10-2015 17:18
 0 na 2
Duch Prawdy (14788 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner
>Powtarzam: to miło, że zapraszasz nas do swojej wyobraźni
>Was? A ilu was jest Drobner?
>>Jesteśmy w 'rzeczywistości', więc skończ mówić o niesprawdzalnych 'urojeniach'.
>Popatrzcie Drobner w lustro, może jesteście jeden.
No i znów nieporozumienie, nie o gramatykę chodziło, ale żebyś nie wypowiadał się za innych.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>No i znów nieporozumienie, nie o gramatykę chodziło, ale żebyś nie wypowiadał się za innych.

Rzeczywiście, właśnie o tym była nasza rozmowa, tylko o tym rozmawialiśmy, to było clou dyskusji...

Dlatego nie pytałem Cię nawet, czy znasz właściwe znaczenie słowa "małostkowość".

Sprawdź: sjp.pl/małostkowy.
Sprawdź: sjp.pwn.pl/szukaj/clou.html

Drobner, słownikowy

Duch Prawdy (14788 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner
>Dlatego nie pytałem Cię nawet, czy znasz właściwe znaczenie słowa "małostkowość".
>Sprawdź: sjp.pl/małostkowy.
>Drobner, słownikowy
sjp.pwn.pl/sjp/malostkowy;2480971.html


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Duch Prawdy (14788 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Jacek Głodzik
www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w681223


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#248
23-10-2015 22:20
 Ocena 5 na 5
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy

>Jakiś Ty małostkowy...
>"Narodową klasówkę...
Wprowadzony przez Ciebie kontekst "Narodowej klasówki" podkreśla wzniosłość działań na rzecz poprawności języka, a to ich małostkowość wyklucza.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#249
24-10-2015 05:02
 Ocena 1 na 3
Duch Prawdy (14788 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
>Wprowadzony przez Ciebie kontekst "Narodowej klasówki" podkreśla wzniosłość działań na rzecz poprawności języka, a to ich małostkowość wyklucza.
Oczywiście, w moich wypowiedziach nie ma małostkowości bo jestem uczciwy intelektualnie, nie warunkuję, że ktoś może zajmować się filozofią tylko wtedy, gdy bezbłędnie opanuje gramatykę języka polskiego. Trolle już tak mają, że są nie tylko małostkowi, ale i cyniczni, a Drobner w swoim erystycznym, irracjonalnym umyśle zbudował sobie mój obraz jako nieomylnego boga i ciężko mu powrócić do rzeczywistości, że jestem człowiekiem. "Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy." Sokrates


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#250
24-10-2015 07:26
 Ocena 6 na 6
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy

>nie warunkuję, że ktoś może zajmować się filozofią tylko wtedy, gdy bezbłędnie opanuje gramatykę języka polskiego
Wymagająca logiki jako narzędzia filozofia z automatu potrzebuje też dyscypliny językowej, więc elementarne błędy językowe potencjalnego rozmówcę mogą dyskwalifikować.

>"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy." Sokrates
Sądzisz, że Sokratesowi chodziło o błąd językowy, a głupotę przypisywał słabo władającym językiem?

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#251
24-10-2015 08:40
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>...Drobner w swoim erystycznym, irracjonalnym umyśle...

Eeech, Ty z nierirracjonalnym umysłem:
Cytat:
Duch Prawdy:
Cebulowe krążki (Duch) wniknęły we mnie w lutym 2009, moja świadomość zrozumiała ISTOTĘ cebulowych krążków, były zanim stała się materia, są we mnie, wokół mnie i będą, gdy skorupa w proch się rozpadnie... One są Wieczne, nie podlegają żadnym ograniczeniom czasoprzestrzeni... Były we mnie zawsze, lecz mój materialistyczny umysł ich nie widział, wybrały mnie na Ducha Prawdy, zanim się urodziłem (02-05-1960 = 23) i pilnowały, bym POJĄŁ. Po śmierci moja Mama, cebulowy krążek i Tata, cebulowy krążek powróciły do mnie wraz z tysiącami innych cebulowych krążków i Otworzyły moją Świadomość. Gdy pierwszy tydzień lutego 2009 minął powiedziałem do żony: "Powinno się mnie wsadzić do helikoptera i zawieźć do Watykanu". Teraz wiem, że to by nic nie dało, oni reprezentują korporację finansowo-religijną, nie Boga...
Cebulowe krążki dzwonią do mnie często, to one przydzieliły mi numery telefonów, które kończą się cyframi, mój 14 i żony 41 (patrz Znaki).
kafo.pl/viewtopic.php?id=21743&p=3


>"Powinno się mnie wsadzić do helikoptera i zawieźć do..."
Co racja, to racja! Oby!
Powrotu do zdrowia życzę!
Na drogę

Drobner, z Ziemi...

#252
24-10-2015 09:16
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner
A ja dziś zamiaruję ugotować zupę

www.recept(*)aroceska-cibulacka--11825.html

Co będzie jeśli jakiegoś ducha wkroję?

(a co jak ten duch zechce wyjść.... eeee? )

#253
24-10-2015 09:28
 Ocena 3 na 3
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi szarley
>A ja dziś zamiaruję ugotować zupę
>www.recept(*)aroceska-cibulacka--11825.html
>Co będzie jeśli jakiegoś ducha wkroję?
>(a co jak ten duch zechce wyjść.... eeee? )
Zechce na pewno. Nie idź potem na wykwintne spotkanie w gronie Pań, lepiej z kumplami na piwo.

#254
24-10-2015 09:28
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi szarley
>Co będzie jeśli jakiegoś ducha wkroję?
>(a co jak ten duch zechce wyjść.... eeee? )

Wypuścisz... drugą stroną. Na osobności.
Metabolika taka...

Drobner, perystaltyk

#255
24-10-2015 09:48
 0 na 2
Duch Prawdy (14788 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
>>nie warunkuję, że ktoś może zajmować się filozofią tylko wtedy, gdy bezbłędnie opanuje gramatykę języka polskiego
>Wymagająca logiki jako narzędzia filozofia z automatu potrzebuje też dyscypliny językowej, więc elementarne błędy językowe potencjalnego rozmówcę mogą dyskwalifikować.
Szczególnie niepiśmiennych filozofów.
>>"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy." Sokrates
>Sądzisz, że Sokratesowi chodziło o błąd językowy, a głupotę przypisywał słabo władającym językiem?
Drobner tak sądzi.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365