 |
Kwestia Islamu a postawa Prawicy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-11-2015 09:49 | Radoslavus (546 punktów) (zablokowany) | Kwestia Islamu a postawa Prawicy
13 na 13 | Parę godzin temu islamiści dokonali krwawych zamachów we Francji, dając kolejny dowód na pokojowość ich religii, a przy okazji potwierdzając, że religie same w sobie są antyhumanistyczne. Jako, że z prawej strony rozleją się komentarze typu "lewackie multikulti znowu zawiodło" oraz inne ostrzejsze, z którymi można zapoznać na stronie freikorps polen, postanowiłem założyć ten wątek.
Nie zamierzam pisać tutaj o tym jak straszne to są zamachy oraz kto i dlaczego je przeprowadził. Z Prawej strony cały czas padają ataki na multikulti - określenie, które stało się pojęciem niezwykle szerokim i w konsekwencji niezrozumiałym. Prawica zapomniała, że masowa imigracja muzułmanów do europy rozpoczęła się pod patronatem wielkiego kapitału, a celem był nacisk na obniżenie płac, osłabienie związków zawodowych, ógółem wykorzystanie niezwykle taniej siły roboczej. Multikulti było próbą integracji i zaadaptowania tych napływowych rzesz z całej Afryki/Azji do społeczeństw europejskich. I w większości się to udało, chociaż czarne czy arabskie społeczności nadal trawi mnóstwo problemów. I tutaj mam pytanie (głównie do prawej strony). Jak należy postępować z tymi milionami mieszkańców UE wyznającymi Islam? Jakie ma być ustawodawstwo, polityka wobec nich? Nigdy nie widziałem żadnych konstruktywnych rozwiązań w tej sprawie, a z racji pewnych zwycięstw ultraprawicy w kilku krajach zachodu w najbliższych latach, myślę że warto zadać to pytanie. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej..#196 1 na 1 | Marek Matejewski (3695 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Ja też> (Tylko że nie ostatnio. Podlasie to jedno z moich ulubionych wakacyjnych miejsc)Polecam także wiele innych miejsc na urlop... Np. Brukselę gdzie wg oficjalnych danych muzułmanie stanowią 22% mieszkańców miasta. Zdaniem demografów w ciągu najpóźniej 20 lat będą już większością. Na dzień dobry może dzielnica Saint-Josse-ten-Noode? Tam już stanowią 49,3 proc. mieszkańców. Zobaczmy jak tam sobie integracja przebiega. Ponad 20% muzułmańskich dzieci co najmniej 2-krotnie powtarza klasę w podstawówce. Ponad 70% muzułmańskich kobiet nie pracuje. Posłuchajmy opinii marokańskiego taksówkarza z Brukseli: Cytat:"Jak mam szanować Belgów, skoro swoich rodziców na starość oddają do domów starców albo uśmiercają, aborcja jest u nich normalna, kościoły są puste, za to burdele pełne? Za co mam ich szanować?"
