Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pieniądze na rachunku bankowym

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
04-12-2021 02:00Hamerlik Konopka (19904 punktów)Pieniądze na rachunku bankowym
Wszyscy wiemy, że pieniądze na rachunku bankowym to tylko zapis cyfrowy na dysku.

Powstaje pytanie.

Dlaczego nie chcemy, żeby ten zapis był pod naszą kontrolą?

Nie wiadomo przez kogo ten zapis jest kontrolowany i co się z nim robi. Dlaczego akceptujemy ten stan? Czy to nie jest głupie?

Uzależniamy się egzystencjalnie od tegoz, co jest poza naszą kontrolą, to jest równoznaczne z utratą kontroli nad własnym życiem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Dalej..
szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Poniżeń ciąg dalszy.
Ciebie się nie da poniżyć
Ty nie masz godności

Trzeci raz piszę:

>>Co Ty bredzisz, było o o testamencie i umowach w Twoim systemie.
>W moim modelu nie ma testamentów i ostatniej woli użytkownika. Proponuję aby z chwilą śmierci użytkownika wszystkie jego świadectwa własności były wymieniane na pieniądze z najwyższej wyceny świadectwa, przechodząc do użytkowników, którzy wycenili je najwyżej, po czym pieniądze pochodzące z wymiany były kasowane przez system obniżając ilość pieniądza w obiegu i podnosząc wartość jednostki.

Jaki raj na ziemi!!!!!!

Wyjaśnij mi coś: po ch.... mam budować dom w twoim raju
Jak będę miał dom to muszę zapłacić podatek, na starość dokwaterować kogoś do wspólnej łazienki i sprzedać balkon, a nie wolno mi nawet dzieciom go zostawić

Jak nie mam domu, to twoja matka musi mnie utrzymywać płacąc na mnie podatki od mieszkania

>W moim modelu możesz podarować swoje świadectwa własności innym użytkownikom za symboliczną jednostkę dopóki żyjesz.

I wraca pytanie: skąd mam wiedzieć kiedy umrę?
Kolejny debilizm Hamerlika wywala się na tym pytaniu

>W moim modelu nie można przelewac świadectw własności za darmo.
Napisz wprost, że żonie prezentów nie kupujesz

>Podaruj swoją własność dzieciom gdy jeszcze żyjesz, bo
... wiesz kiedy umrzesz

Ty śmieszny debilu

>w moim modelu po śmierci już niczego nie podarujesz.
A dziś mogę?
Ty śmieszny kretynie

>System świadectwa przepisze na innych i wszystkie środki pieniężne związane z twoim kontem bezpowrotnie skasuje.
Tak jak "nadmiar" oszczędności

Cudowny system, który zabiera z konta, które jest nie do ruszenia
Tylko właściciel może zabrać z konta, ale nie tylko właściciel
Tylko i nie tylko
Hamerlik to debil

>Zobowiązania umowne w moim modelu mogą być wyrażone tylko poprzez rozkład pieniądza. To pieniądz jest nośnikiem długu i po to istnieje.
Pisz po polsku

>W moim modelu istnieje rozwinięta kreacja pieniądza ujemnego,
Pisz po polsku

>każdy zyskuje kredyt o wartości własnych posiadłości,
Kto ma dom, może mieć drugi, a biedocie ch. w d.

>Umawiasz się z innymi posługując się natychmiastowym i nieodwracalnym przelewem pieniądza albo wcale. Dzięki temu ....
.... nie istnieją ubezpieczenia, reklamacje, ratalna sprzedaż
Ucieczka kretyna

>w systemie nie mogą pojawić się wzajemne grozby i przemoc.
Kłamiesz
Jeśli ktoś wyceni mój sad na 50000000000 godzinek to MUSZĘ go sprzedać i wtedy nabywca może wejść tylko przemocą

Teraz widzisz po co są "godzinki"? żebyś mógł łatwiej manipulować

Przełożę na polski: Pojawia się klient, który za mój sad che zapłacić 10 000 000 złotych, Nikt inny nie chce tego sadu kupić, więc średnia wycena jest 10 000 000 złotych a podatek 1 000 000 złotych, Nie stać mnie. Co dalej?
Dalej mój sad zostanie mi PRZEMOCĄ zabrany. I to taką przemocą, że poleje się krew
Jesteś miłośnikiem przemocy!!!!!

