Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pieniądze na rachunku bankowym

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
04-12-2021 02:00Hamerlik Konopka (19905 punktów)Pieniądze na rachunku bankowym
Wszyscy wiemy, że pieniądze na rachunku bankowym to tylko zapis cyfrowy na dysku.

Powstaje pytanie.

Dlaczego nie chcemy, żeby ten zapis był pod naszą kontrolą?

Nie wiadomo przez kogo ten zapis jest kontrolowany i co się z nim robi. Dlaczego akceptujemy ten stan? Czy to nie jest głupie?

Uzależniamy się egzystencjalnie od tegoz, co jest poza naszą kontrolą, to jest równoznaczne z utratą kontroli nad własnym życiem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Dalej..
Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi z Mantopy
>Może psychobiotyki sprawią, że też poczujesz ulgę. Wszystko można samemu sprawdzać i analizować.

Właśnie sobie uświadamiam, że silna dawka kortyzolu jaka wdycham codziennie, żeby opanować astmę, może mieć jakiś wpływ na działanie mózgu.
Ciekawe jaki?

szarley to w realu Johannes Jerlas

Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi szarley
>>Normalny wodociąg na wsi jest gminny więc jesteś poprzez podatki w pewnym sensie właścicielem
>I to działa.

Co działa?

Współwłasność poprzez podatki?

Już nawet nie pytam co to znaczy.
Prwnie jakieś wpływy urojone.

Jak Ci podadzą srodki uspokajające albo na bezpolodnosc w wodzie, bo uznają, że motłochem należy kierować, bo motłoch głupi, to nawet się nie dowiesz.

Wróć, Ty że swoimi układami we wsi, pewnie będziesz o tym decydować na konsultacjach z właścicielem wodociągu w Genewie.


szarley to w realu Johannes Jerlas

szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Właśnie sobie uświadamiam, że silna dawka kortyzolu jaka wdycham codziennie, żeby opanować astmę, może mieć jakiś wpływ na działanie mózgu.

1 Zmień dilera, to nie jest kortyzol, po kortyzolu człowiek lepiej oddycha a ty pipcyc jak pyyebany, że nosisz cudzą bieliznę

2 O co ci k...a chodzi?
czego ty chcesz????
Spełniło się twoje największe marzenie: pracowałeś w warunkach w których nie istniała żadna ochrona pracy

To TWOJE MARZENIE!!!!!!

>
szarley to w realu Johannes Jerlas


Piszesz o konieczności jawności mienia
Poprę cię! z całą stanowczością cię poprę ale....
1 TY SIĘ TEGO BOISZ!!!!!!!!!! ty wulgarnie tchórzysz przed spełnieniem tego postulatu
1.1 Boisz się że stracisz sens życia jakim jest walka z wiatrakami i cierpiętnictwo, dlatego uciekasz, kiedy ktoś mógłby przyznać ci rację. Ty się napawasz kiedy sprowokujesz do nawania cię psim chujem, masz orgazm kiedy czytasz że twoj ażona się kurwi
1.2 Boisz się bo jesteś zwolennikiem tajemnic
2 Postawiłem warunek - przykład krów - ucieczka. Paczpan a tak łatwo było kogoś przekonać, ale po co?

Celem Hamerlika nie jest przekonanie kogokolwiek, jest płacz i pokazywanie całemu światu siniaków jak nie ma prawdziwych to się je wymyśla jak pracę po zawale serca

Twoim największym marzeniem jest żeby dostać eksmisję do baraku i móc popisywać się jak twoją"astmą". Jak cię nie eksmituje wonowia to sobie tę eksmisję wymyślisz jak zabieranie dziecku bułki

Trzy razy uciekłeś przed tym wpisem
Teraz co ? znów ucieczka???

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>>Normalny wodociąg na wsi jest gminny więc jesteś poprzez podatki w pewnym sensie właścicielem
>>I to działa.
>Co działa?
To, że mam wodę w kranie
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????

Ucieczka?
nie rozumiesz pytania?

