Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika aspagnito

21-02-2010 11:14 - Odp: Dyskusja o powstaniu Koranu.
18-01-2010 15:17 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 15:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 15:44 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 16:15 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 16:19 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:06 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:55 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 23:18 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
19-01-2010 09:27 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
17-01-2010 00:32 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 00:34 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 01:54 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 09:02 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 10:02 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 10:14 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 11:11 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 13:03 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 13:51 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 14:36 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
25-02-2011 21:07 - Odp: Europejskie Centrum Humoru
19-01-2010 09:34 - Odp: Fundacja
21-01-2010 08:57 - Odp: Fundacja
21-01-2010 08:43 - Odp: Fundamentalne zagadnienie wszechświata
12-06-2011 17:21 - Odp: Głupiomądra filozofia "górnej granicy średniej"
12-06-2011 17:32 - Odp: Głupiomądra filozofia "górnej granicy średniej"
14-06-2011 12:00 - Odp: Głupiomądra filozofia "górnej granicy średniej"
03-09-2011 21:09 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat poezji polskiej :)
04-09-2011 16:41 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat poezji polskiej :)
19-04-2011 15:28 - Odp: Heraklitejski wieczny ogień
11-05-2011 14:59 - Odp: Historia nauki jako wyzwalanie z iluzji
29-05-2012 08:32 - Odp: Historyczne mistrzostwa
29-05-2012 08:33 - Odp: Historyczne mistrzostwa
03-09-2011 17:39 - Odp: hmm...
10-11-2011 18:16 - Odp: Homoseksualizm to zło?
19-05-2011 12:48 - Odp: i piekła nie ma
19-05-2011 13:45 - Odp: i piekła nie ma
18-04-2010 18:59 - Odp: Ignorowanie pier.dolenia
15-06-2011 00:25 - Odp: Inteligencja jest do wyćwiczenia
19-04-2011 15:12 - Odp: Intuicja królicy
19-04-2011 19:10 - Odp: Intuicja królicy
20-04-2011 16:46 - Odp: Intuicja królicy
20-04-2011 18:28 - Odp: Intuicja królicy
11-11-2011 11:32 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 11:56 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 11:58 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:22 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:36 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:48 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:51 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 14:04 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 14:32 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 20:40 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
12-11-2011 07:19 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
12-11-2011 07:45 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
12-11-2011 07:47 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
28-05-2012 16:01 - Odp: Jak mogłaby wyglądać techniczna "produkcja" Avatarów
22-05-2010 12:26 - Odp: Jak trwoga to do boga
18-01-2010 14:29 - Odp: Jak zaaltować krzyże
19-01-2010 09:22 - Odp: Jak zaaltować krzyże
19-01-2010 09:31 - Odp: Jak zaaltować krzyże
10-11-2011 17:44 - Odp: Jak zostałem talibem?
24-08-2010 20:00 - Odp: Jeden bit to za mało.
05-05-2010 06:47 - Odp: JKM, a religia
04-05-2010 19:01 - Odp: Katastrofa samolotu a państwo polskie
04-05-2010 19:04 - Odp: Katastrofa samolotu a państwo polskie
21-01-2010 09:10 - Odp: Kawały bis.
18-04-2010 19:09 - Odp: Kiepski na prezydenta
09-11-2011 13:53 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
09-11-2011 14:00 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
09-11-2011 20:39 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 07:22 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 07:39 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 09:36 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 09:54 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 10:14 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 10:39 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 18:34 - Odp: Kluczowe pytanie
26-02-2011 16:43 - Odp: Konwersacja zmierzająca donikąd (TEISTA vs. ATEISTA)
23-08-2012 19:47 - Odp: Kościół katolicki zamordował po raz kolejny
24-05-2010 07:20 - Odp: Kowalska w Lesie
24-05-2010 13:37 - Odp: Kowalska w Lesie
24-05-2010 13:47 - Odp: Kowalska w Lesie
26-05-2010 07:11 - Odp: Kowalska w Lesie
03-09-2011 17:43 - Odp: Kto poza "bandą czworga" ?
06-10-2011 15:28 - Odp: Kwantowa Teoria Grawitacji (how the F did I do That"sssss
06-10-2011 15:28 - Odp: Kwantowa Teoria Grawitacji (how the F did I do That"sssss
06-10-2011 15:28 - Odp: Kwantowa Teoria Grawitacji (how the F did I do That"sssss
26-05-2011 07:52 - Odp: Kwantowa Teoria Nieba
26-05-2010 06:58 - Odp: Link na stronie głównej
08-09-2011 23:02 - Odp: List dziękczynny do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
04-09-2011 11:48 - Odp: Logika układu fizycznego - stan logiczny
04-09-2011 13:00 - Odp: Logika układu fizycznego - stan logiczny
04-05-2010 21:15 - Odp: Manifest
04-05-2010 21:16 - Odp: Manifest
04-05-2010 21:17 - Odp: Manifest
04-05-2010 21:19 - Odp: Manifest
05-05-2010 06:49 - Odp: Manifest
08-05-2010 10:33 - Odp: Manifest
Razem: 485 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)