>Dla zabezpieczenia systemu przed wzajemnymi groźbami i przemocą wszystkie portfele zostają zaszyfrowane i każdy traci zdolność dostania się do cudzego portfela.
Kłamiesz. Wielki Brat może ci zabrać to co masz zaoszczędzone

Zarabiasz 10 000 zł
Masz dom, wart 100 000 złotych
Masz oszczędności 100 000 zł
Dom płonie, ubezpieczenia nie ma wartość pogorzeliska jest 1000 zł

Z dnia na dzień na koncie zostaje 20 000. Znika 80% środków i to w dniu kiedy spalił ci się dom

Istny raj na ziemi


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi z Mantopy
>>Wpierw muszę odłożyć na cwanych prawników z warszawki, którzy potrafią wilki opanować.
>>
>Niesamowite, dalej jesteś w starszakach.
>Od razu widać, że nigdy nie byłeś ​w dżungli.
>Pomysł, żeby się wpakować pomiędzy hieny a wilki jest genialny.
>Im najlepiej smakują tłuści.

Nie mam innego wyjścia.
Kiedys już próbowałem bez prawników i wyszło źle.
Ten świat jest skonstruowany pod to, żebyś został pożarty ale można się dogadać z jedną z rywalizujących grup przeciw innej i tak lawirowac.

W końcu znajdę jakiś sposób, żeby się przed tymi chciwym ludźmi bronić. Muszę się do tego tylko odpowiednio przygotować.

szarley to w realu Johannes Jerlas

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi szarley
>Jaki raj na ziemi!!!!!!
>Wyjaśnij mi coś: po ch.... mam budować dom w twoim raju
>Jak będę miał dom to muszę zapłacić podatek, na starość dokwaterować kogoś do wspólnej łazienki i sprzedać balkon, a nie wolno mi nawet dzieciom go zostawić.

Dom budują dla Ciebie najemnicy, którzy niczego przez całe swoje życie nie budują dla siebie a jedynie dla takich ja Ty.

Im musisz zapłacić podatek od swoich posiadłości, które dla Ciebie stworzyli. Z nimi musisz podzielić się dobrem jakie wytworzyli. Nikomu laski nie robisz. Należy się jak psu buda.

Przekaż własność domu dzieciom póki żyjesz, chyba ze nawet im nie możesz zaufac ale to już twój problem.

W moim modelu możesz rozdać cały swój majątek do śmierci a po śmierci już nic nie możesz.

szarley to w realu Johannes Jerlas

j26c (338 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Co Ty bredzisz, było o o testamencie i umowach w Twoim systemie.
>W moim modelu nie ma testamentów i ostatniej woli użytkownika.

No to ja już na wieczność) więcej pytań nie mam
Bo po co.

>W moim modelu możesz podarować swoje świadectwa własności innym użytkownikom za symboliczną jednostkę dopóki żyjesz. W moim modelu nie można przelewac świadectw własności za darmo. System wymaga zawsze czegoś w zamian, choćby symbolicznej godzinki.
>Podaruj swoją własność dzieciom gdy jeszcze żyjesz, bo w moim modelu po śmierci już

Było o zwierzętach towarzyszących, ich zabezpieczeniu i ostatniej woli.
Nie każdy płodzi dzieci na potęgę a później je zostawia (jak sam piszesz) i uznaje systemy bez testamenu (w których sa w zasadzie same błedy, nie tylko to)

Teraz już na pewno EOT, bawcie się dobrze

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi szarley
>Zarabiasz 10 000 zł
>Masz dom, wart 100 000 złotych
>Masz oszczędności 100 000 zł
>Dom płonie, ubezpieczenia nie ma wartość pogorzeliska jest 1000 zł
>Z dnia na dzień na koncie zostaje 20 000. Znika 80% środków i to w dniu kiedy spalił ci się dom

Albo tworzysz towarzystwo wzajemnego ubezpieczenia gdzie użytkownicy dobrowolnie wypłacają odszkodowania i system opiera się na reputacji uczestników.

Niemozliwe bez wzajemnych gróźb i prawa do przemocy?

Gówno prawda!

