 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..#256 1 na 1 | quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> >Walka o pomost. Nie widzę jednak nic co przemawia za tezą, iż to Polska popchnęła Ukrainę do wojny.> >> Pierwszy plan Żydów amerykańskich zakładał atak Polski na Rosję przez Białoruś. Andżelika Borys z Wiaczorką mieli być prowodyrami.Nic mi o tym nie wiadomo. Dla mnie to brzmi to mało poważnie. To wygląda trochę jak informacja zaczerpnięta z kręgu propagandystów kremlowskich. Wsłuchuję się w głos Rosji, i dochodzi do mnie nieraz co pisze czy mówi np. Sergey Karaganov. On takich rewelacji nie podaje, mimo, że bywa w swoich sądach mocno kontrowersyjny, uważa np. że profilaktycznie Poznań powinien przyjąć uderzenie jądrowe w ramach deeskalacji przez ekskalacje. Chyba, że mnie coś umknęło, a w Polsce większość przejęli szaleńcy. > Kto udaremnił atak Polski przez Białoruś na Rosję ??Wg mnie nikt nie musiał niczego udaremniać, bo taki atak nie był brany pod uwagę. > Dzięki komu to Ukraińcy przejęli rolę agresora ???Ja o potencjalym ataku Rosji na Ukrainę słyszałem już w 2016 roku. |
#257 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >> W Rosji, jeśli wyłoni się następca Putina, Rosjanie będą gotowi wydać Putina MTK, w ramach jakiegoś dealu.> >Putin jest ostrożny, nastepca rozprawi się z Ukrainą brutalnie, tak jak Netanjahu z Palestynczykami> Tego to ja nie wiem. Ale wątpię by zmiana nastąpiła w trakcie trwającej wojny. Chyba, że Geruzja wyda inne polecenia. Być może będzie i tak jak Ty tu uważasz. Nie wiem.> >>Netanjahu natomiast jest na łasce Waszyngtonu, ale i to może się skończyć.> > ma uzasadnienie pisanie usa zyd, to jest jeden organizm, w dodatku ogon merda psem> Wg mnie to mitologia. Rezonują tzw. protokoły.nie czytałem protokołów, liczą się fakty, fakty > Izrael ma znaczenie geostrategiczne. Jest położony w azjatyckim rimlandzie, przyczółek do bezpośredniego i pośredniego wpływania na świat arabski, Turcje i Iran. Posiadanie przez niego broni jądrowej to też nie jest przypadek. USA to samotna wyspa, nikt i nic jej nie zagraża gdyby 2 RP zawarła sojusz z ZSRR byśmy byli super zwycięzcami, ale nasze patoelity uprawiały "geostrategie", ...... i uciekli do Rumuni Hitler zawarł sojusz z ZSRR, czemu nie mogła Polska? czemu Polska dzisiaj nie zaprzyjaźni się z Rosją? tak po sąsiedzku. czemu Ty nienawidzisz ruskich?
