Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

20-04-2010 09:56 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
20-04-2010 09:43 - Odp: Filozofia na migi
20-04-2010 09:37 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
20-04-2010 09:28 - Odp: Rosjanie nie mają mnie za co przepraszać.
20-04-2010 08:38 - Odp: Rosjanie nie mają mnie za co przepraszać.
20-04-2010 08:32 - Odp: Modlitewne lapsusy
20-04-2010 08:06 - Odp: Nowy Prezydent
20-04-2010 07:42 - Odp: Rosjanie nie mają mnie za co przepraszać.
20-04-2010 06:35 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
20-04-2010 00:20 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
19-04-2010 22:39 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
19-04-2010 21:10 - Odp: Wyrok
19-04-2010 20:51 - Odp: Ideologia PO -czy mamy już się bać
19-04-2010 20:24 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 19:37 - Odp: Nowy Prezydent
19-04-2010 19:04 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 13:44 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 13:40 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 13:19 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 12:54 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 11:52 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
19-04-2010 11:47 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
19-04-2010 11:30 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
19-04-2010 10:19 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
19-04-2010 10:00 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
19-04-2010 09:30 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
19-04-2010 09:17 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 08:57 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
19-04-2010 08:48 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
19-04-2010 08:36 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 08:34 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 08:15 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 07:19 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
19-04-2010 07:04 - Odp: O życiu, śmierci, radości i płaczu
19-04-2010 06:40 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
19-04-2010 06:06 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 05:29 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
19-04-2010 05:14 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
18-04-2010 23:31 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
18-04-2010 22:42 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ?
18-04-2010 22:29 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę"
18-04-2010 22:06 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 21:17 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 20:07 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 19:14 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 18:45 - Odp: Charakter tego forum a działania PSR
18-04-2010 18:23 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 17:50 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 17:48 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 17:16 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 05:28 - Odp: Jak nie dać się podzielić
18-04-2010 05:08 - Odp: Taczką do nieba.
17-04-2010 23:37 - Odp: Edycja ocenionej wypowiedzi.
17-04-2010 21:07 - Odp: Watykan: homoseksualizm --> pedofilia? Owszem, ale tylko u nas
17-04-2010 20:27 - Odp: Watykan: homoseksualizm --> pedofilia? Owszem, ale tylko u nas
17-04-2010 20:23 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
17-04-2010 20:13 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
17-04-2010 20:00 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
17-04-2010 18:50 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
17-04-2010 18:34 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
17-04-2010 18:26 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
17-04-2010 18:08 - Odp: E-papierosy
17-04-2010 17:46 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
17-04-2010 17:25 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
17-04-2010 16:30 - Odp: E-papierosy
17-04-2010 16:27 - Odp: E-papierosy
17-04-2010 08:22 - Odp: Bezpłatne webinarium UPADEK MITU O WIEŻE BABEL
17-04-2010 07:55 - Odp: Jak nie dać się podzielić
16-04-2010 22:40 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
16-04-2010 22:19 - Odp: Jak nie dać się podzielić
16-04-2010 21:19 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
16-04-2010 21:06 - Odp: hipopotam jest piękny
16-04-2010 20:55 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
16-04-2010 16:31 - Odp: Galopujący przesadyzm
16-04-2010 07:25 - Odp: Czy Wawel nas podzieli?
15-04-2010 21:05 - Odp: Do sympatyków...
15-04-2010 17:32 - Odp: Wawelskie VETO!
15-04-2010 10:09 - Odp: Do sympatyków...
15-04-2010 10:06 - Odp: E-papierosy
15-04-2010 09:39 - Odp: Jak to się robi w polityce - pochówek od strony technicznej.
15-04-2010 09:33 - Odp: Chrystianizm a chrześcijaństwo cała prawda i tylko prawda!!!
15-04-2010 08:19 - Odp: Taczką do nieba.
15-04-2010 07:57 - Odp: E-papierosy
15-04-2010 07:44 - Odp: Do sympatyków...
14-04-2010 17:53 - Odp: Chrystianizm a chrześcijaństwo cała prawda i tylko prawda!!!
14-04-2010 17:28 - Odp: Emocje społeczne
14-04-2010 16:45 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie
14-04-2010 11:31 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie
14-04-2010 07:48 - Taczką do nieba.
13-04-2010 23:36 - Odp: Epitafium dla Lecha Kaczyńskiego
13-04-2010 20:38 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie
13-04-2010 17:47 - Odp: O homoseksualizmie słów kilka
13-04-2010 16:23 - Odp: Prima aprilis cy co??
13-04-2010 16:03 - Odp: E-papierosy
13-04-2010 15:38 - Odp: prima aprilis cy co??
13-04-2010 15:30 - Odp: prima aprilis cy co??
13-04-2010 11:12 - Odp: prima aprilis cy co??
13-04-2010 10:41 - Odp: E-papierosy
13-04-2010 05:59 - Odp: Kurs rozumowania dla mężczyzn, gotowania dla kobiet
13-04-2010 05:45 - Odp: Prawda o Nowym Duchowym Izraelu.
Razem: 9936 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)