Nauczyliście się żyć z wzajemnymi groźbami i przemocą. Teraz nie wyobrażacie sobie świata bez tego ale ja to mam w dupie!

szarley to w realu Johannes Jerlas

szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Dom budują dla Ciebie najemnicy,
A chleb piecze dla ciebie piekarz
Buty ci szyje szewc
dom ci ogrzewa górnik

leczy cię... niestety psychiatra ma wolne

Wyjaśnij mi coś: po ch.... mam budować dom w twoim raju
Jak będę miał dom to muszę zapłacić podatek, na starość dokwaterować kogoś do wspólnej łazienki i sprzedać balkon, a nie wolno mi nawet dzieciom go zostawić

Jak nie mam domu, to twoja matka musi mnie utrzymywać płacąc na mnie podatki od mieszkania

>W moim modelu możesz podarować swoje świadectwa własności innym użytkownikom za symboliczną jednostkę dopóki żyjesz.

I wraca pytanie: skąd mam wiedzieć kiedy umrę?
Kolejny debilizm Hamerlika wywala się na tym pytaniu

>W moim modelu nie można przelewac świadectw własności za darmo.
Napisz wprost, że żonie prezentów nie kupujesz

>Podaruj swoją własność dzieciom gdy jeszcze żyjesz, bo
... wiesz kiedy umrzesz

Ty śmieszny debilu

>w moim modelu po śmierci już niczego nie podarujesz.
A dziś mogę?
Ty śmieszny kretynie

>System świadectwa przepisze na innych i wszystkie środki pieniężne związane z twoim kontem bezpowrotnie skasuje.
Tak jak "nadmiar" oszczędności

Cudowny system, który zabiera z konta, które jest nie do ruszenia
Tylko właściciel może zabrać z konta, ale nie tylko właściciel
Tylko i nie tylko
Hamerlik to debil

>Zobowiązania umowne w moim modelu mogą być wyrażone tylko poprzez rozkład pieniądza. To pieniądz jest nośnikiem długu i po to istnieje.
Pisz po polsku

>W moim modelu istnieje rozwinięta kreacja pieniądza ujemnego,
Pisz po polsku

>każdy zyskuje kredyt o wartości własnych posiadłości,
Kto ma dom, może mieć drugi, a biedocie ch. w d.

>Umawiasz się z innymi posługując się natychmiastowym i nieodwracalnym przelewem pieniądza albo wcale. Dzięki temu ....
.... nie istnieją ubezpieczenia, reklamacje, ratalna sprzedaż
Ucieczka kretyna

>w systemie nie mogą pojawić się wzajemne grozby i przemoc.
Kłamiesz
Jeśli ktoś wyceni mój sad na 50000000000 godzinek to MUSZĘ go sprzedać i wtedy nabywca może wejść tylko przemocą

Teraz widzisz po co są "godzinki"? żebyś mógł łatwiej manipulować

Przełożę na polski: Pojawia się klient, który za mój sad che zapłacić 10 000 000 złotych, Nikt inny nie chce tego sadu kupić, więc średnia wycena jest 10 000 000 złotych a podatek 1 000 000 złotych, Nie stać mnie. Co dalej?
Dalej mój sad zostanie mi PRZEMOCĄ zabrany. I to taką przemocą, że poleje się krew
Jesteś miłośnikiem przemocy!!!!!

>Dla zabezpieczenia systemu przed wzajemnymi groźbami i przemocą wszystkie portfele zostają zaszyfrowane i każdy traci zdolność dostania się do cudzego portfela.
Kłamiesz. Wielki Brat może ci zabrać to co masz zaoszczędzone

Zarabiasz 10 000 zł
Masz dom, wart 100 000 złotych
Masz oszczędności 100 000 zł
Dom płonie, ubezpieczenia nie ma wartość pogorzeliska jest 1000 zł

Z dnia na dzień na koncie zostaje 20 000. Znika 80% środków i to w dniu kiedy spalił ci się dom

Istny raj na ziemi



>Żeby ukryć informację wpierw potrzeba ja mieć.
Zgadza się

Wyobraź sobie człowieka, który 10 lat siedział w więzieniu.
Pytają go jak długo siedziałeś?
Nie wiem.
Przecież takie wydarzenie nie zmienia człowiekowi życia. Wraca do domu jak po szychcie, na obiad

Pytają olimpijczyka, ile na olimpiadzie zdobył medali
Nie wiem,
Oczywiście, przecież takie wydarzenie nie zmienia życiorysu

Pytają Hamerlika za ile zlicytowano twoją działkę.
Oczywiście takie drobiazgi umykają z pamięci
Facet spłaca 100 000 złotych i nawet nie interesuje się ile zostało do spłaty???
Skąd wiesz. że nie spłaciłeś za dużo?