* * *

Piszesz o konieczności jawności mienia
Poprę cię! z całą stanowczością cię poprę ale....
1 TY SIĘ TEGO BOISZ!!!!!!!!!! ty wulgarnie tchórzysz przed spełnieniem tego postulatu
1.1 Boisz się że stracisz sens życia jakim jest walka z wiatrakami i cierpiętnictwo, dlatego uciekasz, kiedy ktoś mógłby przyznać ci rację. Ty się napawasz kiedy sprowokujesz do nawania cię psim chujem, masz orgazm kiedy czytasz że twoj ażona się kurwi
1.2 Boisz się bo jesteś zwolennikiem tajemnic
2 Postawiłem warunek - przykład krów - ucieczka. Paczpan a tak łatwo było kogoś przekonać, ale po co?

Celem Hamerlika nie jest przekonanie kogokolwiek, jest płacz i pokazywanie całemu światu siniaków jak nie ma prawdziwych to się je wymyśla jak pracę po zawale serca

Twoim największym marzeniem jest żeby dostać eksmisję do baraku i móc popisywać się jak twoją"astmą". Jak cię nie eksmituje wonowia to sobie tę eksmisję wymyślisz jak zabieranie dziecku bułki

Cztery razy uciekłeś przed tym wpisem
Teraz co ? znów ucieczka???

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi j26c
>>Ty masz za to takie pojęcie rzeczywistości, w którym nikt nie powinien pytać ani wątpić tylko robić to czego chcesz i co mu powiesz żeby zrobił.
>>Problem w tym, że ja doznałem już utraty kontroli i wiem czy ona jest. Ona jest zagrożeniem egzystencjalnym.
>Na własne życzenie i przez niewyobrażalną wręcz głupotę (z relacji tu czytanych naturalnie). Jak wypadłeś z pracy to trzeba było się układać z bankiem gdzie miałeś hipotekę obciążoną żeby sprzedać sensownie to co było zabezpieczeniem kredytu a nie czekać na licytacje komorniczą.
>Zostawienie żony/kochanki/etc z dziećmi to pomijam (poczytałem sobie grupę).
>O ile cokolwiek miało z tego miejsce w rzeczywistości, długi, kochanka/żona/dzieci, druga żona i dzieci w Berlinie itp. Nieporównywalnie lepiej wyglądają bajki na deviantarcie, towarzystwo ma i fantazję a i zasady funkcjonowania jakiejś fikcji są często naprawdę z sensem i do rzeczy. I ładunek emocjonalny jest. Nie takie brednie jak tu.

Dziw bierze, że tu jesteś a nie tam.
Oczywiście żartuję, znam już te mechanizmy psychiczne i w ogóle nie jestem zdziwiony.

Nakarmisz się teraz zmyślonymi przez siebie bzdurami, co pozwoli Ci wejść w tryb ignorancji.

Ja tego nie zatrzymam.

Spotykam się z tym nie pierwszy i nie setny raz.

Wielokrotnie próbowałem z podobnego trybu psychicznego w jaki wchodzisz dla obrony własnych interesów wyprowadzić podobnych do Ciebie ale bez szans. Działacie jak maszyny. Nic do was nie dociera. To jest obwód zamknięty.

szarley to w realu Johannes Jerlas

szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>
szarley to w realu Johannes Jerlas


Piszesz o konieczności jawności mienia
Poprę cię! z całą stanowczością cię poprę ale....
1 TY SIĘ TEGO BOISZ!!!!!!!!!! ty wulgarnie tchórzysz przed spełnieniem tego postulatu
1.1 Boisz się że stracisz sens życia jakim jest walka z wiatrakami i cierpiętnictwo, dlatego uciekasz, kiedy ktoś mógłby przyznać ci rację. Ty się napawasz kiedy sprowokujesz do nawania cię psim chujem, masz orgazm kiedy czytasz że twoj ażona się kurwi
1.2 Boisz się bo jesteś zwolennikiem tajemnic
2 Postawiłem warunek - przykład krów - ucieczka. Paczpan a tak łatwo było kogoś przekonać, ale po co?