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Wymienieni przez Ciebie nic by nigdzie nie zyskali gdyby nie było takiej zgody. Zdarza się też tak, że miejscowi ściągają pomoc z zagranicy.> >> Jak się takie zgody uzyskuje ??Ofertą korzystnego interesu. > CIA do spółki z Watykanem zamordowało Popiełuszkę.> Zabójstwem Popiełuszki kierował gen. Mirosław Milewski. Bardzo bliska rodzina prezydenta Dudy.> Co na tym CIA i Watykan zyskali ??> Stworzono skurwy..two nienawidzące osób, które fałszywie o to oskarżono. To skurwys..teo na nie napuszczono. Jakie decyzje podejmuje takie skurw..two ???Nie ma się co gorączkować, trzeba brać na klatę każdą zmianę. Wtedy w Europie wygrał atlantyzm. > Jak im podstawi się konia trojańskiego to go wciągają.> Tak to działa.> Na Słowacji, żeby usunąć prezydenta czy premiera to CIA zamordowała dziennikarza i oskarżyła niewinnego.> Tak się steruje ochlosem. Amerykanie w noc długich noży wymordowali osoby, które mogłyby powstrzymać, ich agenta, Hitlera w dojściu do władzy.Twoje myślenie Twoja sprawa. Każdy z nas rozumie te sprawy na swój sposób, bo każdy z nas ma różne doświadczenia. Powtarzam, że to o czym tu piszesz też się zdarza, ale dotyczy tych, którzy nie mają zaplecza. Przykładem jest Iran. Ile lat trwa "atak" na Persów? Co takiego się dzieje, że Izrael i USA do dziś nie rozpoczęły wojny z Iranem? Zaplecze, i głębia strategiczna, zarówno w pionie jak i w poziomie. Ich sojusznikiem są Chiny i Rosja. Ale sprawa wokół Iranu to gruby numer. Może się okazać, że ewentualny atak Izraela i USA na Iran będzie skutkować efektem domina strategicznego. Mogą zyskać Rosja i Chiny. > Czy cwani Żydzi niemeiccy podstawili Hitlera Żydowi Baruchowi ???Nie wiem, jeszcze nie zacząłem grzebać. Dobrze obaj wiemy, że Hitler był wierzchołkiem góry lodowej. Co w jego otoczeniu robili Haushofer i Schmitt? |
#259 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Pierwszy plan Żydów amerykańskich zakładał atak Polski na Rosję przez Białoruś. Andżelika Borys z Wiaczorką mieli być prowodyrami.> Nic mi o tym nie wiadomo. Dla mnie to brzmi to mało poważnie.Korzystasz z niewłaściwych źródeł. Na stronie thotciul.pl jest w pełni udokumentowane, że amerykańscy Żydzi postanowili europejskimi rękami zniszczyć Żydów rosyjskich. W spisku brały udział dzieci z Bullerbyn, specjalnie szkolona brygada Eskimosów, Josef Švejk i niewolnica Isaura, kluczem było utworzenie w Polsce antyrosyjsko-żydowskiego rządu nazwanego Wojskową radą ocalenia narodowego z Ivanem Konievem na czele, a finansował wszystko Zenek z Radwanic, mając nadzieję na przejęcie syberyjskich plantacji bananów Dwa plutony Gagauzów miały dojść pod Carycyn, Portugalczycy mieli wysadzić desant zarażonych dziwek w Królewcu a Rudy 102 już grzał silniki, żeby dojść do Władywostoku rozbijając po drodze wszystkie radzieckie dywizje. A co? też mam fantazję
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#260 1 na 1 | quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > nie czytałem protokołów, liczą się fakty, faktyNie ma znaczenia czy je czytałeś. Jesteś pod ich wpływem nawet o tym nie wiedząc. > >Izrael ma znaczenie geostrategiczne. Jest położony w azjatyckim rimlandzie, przyczółek do bezpośredniego i pośredniego wpływania na świat arabski, Turcje i Iran. Posiadanie przez niego broni jądrowej to też nie jest przypadek.