Licytacja zmienia mu życiorys, poglądy, kraj zamieszkania, pracę, zdrowie, ale to był fakt bez znaczenia, nie pamięta.
Skąd wiesz, że nie spłaciłeś za dużo??????????

>Nie mam i nie ukrywam.
NIKT W TO NIE UWIERZY

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi j26c
> Teraz już na pewno EOT, bawcie się dobrze

Dla mnie tego chyba nie napisałeś lecz dla siebie, żeby siebie przekonać.

Pisz albo nie jak tam chcesz, ja nie mam na to wpływu. Dla mnie to też żadna kara.

Nie zgadzasz się ze mną i nie zgodzisz się że mną. Nie ma Cię to mniej sprzeczności i tyle. Ale ja nie przestaje mówić, inni mogą.


szarley to w realu Johannes Jerlas

j26c (338 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>W moim modelu istnieje rozwinięta kreacja pieniądza ujemnego, każdy zyskuje kredyt o wartości własnych posiadłości, pieniądza w obiegu nie brakuje.
>Umawiasz się z innymi posługując się natychmiastowym i nieodwracalnym przelewem pieniądza albo wcale. Dzięki temu w systemie nie mogą pojawić się wzajemne grozby i przemoc.

I nie mogę dać komuś po mordzie bo jestem zbetryzowany jak na "Powrocie z gwiazd" Lema (na pewno nie znasz) bo mi kopnął pieska ? Akurat

>Dla zabezpieczenia systemu przed wzajemnymi groźbami i przemocą wszystkie portfele zostają zaszyfrowane i każdy traci zdolność dostania się do cudzego portfela.

A co realizuje kasację forsy na koncie po śmierci właściciela i co zabezpieczy przed
zrobieniem tego wcześniej dla kawału skoro to system globalny, wielozadaniowy i wieloużytkowy i z podziałem uprawnień ?
Duch Święty czy program i uprawnienia?

Nie no to nawet nie jest przedszkole, to naprawdę nie ma sensu dyskusja.

W banku naturalnie mogą ci skasować czy zablokować konto tylko są umowy, gwarancje, zapisy, logi i procesy cywilne więc są jakieś szanse a poza tym nikt o moim profilu osobowości (bardzo znacząco odbiegam od grupy jak uważam) nie trzyma znaczącej gotówki i w to w jednym banku.

Bawcie się dobrze z mr Knopke.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi j26c
>I nie mogę dać komuś po mordzie bo jestem zbetryzowany jak na "Powrocie z gwiazd" Lema (na pewno nie znasz) bo mi kopnął pieska ? Akurat

Tracisz po prostu wszelkie prawo do przemocy. Oczywicie, że jest możliwe, że kogoś pobijesz ale nigdy zgodnie z prawem.
W tej chwili masz prawo do tajemnicy mienia i prawo do przemocy egzekucyjnej a w moim modelu tracisz te prawa i jeżeli spróbujesz egzekucji długu z użyciem przemocy to złamiesz prawo i będziesz przestępcą, choć dziś nim nie jesteś.

>Duch Święty czy program i uprawnienia?

W moim modelu systemem rządzi większość kapitału, nie myślic z większością demokratyczną. Większość kapitału ma uprawnienie do wszystkiego co dotyczy księgi kapitału i tylko trzeba ubrać to w odpowiedni algorytm.

Gdyby w moim modelu większość kapitału uzyskał jeden człowiek to on rządzi całym systemem i może go dowolnie zmienić.

szarley to w realu Johannes Jerlas

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi szarley
>Kto ma dom, może mieć drugi, a biedocie ch. w d.

Nie, biedota nie może mieć długu.

