Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

17-12-2009 18:41 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 18:38 - Odp: Pedagog w sutannie (poszanowanie cudzych przekonań)
17-12-2009 18:12 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 17:55 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 17:48 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 17:11 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
17-12-2009 14:12 - Odp: O tolerancji
17-12-2009 13:47 - Odp: O Tożsamcach
17-12-2009 13:37 - Odp: O Tożsamcach
17-12-2009 13:27 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
17-12-2009 13:23 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
17-12-2009 13:09 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 12:59 - Odp: O Tożsamcach
17-12-2009 12:50 - Odp: O Tożsamcach
17-12-2009 12:37 - Odp: nauki przedmałżenińskie
17-12-2009 12:25 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
17-12-2009 11:03 - Odp: Fenotyp jak ściana
17-12-2009 10:51 - Odp: nauki przedmałżenińskie
17-12-2009 10:19 - Odp: Fenotyp jak ściana
17-12-2009 08:52 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
17-12-2009 00:27 - Odp: O Tożsamcach
17-12-2009 00:08 - Odp: "Przyszlosc"
16-12-2009 23:50 - Odp: Fenotyp jak ściana
16-12-2009 23:12 - Odp: Fenotyp jak ściana
16-12-2009 22:37 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
16-12-2009 22:06 - Odp: Fenotyp jak ściana
16-12-2009 21:40 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
16-12-2009 21:18 - Odp: Fenotyp jak ściana
16-12-2009 20:01 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
16-12-2009 19:35 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
16-12-2009 19:33 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
16-12-2009 18:51 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
16-12-2009 18:31 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
16-12-2009 14:02 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
16-12-2009 13:36 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
16-12-2009 10:07 - Odp: Ad personam.
16-12-2009 08:39 - Odp: Ad personam.
16-12-2009 00:08 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
15-12-2009 23:54 - Odp: Esperanto
15-12-2009 20:47 - Odp: "Przyszlosc"
15-12-2009 20:23 - Odp: Fenotyp jak ściana
15-12-2009 19:41 - Odp: Ad personam.
15-12-2009 19:31 - Odp: Fenotyp jak ściana
15-12-2009 19:20 - Odp: Fenotyp jak ściana
15-12-2009 18:53 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
15-12-2009 18:50 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
15-12-2009 18:29 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
15-12-2009 16:56 - Odp: "Przyszlosc"
15-12-2009 13:03 - Odp: Esperanto
15-12-2009 13:02 - Odp: Kultura?
15-12-2009 12:58 - Odp: Kultura?
15-12-2009 12:49 - Odp: Esperanto
15-12-2009 12:45 - Odp: Kultura?
15-12-2009 12:26 - Odp: Kultura?
15-12-2009 12:21 - Odp: O Tożsamcach
15-12-2009 11:52 - Odp: Kultura?
15-12-2009 11:35 - Odp: jedna unia
15-12-2009 11:02 - Odp: jedna unia
15-12-2009 10:30 - Odp: Esperanto
15-12-2009 09:37 - Odp: "Przyszlosc"
15-12-2009 08:32 - Odp: "Przyszlosc"
15-12-2009 08:03 - Odp: O Tożsamcach
15-12-2009 07:52 - Odp: "Przyszlosc"
15-12-2009 07:42 - Odp: O Tożsamcach
15-12-2009 07:34 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
15-12-2009 07:03 - Odp: "Przyszlosc"
15-12-2009 06:36 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
15-12-2009 06:25 - Odp: O Tożsamcach
15-12-2009 00:03 - Odp: Święto Świateł
14-12-2009 23:43 - Odp: "Przyszlosc"
14-12-2009 23:18 - Odp: Święto Świateł
14-12-2009 23:16 - Odp: Święto Świateł
14-12-2009 22:39 - Odp: Rzut na tacę
14-12-2009 22:26 - Odp: Rzut na tacę
14-12-2009 21:17 - Odp: O Tożsamcach
14-12-2009 21:11 - Odp: Rzut na tacę
14-12-2009 20:24 - Odp: Święto Świateł
14-12-2009 20:00 - Odp: O Tożsamcach
14-12-2009 19:53 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
14-12-2009 19:42 - Odp: Rzut na tacę
14-12-2009 19:37 - Odp: Święto Świateł
14-12-2009 19:23 - Odp: O Tożsamcach
14-12-2009 19:17 - Odp: Rzut na tacę
14-12-2009 19:10 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
14-12-2009 18:35 - Odp: Święto Świateł
14-12-2009 18:02 - Odp: Zgadywanka ;)
14-12-2009 15:55 - Odp: Język polski
14-12-2009 15:46 - Odp: Zgadywanka ;)
14-12-2009 15:03 - Odp: Święto Świateł
14-12-2009 13:45 - Odp: O Tożsamcach
14-12-2009 13:22 - Odp: Święto Świateł
14-12-2009 13:00 - Odp: Język polski
14-12-2009 12:56 - Odp: Grupa krwi Jezusa
14-12-2009 12:37 - Odp: Humorki
14-12-2009 12:23 - Odp: Język polski
14-12-2009 12:06 - Odp: Zabójstwa na drogach
14-12-2009 11:10 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
14-12-2009 07:32 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
14-12-2009 06:58 - Odp: Zabójstwa na drogach
14-12-2009 06:20 - Odp: Święto Świateł
Razem: 9936 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)