Czym skutkuje muzułmańskie wyobrażenie o Belgach sprowadzone wyłącznie do powyższego? O Belgach, których uważają za zdegenerowanych i nie zasługujących na nic dobrego? Cytat:"Trzy lata temu w wyborach regionalnych do władz gmin pojawiła się partia Islam. W jej postulatach jest wprowadzenie mięsa halal, wolnych dni w święta wyznaniowe, przyzwolenia na noszenie chust i burek. Partia ta nie kryje swoich planów do stopniowej przemiany Belgii w państwo islamskie. Nie kryje też swojego poparcia dla świętej wojny i wprowadzenia stopniowo innych praw, jak chociażby przyzwolenia na małżeństwa z nieletnimi. Tymczasem grupa Sharia4Belgium głosi wyższość islamu nad prawem belgijskim." Informacje pochodzą z artykułu Dominiki Ćosić). A może wycieczka do Tuluzy we Francji? Do kilku dzielnic już żaden policjant, któremu życie miłe nie wejdzie po zmroku, chyba że w asyście antyterrorystów. Podejrzewam, że każda reprezentacja, która wywalczyła awans na MŚ Europy w piłce nożnej marzy o tym, żeby swoje mecze rozgrywać właśnie w tym mieście. |
#197 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | Wybaczenia proszę, jesteś Belgiem, Francuzem czy Polakiem? Z Twoich słów wynika, że przyczyną zła jest islam. Ja znam muzułmanów żyjących w pokoju i.. zaczynam się bać o nich. Zaczynam się bać o polskich Tatarów, bo na fali antyislamskiego fanatyzmu, już im meczet dwakroć sprofanowano. Zaczynam się bać o spokojnych muzułmanów, których domy podobają się sąsiadom, których pole jest między polami niemuzułmanów, których sklepy robią konkurencję niemuzułmańskim sklepom. Zaczynam się bać o nich, bo z lekcji historii i prywatnych opowiadań wiem, jak łatwo w atmosferze histerii całą społeczność skrzywdzić, wygnać, mienia pozbawić, a czasem pozabijać. I w Polsce, w kraju, w którym muzułmanie od setek lat żyją pokojowo, to się już zaczęło! Dlatego nie broniąc i w najmniejszym stopniu nie usprawiedliwiając jakichkolwiek zamachów i zbrodni, apeluję o rozpoznanie rzeczywistych przyczyn, bo tylko po rozpoznaniu można rzeczywiste przyczyny usunąć |
#198 3 na 3 | Marek Matejewski (3695 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Z Twoich słów wynika, że przyczyną zła jest islam.Przyczyną zła czyli czego? Cóż to takiego to "zło"? W każdym razie przyczyną nędzy, zacofania gospodarczego, prześladowań, fanatyzmu, nietolerancji to i owszem - jest nią jak najbardziej. Oczywiście nie tylko islamu to dotyczy, żeby była jasność. > Ja znam muzułmanów żyjących w pokoju i.. zaczynam się bać o nich. Zaczynam się bać o polskich Tatarów, bo na fali antyislamskiego fanatyzmu, już im meczet dwakroć sprofanowano.A ile ofiar było.  Do tej pory pewnie policzyć nie mogą. Zawiadomienie o obrazie uczuć religijnych już złożyli? Tymczasem zastanawiam się co dalej. Bruksela? Rzym? Czy może Berlin? Ale to pewnie będzie sprawka hindusów albo aborygenów tym razem  Polscy Tatarzy nie są tu żadną reprezentatywną społecznością muzułmańską, w świecie toczonym przez islamskiego raka. W krajach typowo muzułmańskich debata i reguły współżycia społecznego wyglądają zazwyczaj tak -> materiał z egipskiej telewizji udostępniony przez Panią Koraszewską. Oczywiście pomijam te kraje, w których owemu ateiście obcięli by głowę w drodze do studia telewizyjnego. > Dlatego nie broniąc i w najmniejszym stopniu nie usprawiedliwiając jakichkolwiek zamachów i zbrodni, apeluję o rozpoznanie rzeczywistych przyczyn, bo tylko po rozpoznaniu można rzeczywiste przyczyny usunąćNo i co tam szanowny Pan zdiagnozował? A jak Pan oceni nieskrępowaną i nieskrywaną radość tysięcy muzułmańskich mieszkańców Europy? Przecież kolejni bohaterowie zginęli męczeńską śmiercią. Moderatorzy YouTube nie nadążają z usuwaniem filmów wyrażających wdzięczność zamachowcom... |