Dla biedoty jest wiele zrobione.
Maja dochód podatkowy, gwarancję zatrudnienia i zero podatku do zapłacenia.

Biedota w moim modelu znajdzie się w wielokrotnie lepszym położeniu.

Na nic wasze fałszywie darmowe szkoły i opieka zdrowotna.

Na nic wasze głodowe emerytury dla biedory finansowane z czynienia innych biednymi.

szarley to w realu Johannes Jerlas

#236
07-12-2021 20:03
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Nie mam innego wyjścia.
>Kiedys już próbowałem bez prawników i wyszło źle.

Jak się chce cwaniaczyć to trzeba prawnika
Ja dom bez prawnika zbudowałem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Odpisałeś na wpis, którego nie przeczytałeś
Przypomnę

>Dom budują dla Ciebie najemnicy,
A chleb piecze dla ciebie piekarz
Buty ci szyje szewc
dom ci ogrzewa górnik

leczy cię... niestety psychiatra ma wolne

Wyjaśnij mi coś: po ch.... mam budować dom w twoim raju
Jak będę miał dom to muszę zapłacić podatek, na starość dokwaterować kogoś do wspólnej łazienki i sprzedać balkon, a nie wolno mi nawet dzieciom go zostawić

Jak nie mam domu, to twoja matka musi mnie utrzymywać płacąc na mnie podatki od mieszkania

>W moim modelu możesz podarować swoje świadectwa własności innym użytkownikom za symboliczną jednostkę dopóki żyjesz.

I wraca pytanie: skąd mam wiedzieć kiedy umrę?
Kolejny debilizm Hamerlika wywala się na tym pytaniu

>W moim modelu nie można przelewac świadectw własności za darmo.
Napisz wprost, że żonie prezentów nie kupujesz

>Podaruj swoją własność dzieciom gdy jeszcze żyjesz, bo
... wiesz kiedy umrzesz

Ty śmieszny debilu

>w moim modelu po śmierci już niczego nie podarujesz.
A dziś mogę?
Ty śmieszny kretynie

>System świadectwa przepisze na innych i wszystkie środki pieniężne związane z twoim kontem bezpowrotnie skasuje.
Tak jak "nadmiar" oszczędności

Cudowny system, który zabiera z konta, które jest nie do ruszenia
Tylko właściciel może zabrać z konta, ale nie tylko właściciel
Tylko i nie tylko
Hamerlik to debil

>Zobowiązania umowne w moim modelu mogą być wyrażone tylko poprzez rozkład pieniądza. To pieniądz jest nośnikiem długu i po to istnieje.
Pisz po polsku

>W moim modelu istnieje rozwinięta kreacja pieniądza ujemnego,
Pisz po polsku

>każdy zyskuje kredyt o wartości własnych posiadłości,
Kto ma dom, może mieć drugi, a biedocie ch. w d.

>Umawiasz się z innymi posługując się natychmiastowym i nieodwracalnym przelewem pieniądza albo wcale. Dzięki temu ....
.... nie istnieją ubezpieczenia, reklamacje, ratalna sprzedaż
Ucieczka kretyna

>w systemie nie mogą pojawić się wzajemne grozby i przemoc.
Kłamiesz
Jeśli ktoś wyceni mój sad na 50000000000 godzinek to MUSZĘ go sprzedać i wtedy nabywca może wejść tylko przemocą

Teraz widzisz po co są "godzinki"? żebyś mógł łatwiej manipulować

Przełożę na polski: Pojawia się klient, który za mój sad che zapłacić 10 000 000 złotych, Nikt inny nie chce tego sadu kupić, więc średnia wycena jest 10 000 000 złotych a podatek 1 000 000 złotych, Nie stać mnie. Co dalej?
Dalej mój sad zostanie mi PRZEMOCĄ zabrany. I to taką przemocą, że poleje się krew
Jesteś miłośnikiem przemocy!!!!!