> USA to samotna wyspa, nikt i nic jej nie zagrażaTy i Thoter twierdzicie, że to zajadły imperialista nie mający sobie równych. To jest obiektywna ocena? Amerykanie prowadzą politykę równowagi sił w Eurazji bo są mocarstwem morskim, które musi obsługiwać swoją projekcją siły szlaki handlowe na oceanie światowym. > gdyby 2 RP zawarła sojusz z ZSRR byśmy byli super zwycięzcami, ale nasze patoelity uprawiały "geostrategie", ......> i uciekli do RumuniA jaka była realna szansa na taki sojusz? > Hitler zawarł sojusz z ZSRR, czemu nie mogła Polska?Chodzi o pomost. > czemu Polska dzisiaj nie zaprzyjaźni się z Rosją? tak po sąsiedzku.Chodzi o pomost. Jestem zdania, że sprawa jest do dogadania. > czemu Ty nienawidzisz ruskich?Nic do nich nie mam. Kieruje mną interes RP. Dość zabawne, że są tu tacy, którzy mi zarzucają prorosyjskość, a Ty mnie pytasz czemu ich nienawidzę. Czy taką właśnie cenę płaci ten kto chce być obiektywny? |
#261 1 na 1 | quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> >Pierwszy plan Żydów amerykańskich zakładał atak Polski na Rosję przez Białoruś. Andżelika Borys >>z Wiaczorką mieli być prowodyrami.> Nic mi o tym nie wiadomo. Dla mnie to brzmi to mało poważnie.> pl.wikiped(*)C5ťywie_Biełaruś!_(film) Żywie Biełaruś! (biał. Жыве Беларусь!, Žyvie Biełaruś!) - polski film fabularny z 2012 roku w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza.(...) Bohaterem filmu jest muzyk rockowy Miron, który poprzez swoją muzykę i działalność przeciwstawia się reżimowi Aleksandra Łukaszenki, który prześladuje swoich obywateli chociażby za mówienie w języku ojczystym, po białorusku. Prowodyrem zamachu stanu na Białorusi miał być agent CIA Franciszak Wiaczorka, który miał wkroczyć do akcji wraz z rozpoczęciem wyświetlania tego filmu. Na film wydano 6 mln złotych. Borysowa futrowana nagrodami finansowymi miała wciągnąć Polonię w ten proceder. 300 mln zł poszło na środki propagandy, którym nie udało się ogłupić Białorusinów. Śp. Andrzej Lepper przeciwstawiał się skutecznie temu zamachowi, co mógł przypłacić życiem. |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > > Wtedy w Europie wygrał atlantyzm.Tragicznie ta wygrana skończyła się dla: Żydów niemieckich, Niemców i Europy. |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Prowodyrem zamachu stanu na Białorusi miał być agent CIA Franciszak Wiaczorka, który miał wkroczyć do akcji wraz z rozpoczęciem wyświetlania tego filmu. Na film wydano 6 mln złotych.> Borysowa futrowana nagrodami finansowymi miała wciągnąć Polonię w ten proceder.> 300 mln zł poszło na środki propagandy, którym nie udało się ogłupić Białorusinów. Śp. Andrzej Lepper przeciwstawiał się skutecznie temu zamachowi, co mógł przypłacić życiem.Nic mi o tym nie wiadomo. Gdybym jednak miał odnieść się do tego jak do faktów, to bym powiedział, że tak wygląda walka o pomost. W odróżnieniu jednak od Jacka Bartosiaka nie uważam by sprawa sprowadzała się do "my" albo Moskwa. Wierzę, że możliwe jest dogadanie się z Moskalami co do statusu jaki ma mieć pomost. Na temat śmierci śp. Andrzeja Leppera nasłuchałem się różnych opowieści, i nie mam zdania. Ale na pewno nie uwierzę, że było to samobójstwo. |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >> Wtedy w Europie wygrał atlantyzm.> Tragicznie ta wygrana skończyła się dla: Żydów niemieckich, Niemców i Europy.Historia się nie skończyła, jak twierdził Fukuyama. Wg mnie nie ma nic takiego jak koniec historii. To mit. Ponawiam pytanie; Co dla Polski wynika ze zmiany gwaranta, z USA na Rosję i Niemcy? Jaka rola i funkcja przypada Polsce w układzie kontynentalnym za którym się opowiadasz? |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Prowodyrem zamachu stanu na Białorusi miał być agent CIA Franciszak Wiaczorka, który miał wkroczyć do akcji wraz z rozpoczęciem wyświetlania tego filmu. Na film wydano 6 mln złotych.