Celem Hamerlika nie jest przekonanie kogokolwiek, jest płacz i pokazywanie całemu światu siniaków jak nie ma prawdziwych to się je wymyśla jak pracę po zawale serca

Twoim największym marzeniem jest żeby dostać eksmisję do baraku i móc popisywać się jak twoją"astmą". Jak cię nie eksmituje wonowia to sobie tę eksmisję wymyślisz jak zabieranie dziecku bułki

Kolejna ucieczka???


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi szarley
>>>I to działa.
>>Co działa?
>To, że mam wodę w kranie

Coraz mniej wody za coraz więcej soków życiowych.

Chyba, że jesteś częścią układu, wtedy z twojego kranu płyną soki życiowe innych ludzi, w zamian za to, że posiadasz wszystko czego się dotkną.

szarley to w realu Johannes Jerlas

#53
04-12-2021 19:40
 Ocena 1 na 1
j26c (338 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi szarley
>>Normalny wodociąg na wsi jest gminny więc jesteś poprzez podatki w pewnym sensie właścicielem
>I to działa. Bywa, że gorzej, ale generalnie działa. Mój przyjaciel opowiadał,że w jego wsi wodę mają ze studni i wymaga zasilania w elektryczną energię. Kiedy więc następował zanik zasilania, niemal natychmiast brakowało wody. Przegłosowali z sołeckiego funduszu dodtakowy generator i rozwiązali problem

No właśnie o to chodzi (dla 200 ludzi jak moja wioska to będzie 100 zł na każdego, licze 20 tys za generator jakiś mniejszy, nie wiem jaka tam moc była, jak więcej to 200, do przeżycia, zwłaszcza jak ktoś ma krowy czy ogólnie produkcje zwierzęcą i przerwa w dostawie wody to katastrofa). Do tego jest prawo wodne i nie możesz podnieść opłaty (znacz się Zakład Wodociągów i Kanalizacji) ile chcesz za m^3.

Obowiązkowa W RP jest deklaracja utylizacji nieczystości płynnych, nie opłaca się produkować wody samemu (jakość i tańsza niż ścieki) ani utylizować (te przydomowe oczyszczalnie to jest problem nie na żarty). Na tej wyspie w Kanadzie to główny problem jest z utylizacją ścieków i zdrową wodą do picia. Knopke tego nie rozumie bo nie mieszkał jako dziecko na odludziu nigdy jak ja i nie nosił wody ze studni różnych i nie palił w piecu za to (z relacji tu) wpadł w długi kretyńskie przez chciwość. Wierzyciele i komornicy (oraz chyba ex żona i dziecko jak podrosło) ścigają go teraz. W Berlinie siedzi jak pączek w maśle i się tuczy, ma inną perspektywę, obawia się tylko że go znajdą i będzie duży zonk Wodę i to ciepła ma w kranie (ja albo się myje w zimnej albo nagrzewam piecem lub prądem), reszta podobnie, pewnie mu też gacie piorą i koszulki (ja nosze koszule takie lepsze i spodnie do punktu bo też mi się nie chce prać takich lepszych, to dla mnie trudne a czasami trzeba wyglądać nieco lepiej niż gościu pochodzący z jaskini wilków).

Knopke ma te usługi na pewno i to taniej. Nie żebym chciał mieszkać w Berlinie czy w jakimkolwiek mieście ale to fakt. I sam widzi co może stracić jak się sprawa wyda więc tworzy kretynizmy o strefie i księdze i troluje jako odtrutka psychiczna jak Troll rasowy ile wlezie (nie jak, co ja - jest Trollem

A my dajemy się wciągać i karmimy. Strefa, własność i księga i moje długi i głupota jako argument trzeba własności, idźcie ze mną, będzie lepiej. Jak w religii
Ten z Mantopy zainfekował się od Knopke pobocznie i też popisuje w podobnym stylu (często z brunatnym akcentem). No karmimy, nasza wina.

>To działa, a tu czytam jakie to zniewolenie i tym podobne pipcenie i mam się buntować, bo nie ja jestem właścicielem wodociągu....

