Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

21-12-2009 21:48 - Odp: Wolność na kredyt
21-12-2009 20:58 - Odp: Wolność na kredyt
21-12-2009 20:45 - Odp: Wolność na kredyt
21-12-2009 20:20 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
21-12-2009 19:54 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
21-12-2009 19:48 - Odp: Wolność na kredyt
21-12-2009 19:41 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 19:37 - Odp: Wolność na kredyt
21-12-2009 19:26 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 18:18 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
21-12-2009 17:46 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
21-12-2009 17:43 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
21-12-2009 17:39 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
21-12-2009 17:00 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 15:57 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 15:52 - Odp: No niech mnie ktoś w końcu oświeci...
21-12-2009 14:36 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 13:44 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 13:37 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 13:33 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 11:59 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 11:44 - Odp: Ogonkologia
21-12-2009 09:37 - Odp: Kleryk o krzyżach w szkołach
21-12-2009 09:00 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
21-12-2009 08:23 - Odp: O tolerancji
21-12-2009 00:23 - Odp: O miłości.
20-12-2009 23:19 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
20-12-2009 22:37 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
20-12-2009 21:20 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
20-12-2009 20:25 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
20-12-2009 18:07 - Odp: Skradziono napis
20-12-2009 16:31 - Odp: Skradziono napis
20-12-2009 14:51 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
20-12-2009 14:39 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
20-12-2009 13:56 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
20-12-2009 13:37 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
20-12-2009 13:24 - Odp: Skradziono napis
20-12-2009 13:03 - Odp: Skradziono napis
20-12-2009 12:47 - Odp: Skradziono napis
20-12-2009 12:26 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
20-12-2009 11:59 - Odp: A wystarczy zalegalizować
20-12-2009 11:45 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
20-12-2009 11:06 - Odp: Piszemy serial
20-12-2009 10:33 - Odp: Skradziono napis
20-12-2009 09:45 - Odp: Piszemy serial
20-12-2009 09:22 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
19-12-2009 22:16 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
19-12-2009 22:13 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
19-12-2009 21:18 - Odp: A wystarczy zalegalizować
19-12-2009 20:34 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 20:13 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 19:53 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
19-12-2009 19:46 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
19-12-2009 18:26 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 18:13 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 17:53 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
19-12-2009 17:03 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
19-12-2009 12:18 - Odp: Niezalogowani zakładają wątki
19-12-2009 12:02 - Odp: Kleryk o krzyżach w szkołach
19-12-2009 11:34 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
19-12-2009 10:37 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
19-12-2009 08:45 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
19-12-2009 07:51 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 07:41 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 07:33 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 00:35 - Odp: Piszemy serial
18-12-2009 23:08 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
18-12-2009 21:54 - Odp: Kleryk o krzyżach w szkołach
18-12-2009 21:47 - Odp: Kleryk o krzyżach w szkołach
18-12-2009 20:56 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
18-12-2009 19:52 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 19:11 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
18-12-2009 18:44 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
18-12-2009 18:09 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 16:51 - Odp: Teraz my z gen. Jaruzelskim
18-12-2009 16:18 - Odp: Teraz my z gen. Jaruzelskim
18-12-2009 15:56 - Odp: Pedagog w sutannie (poszanowanie cudzych przekonań)
18-12-2009 15:43 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
18-12-2009 15:32 - Odp: Czytanie jest sexy!
18-12-2009 15:17 - Odp: Czytanie jest sexy!
18-12-2009 14:52 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 14:41 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 14:26 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 13:40 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 13:37 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 13:24 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 12:30 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 12:00 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
18-12-2009 11:38 - Odp: Czytanie jest sexy!
18-12-2009 10:38 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
18-12-2009 01:42 - Odp: Wywiad z Jaruzelskim.
18-12-2009 00:04 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 23:42 - Odp: Czytanie jest sexy!
17-12-2009 23:27 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 23:23 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 23:02 - Odp: O tolerancji
17-12-2009 20:31 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi?
17-12-2009 20:09 - Odp: Pedagog w sutannie (poszanowanie cudzych przekonań)
17-12-2009 20:05 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
17-12-2009 19:39 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
Razem: 9936 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)