> >Borysowa futrowana nagrodami finansowymi miała wciągnąć Polonię w ten proceder.> >300 mln zł poszło na środki propagandy, którym nie udało się ogłupić Białorusinów. Śp. Andrzej Lepper przeciwstawiał się skutecznie temu zamachowi, co mógł przypłacić życiem.> >> Nic mi o tym nie wiadomo.> Specjalista od propagandy o takich "polskich" działaniach nie słyszał ?? kresy.pl/w(*)chce-odebrac-polsce-bialystok/ Polskojęzyczne władze finansują wrogą nam agenturę szkoloną przez CIA. Agentury te mają wobec nas żądania terytorialne. |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Co dla Polski wynika ze zmiany gwaranta, z USA na Rosję i Niemcy?Gwaranta czego? Co kto ma zagwarantowane i przez kogo? Gwarancja obowiązywania amerykańskiego prawa w Polsce? Nie obawiam się, że ktoś zakłóci mi mir domowy czy biznes nalotem dronow albo nawet atakiem atomowym, bo nie ma czego kraść. Tak mój świat został skonstruowany przez paru cwanych kolesi, że nie ma się ani czego ani kogo bać. Trump dogadał się ponoć z Chińczykami na zniesienie ceł. Ameryka będzie nakładać 30% a Chiny 10% takie to zniesienie a przecież Trump zamierzał od początku podnieść cła o 20% ale tak żeby nikt inny nie podnosił. Zrobił trochę cyrku i proszę. Cały świat łyka te chamskie, wrogie amerykańskie manipulacje jak kaczka kamienie. Znowu Chińczycy będą jechać na 2 zmiany w fabrykach w czasie gdy Amerykanie będą pożerać po wiadrze hamburgerów. Wolny rynek? Farsa! Krzywa podaży i popytu? Chyba bajeczki dla niezbyt mądrych dzieci. Sam z wrogami nie zamierzam się bratać. Szkoda, że Chińczycy nie potrafią zrobić ceł 1:1 oko za oko i ząb za ząb. Cały świat będzie zapieprzal w biedzie na kolejny posiłek przeżartych Amerykanów, których jedyną rolą jest drukować innymi pieniądz i definiować im dobro i zło. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Co kto ma zagwarantowane i przez kogo?> Gwarancja obowiązywania amerykańskiego prawa w Polsce?> W tej amerykańskiej "wolności" nie mamy prawa wyboru i prawa do dyskusji. Agentura szkolona przez CIA robi wyłącznie zakupy w USA. Ja chciałbym mieć prawo do dyskusji i podejmowania decyzji. Ja nie wiem, co żydowski zięć Duda, w moim imieniu, podpisał z Żydami amerykańskimi. Ja to muszę wiedzieć. Tak samo jak muszę poznać treść dokumentów, które miał przy sobie gen. Sikorski w chwili gdy zginął wśród "Polaków" i Brytyjczyków w brytyjskiej bazie wojskowej na Gibraltarze. |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Ja chciałbym mieć prawo do dyskusji i podejmowania decyzji.Kapitalizm to nie demokracja.  Decyzje podejmują producenci hajsu a nie tam wizjonerzy, którzy też chcieli by coś znaczyć i mieć wpływ. Nie po to wymyślono kapitalizm, żeby się czymkolwiek dzielić a już najmniej władzą. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Ja chciałbym mieć prawo do dyskusji i podejmowania decyzji.> Kapitalizm to nie demokracja.  > Decyzje podejmują producenci hajsuI Hamerlik jest zwolennikiem takiego rozwiązania, bo kto nie ma hajsu ma milczeć i wykonywać rozkazy w zamian za "wiedzę" czyje jest pole pod lasem i ochłap z podatków DLACZEGO JESTEŚ WROGIEM SPÓŁDZIELCZOŚCI !!!!!!! > Nie po to wymyślono kapitalizm, żeby się czymkolwiek dzielić a już najmniej władzą.DLACZEGO JESTEŚ WROGIEM SPÓŁDZIELCZOŚCI !!!!!!! Bo jesteś lachociągiem bezosów, wrogiem prawa robotników do posiadania domów , a tym bardziej do posiadania firm
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|