Zupełnym brakiem własności dla użytkowników i bardzo dużym podmiotem - właścicielem jest za to sieć światłowodowa do netu i tam już tak fajnie nie było. Nie dość że umowa chyba na 2 lata minimum, router z wifi (nie chcę takiego), światłowód na środku chaty a nie do kotłowni (nie odpowiada mi lokalizacja i jeszcze z zasilaniem się bawić) to jeszcze jakieś (dla mnie) durnoty w pakiecie jak TV czy coś tam. Oczywiście 100 czy nieco więcej złotych miesięcznie to jeszcze nie jest jakaś życiowa katastrofa ale jak porównasz z wodą (3 m^3 na miesiąc ze ściekami, coś w okolicy 30-40 zł na osobę, około 30 ma być za śmieci, mała posesja to masz mniej niż 20 zł miesięcznie opłaty za grunty i nieruchomości ) to się robi nieprzyjemnie. Wychodzi za net więcej niż za wszystkie opłaty konieczne i sensowne w nieruchomości (prądu płacić nie musisz, innych też !!!).

Tak że ja sobie odpuściłem ten net na światłowód od razu, parunastu co się zdecydowali wcześniej po 2 latach też (małe zyski z prędkości światłowodu i mało nawiedzonych). Został prywatny lokalny dostawca, można zrezygnować po roku, ma większość chętnych bo tani, jest chyba jeszcze jeden. Plus sieć GSM (też mam jakby co, płace jak używam czyli bardoz rzadko Więc konkurencja jest. I nauczka co może zrobić moloch jakby to sieci nie dotyczyło zwłaszcza tylko czegoś koniecznego na serio, obowiązkowego w jakimś stopniu (np właściciel posesji i deklaracja albo to woda i ścieki, śmieci) i nie było na dokładkę konkurencji. Jak Knopke - kierownik strefy. To będzie jazda klasy hardcore total

#54
04-12-2021 19:40
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>>>I to działa.
>>>Co działa?
>>To, że mam wodę w kranie
>Coraz mniej wody za coraz więcej soków życiowych.

CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????

Nadal nie rozumiesz pytania debilu?


Piszesz o konieczności jawności mienia
Poprę cię! z całą stanowczością cię poprę ale....
1 TY SIĘ TEGO BOISZ!!!!!!!!!! ty wulgarnie tchórzysz przed spełnieniem tego postulatu
1.1 Boisz się że stracisz sens życia jakim jest walka z wiatrakami i cierpiętnictwo, dlatego uciekasz, kiedy ktoś mógłby przyznać ci rację. Ty się napawasz kiedy sprowokujesz do nawania cię psim chujem, masz orgazm kiedy czytasz że twoj ażona się kurwi
1.2 Boisz się bo jesteś zwolennikiem tajemnic
2 Postawiłem warunek - przykład krów - ucieczka. Paczpan a tak łatwo było kogoś przekonać, ale po co?

Celem Hamerlika nie jest przekonanie kogokolwiek, jest płacz i pokazywanie całemu światu siniaków jak nie ma prawdziwych to się je wymyśla jak pracę po zawale serca

Twoim największym marzeniem jest żeby dostać eksmisję do baraku i móc popisywać się jak twoją"astmą". Jak cię nie eksmituje wonowia to sobie tę eksmisję wymyślisz jak zabieranie dziecku bułki

Cztery razy uciekłeś przed tym wpisem
Teraz co ? znów ucieczka???

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

#55
04-12-2021 19:53
 Ocena 1 na 1
j26c (338 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Jak Ci podadzą srodki uspokajające albo na bezpolodnosc w wodzie, bo uznają, że motłochem należy kierować, bo motłoch głupi, to nawet się nie dowiesz.

Uspokajające powinno się dawać często bo nie działają długo (na bezpłodność to nie wiem).

Masz badanie wody obowiązkowe i możesz z ZWiK dostać swoje wyniki
Możesz zlecić własne badania w tym na takie środki (byłaby straszna chryja o to).

Mantopujesz i Trollujesz (z domieszką foliarza szkodliwego).

>Wróć, Ty że swoimi układami we wsi, pewnie będziesz o tym decydować na konsultacjach z właścicielem wodociągu w Genewie.