>Dla zabezpieczenia systemu przed wzajemnymi groźbami i przemocą wszystkie portfele zostają zaszyfrowane i każdy traci zdolność dostania się do cudzego portfela.
Kłamiesz. Wielki Brat może ci zabrać to co masz zaoszczędzone

Zarabiasz 10 000 zł
Masz dom, wart 100 000 złotych
Masz oszczędności 100 000 zł
Dom płonie, ubezpieczenia nie ma wartość pogorzeliska jest 1000 zł

Z dnia na dzień na koncie zostaje 20 000. Znika 80% środków i to w dniu kiedy spalił ci się dom

Istny raj na ziemi


>Żeby ukryć informację wpierw potrzeba ja mieć.
Zgadza się

Wyobraź sobie człowieka, który 10 lat siedział w więzieniu.
Pytają go jak długo siedziałeś?
Nie wiem.
Przecież takie wydarzenie nie zmienia człowiekowi życia. Wraca do domu jak po szychcie, na obiad

Pytają olimpijczyka, ile na olimpiadzie zdobył medali
Nie wiem,
Oczywiście, przecież takie wydarzenie nie zmienia życiorysu

Pytają Hamerlika za ile zlicytowano twoją działkę.
Oczywiście takie drobiazgi umykają z pamięci
Facet spłaca 100 000 złotych i nawet nie interesuje się ile zostało do spłaty???
Skąd wiesz. że nie spłaciłeś za dużo?

Licytacja zmienia mu życiorys, poglądy, kraj zamieszkania, pracę, zdrowie, ale to był fakt bez znaczenia, nie pamięta.
Skąd wiesz, że nie spłaciłeś za dużo??????????

>Nie mam i nie ukrywam.
NIKT W TO NIE UWIERZY

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Przypomnę

>Dom budują dla Ciebie najemnicy,
A chleb piecze dla ciebie piekarz
Buty ci szyje szewc
dom ci ogrzewa górnik

leczy cię... niestety psychiatra ma wolne

Wyjaśnij mi coś: po ch.... mam budować dom w twoim raju
Jak będę miał dom to muszę zapłacić podatek, na starość dokwaterować kogoś do wspólnej łazienki i sprzedać balkon, a nie wolno mi nawet dzieciom go zostawić

Jak nie mam domu, to twoja matka musi mnie utrzymywać płacąc na mnie podatki od mieszkania

>W moim modelu możesz podarować swoje świadectwa własności innym użytkownikom za symboliczną jednostkę dopóki żyjesz.

I wraca pytanie: skąd mam wiedzieć kiedy umrę?
Kolejny debilizm Hamerlika wywala się na tym pytaniu

>W moim modelu nie można przelewac świadectw własności za darmo.
Napisz wprost, że żonie prezentów nie kupujesz

>Podaruj swoją własność dzieciom gdy jeszcze żyjesz, bo
... wiesz kiedy umrzesz

Ty śmieszny debilu

>w moim modelu po śmierci już niczego nie podarujesz.
A dziś mogę?
Ty śmieszny kretynie

>System świadectwa przepisze na innych i wszystkie środki pieniężne związane z twoim kontem bezpowrotnie skasuje.
Tak jak "nadmiar" oszczędności

Cudowny system, który zabiera z konta, które jest nie do ruszenia
Tylko właściciel może zabrać z konta, ale nie tylko właściciel
Tylko i nie tylko
Hamerlik to debil

>Zobowiązania umowne w moim modelu mogą być wyrażone tylko poprzez rozkład pieniądza. To pieniądz jest nośnikiem długu i po to istnieje.
Pisz po polsku

>W moim modelu istnieje rozwinięta kreacja pieniądza ujemnego,
Pisz po polsku

>każdy zyskuje kredyt o wartości własnych posiadłości,
Kto ma dom, może mieć drugi, a biedocie ch. w d.

>Umawiasz się z innymi posługując się natychmiastowym i nieodwracalnym przelewem pieniądza albo wcale. Dzięki temu ....
.... nie istnieją ubezpieczenia, reklamacje, ratalna sprzedaż
Ucieczka kretyna

>w systemie nie mogą pojawić się wzajemne grozby i przemoc.
Kłamiesz
Jeśli ktoś wyceni mój sad na 50000000000 godzinek to MUSZĘ go sprzedać i wtedy nabywca może wejść tylko przemocą

Teraz widzisz po co są "godzinki"? żebyś mógł łatwiej manipulować

Przełożę na polski: Pojawia się klient, który za mój sad che zapłacić 10 000 000 złotych, Nikt inny nie chce tego sadu kupić, więc średnia wycena jest 10 000 000 złotych a podatek 1 000 000 złotych, Nie stać mnie. Co dalej?
Dalej mój sad zostanie mi PRZEMOCĄ zabrany. I to taką przemocą, że poleje się krew
Jesteś miłośnikiem przemocy!!!!!

