Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika aspagnito

05-05-2010 09:13 - Odp: Upadek
05-05-2010 09:22 - Odp: Upadek
05-05-2010 09:40 - Odp: Upadek
05-05-2010 09:44 - Odp: Upadek
05-05-2010 12:09 - Odp: Upadek
05-05-2010 12:11 - Odp: Upadek
07-05-2010 06:46 - Odp: Upadek
07-05-2010 20:19 - Odp: Upadek
08-05-2010 00:17 - Odp: Upadek
08-05-2010 10:37 - Odp: Upadek
08-05-2010 13:53 - Odp: Upadek
08-05-2010 14:06 - Odp: Upadek
04-08-2012 07:15 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 10:40 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 10:46 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 11:38 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 16:09 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 16:09 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
10-11-2011 17:47 - Odp: Uświęceni w naszej pamięci
26-05-2010 12:21 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
26-05-2010 13:13 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
26-05-2010 16:33 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
26-05-2010 16:49 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
27-05-2010 07:46 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
27-05-2010 18:44 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
28-05-2010 08:02 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
18-01-2010 12:07 - Odp: Ważne.
18-01-2010 13:48 - Odp: Ważne.
10-11-2011 18:30 - Odp: Wiara: bilans
24-05-2011 14:50 - Odp: wirtualny świat
22-05-2010 12:46 - Odp: Wniosek o nałożenie bana
03-09-2011 16:56 - Odp: Wyparte wspomnienia.
26-05-2010 08:36 - Odp: Wytłumaczenie siły grawitacji z punktu OTW
26-05-2010 08:42 - Odp: Wytłumaczenie siły grawitacji z punktu OTW
26-02-2011 12:56 - Odp: Zacznijmy od A
26-02-2011 13:20 - Odp: Zacznijmy od A
21-01-2010 08:52 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 09:03 - Odp: zaczyn do rewolucji
18-04-2010 17:15 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow
18-04-2010 17:41 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow
18-04-2010 18:00 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow
19-04-2010 08:05 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow
23-06-2010 22:20 - Odp: Zaproszenie na odczyt autorski książki "Fizyka życia"
24-06-2010 21:17 - Odp: Zaproszenie na odczyt autorski książki "Fizyka życia"
23-06-2010 21:41 - Odp: Zarzut naiwność - i NAJWYŻSZY WYMIAR KARY
23-06-2010 22:01 - Odp: Zarzut naiwność - i NAJWYŻSZY WYMIAR KARY
20-04-2011 17:34 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 19:46 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-02-2010 23:18 - Odp: Życie w świecie po Wielkim Potopie
20-02-2010 23:26 - Odp: Życie w świecie po Wielkim Potopie
25-05-2012 21:50 - Piłka jest okrągła, a bramki są dwie
25-05-2012 10:25 - Po co komu PiS?
19-01-2012 11:36 - Potrzebna pomoc teoretyczna (przy napędzie nieinercjalnym)
23-05-2010 12:31 - Powódź 2010
03-09-2011 20:48 - Praktycznie bez poprawy...
18-05-2011 15:12 - Problem techniczny, czy psychiczny?
11-06-2011 08:19 - Projekt (liczę na komentarz)
19-01-2010 20:23 - Projekt konstytucji PiS
08-10-2010 21:32 - Propozycja "sklejania" grafenu 3d
11-05-2011 14:09 - Propozycja nowego podejścia do fizyki światła
17-06-2011 13:56 - Przepowiednia Huntingtona
22-01-2010 20:37 - Pytanie do Julii Pitery
20-04-2011 17:05 - Realizm zależny od modelu
25-08-2010 22:34 - Rola planowania i wytyczania strategii
27-10-2011 14:10 - Równanie konsensusu
22-05-2010 11:39 - Seks partnerski - czyli umiejętność "poddania się"
22-05-2010 15:02 - Techniki kojarzenia i pamięci
11-11-2011 11:20 - Teoria Didi
28-10-2011 12:18 - Teoria Porozumienia
29-05-2012 14:38 - Teoria Układów Złożonych.
28-10-2011 20:08 - To prawda... szkodliwe, ale zawsze zostaje lewa ręka
29-05-2012 09:37 - Totus Tuus - Jan Paweł II I SPORT
27-02-2012 20:31 - Tu mówi nowo narodzony ateista..
08-08-2012 18:26 - Tusku i Komorowski... tantiemy proszę!
03-08-2012 10:53 - Urządzenie, które nie powinno istnieć
26-05-2010 08:26 - Warp - perspektywa, czy naiwność?
22-05-2012 22:25 - Watykańscy guru
23-06-2010 21:26 - Zarzut naiwność - i NAJWYŻSZY WYMIAR KARY
10-11-2011 13:06 - \/ Dwa wyjścia - PLURALIZM _!_ Trzecia droga - IMPERIALIZM
Razem: 485 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)