O ja pier ....
// To z RIddicka jakby co (ostatni odcinek, nawet fajny)

#56
04-12-2021 20:24
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi j26c
>>Wróć, Ty że swoimi układami we wsi, pewnie będziesz o tym decydować na konsultacjach z właścicielem wodociągu w Genewie.
>O ja pier ....
>// To z RIddicka jakby co (ostatni odcinek, nawet fajny)

Niezły odjazd
A wiesz, że ja w Genewie mieszkałem za darmola? tamtejsi "robole bez mienia" mi to fundowali
Fajnie tak najmować pałacyk na przedmieściach na koszt bezdomnych, którzy na ten pałacyk pracuj w nieoświetlonych piwnicach przykuci do maszyn, bez wody... Srają pod siebie i noszą cudze ubrania.
Hamerlik był jednym z nich. W moim sadzie budował kopalnię na mój dobrobyt


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Właśnie sobie uświadamiam, że silna dawka kortyzolu jaka wdycham codziennie, żeby opanować >astmę, może mieć jakiś wpływ na działanie mózgu.
>

zdrowoodlo(*)alna-substancja-naszych-czasow

Karnozyna chroni komórki organizmu przed skutkami niedotlenienia. Chwilowy brak tlenu powoduje degradację mózgu i to nieodwracalną. Karnozyna powoduje, że moment w którym zaczyna się szkodliwe działanie braku tlenu się wydłuża. Karnozyna jest ciekawą substancją, ma wiele korzystnych właściwości a jej poziom w organizmie zwiększamy nie poprzez jej jedzenie.
W sklepach dla sportowców kupujemy beta-alaninę, tylko taką, która ma dodatek histydyny np. z firmy OLIMP. Bierzemy to cyklicznie z przerwami.

Z wiekiem spada przyswajanie tlenu przez organizm, można to podnieść i to szybko poprzez suplementację np. TREC GH UP. Organizm nie będzie doznawał zapaści z powodu braku tlenu. Działa to tak jakby nam przybyło jeszcze jedno płuco. Składniki naturalne, proste i bezproblemowe dla organizmu. Wystarczy brać 2 smaczne kapsułki pół godziny przed snem, popijać wodą.
Szybko odczujemy pozytywny efekt działania i to na wielu płaszczyznach, zwłaszcza oczy to połączenie korzystnie odczują.

Ważne jest też odkwaszanie organizmu. Słabe paznokcie i włosy, problemy ze stawami mogą świadczyć o niedoborach siarki. Siarka oczyszcza organizm z toksyn. Dla mózgu dobra jest odżywka Mental Focus.

Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi j26c
>Knopke tego nie rozumie bo nie mieszkał jako dziecko na odludziu nigdy jak ja i nie nosił wody ze studni różnych i nie palił w piecu za to (z relacji tu) wpadł w długi kretyńskie przez chciwość. Wierzyciele i komornicy (oraz chyba ex żona i dziecko jak podrosło) ścigają go teraz.

Przeczytałeś choć raz moje postulaty?
Czy czytujesz jedynie szczucie szarleya i Jacka Glodzika, bo szukasz taniej sensacji?

Zapostulowałem spisanie własności w publicznej księdze kapitału, opodatkowanie własności podatkiem określanym w jawnej demokracji bezpośredniej i państwową kreacje pieniądza ujemnego w powiązaniu z wartością posiadłości, pieniądza ujemnego którego jedynym kosztem będzie podatek od własności.

Ani słowa o tym, że jeden wodociąg nie może służyć wielu ludziom.

O czym piszesz?

Bzdury, fałszywe oskarżenia i lanie wody?

Co to ma wspolnego z moimi postulatami naprawdę nie wiem. Domyślam się, że twój mglisty język, jak kiedyś farmera, to taka sztuczka i potrafiłbyś pisać klarownym językiem ale wtedy trik nie zadziała.