#199 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >Ja znam muzułmanów żyjących w pokoju i.. zaczynam się bać o nich. Zaczynam się bać o polskich Tatarów, bo na fali antyislamskiego fanatyzmu, już im meczet dwakroć sprofanowano.> A ile ofiar było. Do tej pory pewnie policzyć nie mogą. Zawiadomienie o obrazie uczuć religijnych już złożyli?1 Podpalenie drzwi w mieszkaniu Pakistańczyka w Białymstoku 2 Pobicie Syryjczyka w Poznaniu 3 Pobicie Saudyjczyków w Warszawie Tyle z głowy , bez szukania po necie 4 Profanacja meczetu jest ścigane w każdym cywilizowanym państwie, nie jako obraza uczuć religijnych, ale jako niszczenie prywatnej własności, a przy tym obiektu zabytkowego Skoro chcesz licytować, pokaż zbrodnie jakich dopuścili się muzułmanie w Polsce kierując się islamem Jeśli chcesz przywołać znów przykład Belgii i Francji to bądź konsekwentny i pokaż zbrodnie dokonane na muzułmanach w ich krajach przez "zachód" > Tymczasem zastanawiam się co dalej. Bruksela? Rzym? Czy może Berlin? Ale to pewnie będzie sprawka hindusów albo aborygenów tym razem  Nie, to będzie sprawka fanatyków. i fanatyzm trzeba zwalczać, fanatyzmowi trzeba nie dawać futru, trzeba więc wiedzieć co on je. > Polscy Tatarzy nie są tu żadną reprezentatywną społecznością muzułmańską, w świecie toczonym przez islamskiego raka.Są zdecydowanie reprezentatywną społecznością muzułmańską w Polsce. > W krajach typowo muzułmańskich debata i reguły współżycia społecznego wyglądają zazwyczaj takPopatrz na poziom politycznej debaty w swoim kraju widziany oczyma Nowozelandczyka, Duńczyka czy Fina > >Dlatego nie broniąc i w najmniejszym stopniu nie usprawiedliwiając jakichkolwiek zamachów i zbrodni, apeluję o rozpoznanie rzeczywistych przyczyn, bo tylko po rozpoznaniu można rzeczywiste przyczyny usunąć> No i co tam szanowny Pan zdiagnozował?Nijak. Nie jestem lekarzem, ale fakt, że nie jestem lekarzem, nie powoduje u mnie zaufania do znachorstwa, szybkich diagnoz i cudownych recept > A jak Pan oceni nieskrępowaną i nieskrywaną radość tysięcy muzułmańskich mieszkańców Europy? Przecież kolejni bohaterowie zginęli męczeńską śmiercią.Nie widziałem tej radości w komunikacie polskiego islamskiego duchowieństwa. Czytałeś? Zbrodnia jest zbrodnią, podłość podłością a fanatyzm fanatyzmem. Nie popieram zbrodni fanatyzmu ani podłości, ale nie oznacza to, że godzę się winić niewinnych ludzi za zbrodnie innych tylko dlatego, że są tej samej wiary, narodowości, języka. |
#200 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy |
> Nie widziałem tej radości w komunikacie polskiego islamskiego duchowieństwa.> Czytałeś?> Zbrodnia jest zbrodnią, podłość podłością a fanatyzm fanatyzmem. Nie popieram zbrodni fanatyzmu ani podłości, ale nie oznacza to, że godzę się winić niewinnych ludzi za zbrodnie innych tylko dlatego, że są tej samej wiary, narodowości, języka.www.racjon(*).php/z,0/d,11/s,384287#w385913Warto tu się też zastanowić nad polityką i działalnością państw zachodu, głównie USA wobec Bliskiego Wschodu. Jakie były i są oraz jak były realizowane ich główne cele i interesy. Przyjrzeć się związkom z poszczególnymi państwami regionu (Egiptem, Arabią Saudyjską, Iranem, Irakiem, Jordanią) i wpływom na ich politykę wewnętrzną i zewnętrzną. Należy też tu wziąć uwagę uwarunkowania wewnątrzregionalne: postępujący konflikt izraelsko-arabski, zaangażowanie Białego Domu po stronie Izraela, rozwój tendencji fundamentalistycznych i terrorystycznych w regionie. Warto zastanowić się nad sztucznością narzuconych granic i polityką wobec dążeń narodowowyzwoleńczych ludności kurdyjskiej. Ważnym pytaniem jest dlaczego zrezygnowano z ostatecznego rozprawienia się z Al-Kaidą w Afganistanie i zaatakowano Irak: www.tvn24.