>Dla zabezpieczenia systemu przed wzajemnymi groźbami i przemocą wszystkie portfele zostają zaszyfrowane i każdy traci zdolność dostania się do cudzego portfela.
Kłamiesz. Wielki Brat może ci zabrać to co masz zaoszczędzone

Zarabiasz 10 000 zł
Masz dom, wart 100 000 złotych
Masz oszczędności 100 000 zł
Dom płonie, ubezpieczenia nie ma wartość pogorzeliska jest 1000 zł

Z dnia na dzień na koncie zostaje 20 000. Znika 80% środków i to w dniu kiedy spalił ci się dom

Istny raj na ziemi

>Żeby ukryć informację wpierw potrzeba ja mieć.
Zgadza się

Wyobraź sobie człowieka, który 10 lat siedział w więzieniu.
Pytają go jak długo siedziałeś?
Nie wiem.
Przecież takie wydarzenie nie zmienia człowiekowi życia. Wraca do domu jak po szychcie, na obiad

Pytają olimpijczyka, ile na olimpiadzie zdobył medali
Nie wiem,
Oczywiście, przecież takie wydarzenie nie zmienia życiorysu

Pytają Hamerlika za ile zlicytowano twoją działkę.
Oczywiście takie drobiazgi umykają z pamięci
Facet spłaca 100 000 złotych i nawet nie interesuje się ile zostało do spłaty???
Skąd wiesz. że nie spłaciłeś za dużo?

Licytacja zmienia mu życiorys, poglądy, kraj zamieszkania, pracę, zdrowie, ale to był fakt bez znaczenia, nie pamięta.
Skąd wiesz, że nie spłaciłeś za dużo??????????

>Nie mam i nie ukrywam.
NIKT W TO NIE UWIERZY

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>W moim modelu systemem rządzi większość kapitału, nie myślic z większością demokratyczną. >Większość kapitału ma uprawnienie do wszystkiego co dotyczy księgi kapitału i tylko trzeba ubrać >to w odpowiedni algorytm.
>Gdyby w moim modelu większość kapitału uzyskał jeden człowiek to on rządzi całym systemem i może >go dowolnie zmienić.
>

W Biblii pisze, że jak zacznie rządzić kapitał, to będzie to koniec człowieka.
Żydzi, komuniści byli tego samego zdania.
Swiat i człowiek musi się trzymać jak najdalej od bogatych małp.

Czyli jak reżim amerykański zakończy kolonizowanie świata, to będzie mógł robić co mu się podoba??
Dzisiaj już to robi, a ci co się temu przeciwstawiają są "demokratycznie" mordowani.
Jak już zostaną wymordowani ci co mają mózg i się temu przeciwstawiają to nastanie raj na Ziemi.
Znowu genialne pomysły, biedaka, na zbawienie ludzkości.

#240
07-12-2021 20:46
 Ocena 1 na 1
j26c (338 punktów)Odp: Pieniądze na rachunku bankowym
W odpowiedzi szarley

>I tu jest sedno sprawy: Ty nie chcesz żeby ten system był dobrze rozumiany, Ty wolisz manipulować

Tu masz credo Knopke
======================================================================
// jak realizowana jest kasacja pieniędzy z kont i kto tym zarządza
> Duch Święty czy program i uprawnienia?

W moim modelu systemem rządzi większość kapitału, nie myślic z większością demokratyczną. Większość kapitału ma uprawnienie do wszystkiego co dotyczy księgi kapitału i tylko trzeba ubrać to w odpowiedni algorytm.

Gdyby w moim modelu większość kapitału uzyskał jeden człowiek to on rządzi całym systemem i może go dowolnie zmienić.


==========================================================================

Ja ju z dyskusje o strefie z Knopke skończyłem, Dożywotnio. Bawcie się dobrze.
Swoją drogą ciekawe zjawisko - ze mi się chciało tak długo to sam się teraz dziwię.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365