szarley to w realu Johannes Jerlas

szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Knopke tego nie rozumie bo nie mieszkał jako dziecko na odludziu nigdy jak ja i nie nosił wody ze studni różnych i nie palił w piecu za to (z relacji tu) wpadł w długi kretyńskie przez >Przeczytałeś choć raz moje postulaty?
Piszesz o konieczności jawności mienia
Poprę cię! z całą stanowczością cię poprę ale....
1 TY SIĘ TEGO BOISZ!!!!!!!!!! ty wulgarnie tchórzysz przed spełnieniem tego postulatu
1.1 Boisz się że stracisz sens życia jakim jest walka z wiatrakami i cierpiętnictwo, dlatego uciekasz, kiedy ktoś mógłby przyznać ci rację. Ty się napawasz kiedy sprowokujesz do nawania cię psim chujem, masz orgazm kiedy czytasz że twoj ażona się kurwi
1.2 Boisz się bo jesteś zwolennikiem tajemnic
2 Postawiłem warunek - przykład krów - ucieczka. Paczpan a tak łatwo było kogoś przekonać, ale po co?

Celem Hamerlika nie jest przekonanie kogokolwiek, jest płacz i pokazywanie całemu światu siniaków jak nie ma prawdziwych to się je wymyśla jak pracę po zawale serca

Twoim największym marzeniem jest żeby dostać eksmisję do baraku i móc popisywać się jak twoją"astmą". Jak cię nie eksmituje wonowia to sobie tę eksmisję wymyślisz jak zabieranie dziecku bułki

Cztery razy uciekłeś przed tym wpisem
Teraz co ? znów ucieczka???

>Ani słowa o tym, że jeden wodociąg nie może służyć wielu ludziom.
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
>O czym piszesz?
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
>Bzdury, fałszywe oskarżenia i lanie wody?
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
CO TY PROPONUJESZ JAKO WŁASNOŚĆ WODOCIĄGU, żeby każdy miał nad nim kontrolę????
>
szarley to w realu Johannes Jerlas

Chamerlik to w realu psi chuj syn psiego chuja od pokoleń pozbawiony honoru
Syn k***y
mąż k***y
ojciec k***y
od pokoleń pozbawiony honoru

Uda się wreszcie dotknąć honoru twojego tatusia, klienta mamusi na Nadodrzu?

Widziałem kiedyś na autobusowym przystanku pijaka, który zesrał się w spodnie. w porównaniu z
tobą miał ocean godności. Ty naprawdę jesteś synem k***y i przypadkowego klienta

Jak Bezos na ciebie nasra, to spijasz miód
Mąż Hamerlikowej nauczył takiego braku godności czy ta k***a którą zapłodnił?

Ty rzygowino
Nigdy w życiu nie spotkałem bydlęcia tak bezhonornego jak hamerlik - konopka



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi szarley
>Niezły odjazd
>A wiesz, że ja w Genewie mieszkałem za darmola? tamtejsi "robole bez mienia" mi to fundowali
>Fajnie tak najmować pałacyk na przedmieściach na koszt bezdomnych

Napisałeś, że nie wiesz od kogo wynająłeś mieszkanie w Genewie, tłumacząc w ten sposób, że mieszkanie w cudzym domu, który nie widomo do kogo należy, dobre jest i sprawiedliwe.

Zasugerowałem więc, że chyba pozwolono mieszkać Ci za darmo, skoro takie bzdury wypisujesz.

Wciąż powtarzasz, że 86% mieszkańców Berlina mieszkających w cudzych domach nie kupuje własnych domów, bo tak są bogaci, że im się nie chce.

Programujesz u innych wrogie idee, które nie mają nic wspólnego z ideami panującymi nad twoim umysłem, bo chcesz u innych zaszczepić chorą wizję normalności, żeby ich osłabić i sobie podporządkować.

To co ogłaszasz jako normalne, dobre, słuszne, sprawiedliwe i zbawienne nie dotyczy Ciebie. Ciebie obowiązuje inna normalność niż ta jaką proponujesz innym.

Często do tego odnosi się okrągły, podreslajac, że elity są wrogiem zwykłych ludzi.

Nie wolno Ciebie słuchać, nie wolno Tobie wierzyć ale przede wszystkim nie wolno Ci zaufac.

Ty nie wyrażasz własnych przekonań ani własnego pojęcia świata lecz te, które chcesz zaprogramować w umysłach innych ludzi, żeby uczynić ich umysły chore i słabe.

szarley to w realu Johannes Jerlas

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365