(*)anstwa-islamskiego,589032.htmlNie, nie znam wszystkich odpowiedzi i ani nie czuję się specjalistę od tej problematyki, ani nie stanowi ona przedmiotu moich większych zainteresowań, ale staram się myśleć racjonalnie i nie pozwolić na narzucenie sobie myślenia nacjonalistycznego. Staram się nie pozwolić sobie narzucić myślenia "anty" ani żydowskiego, ani islamskiego, ani żadnego innego "anty". Ludzie niezależnie od narodowości i wyznawanej religii/ideologii bywają przeróżni i staram się oceniać poszczególne czyny bez ich uogólniania na narodowość, czy religię. @@@ . |
#201 2 na 2 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | Tak. Takie sprawy zresztą podpadają pod kodeks karny. |
#202 2 na 2 | Marek Matejewski (3695 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Zbrodnia jest zbrodnią, podłość podłością a fanatyzm fanatyzmem. Nie popieram zbrodni fanatyzmu ani podłości, ale nie oznacza to, że godzę się winić niewinnych ludzi za zbrodnie innych tylko dlatego, że są tej samej wiary, narodowości, języka.No ale problem właśnie polega na tym, że Pan sprowadza całą dyskusję do czynnika ludzkiego. A mnie to zupełnie nie interesuje. To islam jest problemem, a nie jego wyznawcy. Tak - islam, a nie tylko islamizm. Czyli jedna wielka baśń z tysiąca i jednej nocy, oderwana od rzeczywistości, która każdym dniem swojego istnienia skraca potencjalny czas istnienia ludzkości. Jedną z głównych rzeczy, którymi ludzkość powinna się obecnie zajmować, to myśleć nad tym jak podzielić zasoby planety, jak wykorzystywać je wielokrotnie i jak nimi zarządzać, żeby się o nie nie pozabijać. Jednak owe zasoby maleją z każdym dniem, a nie sądzę, żeby w świecie islamskim, zechciano rozważać podobne zagadnienie oraz wiele innych jak choćby kontrolę urodzeń. Niestety islam jak również pozostałe religie w swym oderwaniu od rzeczywistości nie są w stanie niczego zaproponować poza modlitwą o mannę z nieba i złotymi myślami w rodzaju "bądźcie płodni i rozmnażajcie się". Zacytuję Dawkinsa: Cytat:"Obecna populacja Ameryki Łacińskiej wynosi około 300 mln ludzi (tyle było gdy Dawkins pisał "Samolubny gen" - obecnie to już 400 mln), z których wielu już teraz nie dojada. Gdyby jednak wielkość populacji rosła dalej w obecnym tempie, za mniej niż 500 lat nastąpiłby moment, w którym ludzie stłoczeni w pozycji stojącej uformowaliby zwarty ludzki dywan pokrywający cały kontynent (...) Za 2000 lat ludzka bryła rozrastając się z prędkością światła, osiągnęłaby granice znanego Wszechświata" - przykład dotyczy akurat kontynentu, który nie został zdominowany przez islam, żeby Pan nie myślał, że tylko islamu się czepiam. Czy naprawdę mamy jeszcze czas na "modlitwy" i inne bezproduktywne "rytuały"? Ile tego czasu naszej planecie zostało, żeby bawić się w obrońców islamu? Owszem - można to wszystko doceniać i jakoś tam kultywować, żeby pewna pamięć po dziejach ludzkości pozostała. Jednak ludzkości nie stać na to, żeby tolerować współcześnie dominującą w umysłach miliardów mieszkańców Ziemi pozycję religii w ich życiu, jeśli ten świat nie ma się zawalić. |
#203 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > No ale problem właśnie polega na tym, że Pan sprowadza całą dyskusję do czynnika ludzkiego.Niekoniecznie. Ja po prostu przyznaję, że nie znam przyczyny. Natomiast podważam bytność islamu jako przyczynę. Gdyby islam sam w sobie był przyczyną terrorizmu, Polska była krajem najwcześniej narażonym na islamski terroryzm. To w Polsce muzułmanie żyją najdłużej poza krajami w których panowali > A mnie to zupełnie nie interesuje. To islam jest problemem, a nie jego wyznawcy. Tak - islam, a nie tylko islamizm. Czyli jedna wielka baśń z tysiąca i jednej nocy, oderwana od rzeczywistości, która każdym dniem swojego istnienia skraca potencjalny czas istnienia ludzkości.A może przyczyną jest poczucie wyższości tych, którzy islamu nie wyznawają? > Jedną z głównych rzeczy, którymi ludzkość powinna się obecnie zajmować, to myśleć nad tym jak podzielić zasoby planety, ... Niestety islam jak również pozostałe religie w swym oderwaniu od rzeczywistości nie są w stanie niczego zaproponować poza modlitwą o mannę z nieba i złotymi myślami w rodzaju "bądźcie płodni i rozmnażajcie się".Wybaczenia proszę, ale jeśli chodzi o dzietność rodzin to ma ona raczej inne główne przyczyny niż religijność > Czy naprawdę mamy jeszcze czas na "modlitwy" i inne bezproduktywne "rytuały"?A czy mamy czas na szukanie zastępczej przyczyny? > Ile tego czasu naszej planecie zostało, żeby bawić się w obrońców islamu? Owszem - można to wszystko doceniać i jakoś tam kultywować, żeby pewna pamięć po dziejach ludzkości pozostała. Jednak ludzkości nie stać na to, żeby tolerować współcześnie dominującą w umysłach miliardów mieszkańców Ziemi pozycję religii w ich życiu, jeśli ten świat nie ma się zawalić.Ojjj to mi pachnie przypuszczeniem, że religie są niemal jedyną przyczyną wszelkiego zła. Do religii przyznaje się 10% mieszkańców pewnego europejskiego państwa. Wcale nie żyje się w nim ani bogaciej, ani lepiej, ani mądrzej, ani bezpieczniej. Jedynie korupcja jest większa. |
#204 5 na 5 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >Dzięki za wypowiedź, doskonale obrazujesz mentalność, o której piszę: "kompletny brak zrozumienia tekstu pisanego, tępe trzymanie się wątku religijnego w sprawach, których rozwiązanie wymaga racjonalnego myślenia"> -Wytłumacz to swoim islamskim mułom (i mułłom), żeby "nie trzymali się tępo wątku religijnego." Zniknie większość ich problemów i cały świat od nich odetchnie.> -A na razie uważaj na każdym kroku i na wszelki wypadek wypinaj tyłek oddając pokłony Allahowi, bo nie znasz dnia, ani godziny kiedy dosięgnie cię słuszny gniew jego wyznawców, jako że jest im wszystko jedno, do kogo strzelają. Bo tylko religia, obecnie tylko islam, doprowadza mózg homo sapiens do takiej degrengolady, by zabijać przypadkowych ludzi jak karaluchy i jeszcze się tym chełpić.> Allah Akbar!Fanatyczni muzułmanie, fanatyczni katolicy i podobnie myślący jak Ty różnią się tylko nazwą boga. Sposób myślenia macie taki sam. Pozdrawiam |
#205 6 na 6 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >>>>Jak należy postępować z tymi milionami mieszkańców UE wyznającymi Islam?> >>>Tak samo jak z wyznawcami innych instytucjonalnych fałszywych religii, zdelegalizować.> >>Jak widać Twoja religia dojrzała już do stawiania stosów.> >Cóż, widzisz to co myślisz..., ja piszę zdelegalizować zbrodnicze instytucje, a Ty czytasz stawiać stosy.> A co powinienem przeczytać?> Żądasz delegalizacji wszystkich religii oprócz Twojej> Co proponujesz zrobić z tymi, którzy nie uznają Twojej jedynej religii?> >Religia Prawdy została ogłoszona 5 lat temu, 2 maja 2010.> >Wszystkie instytucje religijne, które mają w swoich "świętych" księgach nawoływanie do zabijania inaczej wierzących i inaczej myślących, które mają w swojej działalności zniewalanie i poniżanie ludzi są organizacjami przestępczymi, totalitarnymi, szkodzącymi Ludzkości i jako takie powinny zostać zdelegalizowane i zakazane.> A co z ich wyznawcami?Szarley rozmawiasz z facetem, który wierzy, że jest mesjaszem. I wygląda na to, że to nie żart więc obawiam się, że tracisz czas - on jest tak pewny swego i tak otwarty na argumentację jak facet wysadzający się wraz z pizzerią. |
#206 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Szarley rozmawiasz z facetem, który wierzy, że jest mesjaszem. I wygląda na to, że to nie żart więc obawiam się, że tracisz czas - on jest tak pewny swego i tak otwarty na argumentację jak facet wysadzający się wraz z pizzerią.Mea culpa. czasem jednak nie poradzę sobie odmówić drobnej rozrywki w postaci ośmieszenia zadufka  |
#207 1 na 1 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy |
Pocieszające jest to, że nawet śmierć nigdy nie wygląda tak źle w rzeczywistości, jak dobrze wygląda na scenie.  Są o tym piosenki. youtu.be/FdSpzt19qtMBa! Cały trzeci akt "Traviaty" Verdiego jest na ten temat. Co interesujące, Violetta - konająca właśnie na suchoty - musi mieć w tym akcie płuca jak miechy, by wyśpiewać biegle swoje koloratury. Ale publiczności to nie razi. youtu.be/CmcG8fcVWkk
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
#208 1 na 3 | Rupson (1793 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Fanatyczni muzułmanie, fanatyczni katolicy i podobnie myślący jak Ty różnią się tylko nazwą boga. Sposób myślenia macie taki sam.-Na szczęście nie wszyscy tak samo strzelają do ludzi i nie tak samo uprzykrzają życie współobywatelom jak islamska dzicz, przewrażliwiona na punkcie swojej kretyńskiej wiary. |
#209 5 na 5 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Mea culpa.> czasem jednak nie poradzę sobie odmówić drobnej rozrywki w postaci ośmieszenia zadufka  nie odmawiam sobie rozrywki, jaką jest czytanie takich ośmieszań. |
#210 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > > kara grzywny będzie odpowiednia> Chwała Panu, że tylko grzywna, wcześniej napisałeś coś o więzieniu.Widzę, że naginasz Prawo jak Ci wygodnie. "Jaka kara grozi osobie, która zwołuje "nielegalne zgromadzenie"? Zgodnie z przepisem art. 52 kodeksu wykroczeń, kto zwołuje zgromadzenie bez wymaganego zawiadomienia albo przewodniczy takiemu zgromadzeniu lub zgromadzeniu zakazanemu podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny. Podżeganie i pomocnictwo są karalne." > Część chrześcijan, których i ja cenię wie nadal co to jedność, braterstwo czy miłość.Wiem to. > Twój styl wypowiedzi natomiast z marszu dyskwalifikuje tu Religię tak zawanej 'Prawdy'.Twój styl już dawno Cię zdyskwalifikował, a religię, którą zapoczątkowałem nazwałem Religią Prawdy, a nie Religią tak zawanej 'Prawdy'. Wiele razy przekręcasz moje słowa, nazwę mojej religii, ośmieszasz, poniżasz itd., co Cię całkowicie dyskwalifikuje jako adwersarza, jesteś trollem, wielokrotnie to udowodniłem i zresztą nawet sam się z tym nie kryjesz pisząc jakie niskie pobudki Tobą kierują. > Przykładów dostarczasz nam co chwila aż nadto hejtem, brakiem szacunku, kultury itd. nie trzeba daleko szukać:> www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w685718Mają nie oznacza, że muszą..., ale tyle już głupot napisałeś, że jedna więcej nic nie zmienia w Twoim obrazie - jesteś trollem niestety.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|