 |
Wypowiedzi czytelnika aspagnito 23-05-2011 21:14 - "Dogmat Dupy" 10-05-2011 14:21 - "Portal skojarzeniowy" 12-09-2010 21:06 - "Z braku smalcu i kicz dobry" 06-11-2010 13:18 - A robić ni ma komu... 03-09-2011 17:29 - A rocket in a pocket! 11-11-2011 11:09 - Abrecepatia 25-05-2012 22:38 - Bajka o Mundeczku Olanzapina 08-09-2011 23:03 - Bóg istnieje - DOWÓD!! 12-03-2011 16:22 - Czym człowiek różni się od zwierzęcia 28-10-2011 09:51 - Dawno, dawno temu... Służba Zdrowia wyglądała tak... 26-05-2010 07:26 - Do właścicieli zdrowego rozsądku 29-05-2012 08:40 - Drugi raz na Euro 14-08-2012 09:19 - Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych 16-01-2010 18:33 - Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 18-01-2010 13:28 - Fundacja 12-06-2011 16:53 - Głupiomądra filozofia "górnej granicy średniej" 01-12-2011 13:35 - GRUPA wciskająca kit... (nie muszę chcieć) 29-05-2012 08:15 - Historyczne mistrzostwa 21-02-2010 19:17 - Istota bóstwa - konstruktywizm 11-11-2011 10:52 - Iść tam, gdzie nie dotarł nikt 27-05-2012 18:40 - Jak mogłaby wyglądać techniczna "produkcja" Avatarów 18-01-2010 14:07 - Jak zaaltować krzyże 05-09-2012 14:47 - Katolicyzm jest logiczny, a racjonalizm nie. 18-04-2010 19:04 - Kiepski na prezydenta 09-11-2011 08:31 - Kilka propozycji do konstytucji 20-02-2010 23:10 - Kontynuacji ciąg bliższy 26-02-2011 12:47 - Konwersacja zmierzająca donikąd (TEISTA vs. ATEISTA) 06-10-2011 15:14 - Kwantowa Teoria Grawitacji (how the F did I do That"sssss 25-05-2011 16:25 - Kwantowa Teoria Nieba 04-05-2010 18:47 - Manifest 25-02-2011 21:57 - Mężczyzna TWORZY wartość dodaną do wartości KOBIETY 29-05-2012 08:34 - Na co stać polskich piłkarzy 06-07-2011 14:23 - Napęd bezodrzutowy 04-03-2011 17:10 - Napęd drganiowy 17-04-2010 16:01 - Nonsens debaty medialnej o samym locie 25-08-2010 22:14 - Odp: PONIEDZIAŁEK: WODA I WINO 23-05-2011 21:42 - Odp: "Dogmat Dupy" 23-05-2011 22:54 - Odp: "Dogmat Dupy" 24-05-2011 07:53 - Odp: "Dogmat Dupy" 24-05-2011 09:58 - Odp: "Dogmat Dupy" 24-05-2011 10:24 - Odp: "Dogmat Dupy" 24-05-2011 10:36 - Odp: "Dogmat Dupy" 24-05-2011 11:04 - Odp: "Dogmat Dupy" 21-02-2010 11:40 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru 21-02-2010 11:49 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru 11-05-2011 13:06 - Odp: "Portal skojarzeniowy" 13-09-2010 08:58 - Odp: "Z braku smalcu i kicz dobry" 13-09-2010 09:22 - Odp: "Z braku smalcu i kicz dobry" 04-05-2010 18:51 - Odp: 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie. 04-05-2010 18:54 - Odp: 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie. 04-05-2010 18:58 - Odp: 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie. 04-05-2010 20:53 - Odp: 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie. 26-05-2010 19:06 - Odp: A jednak bracia,a nie ewolucyjni kuzyni:) 03-09-2011 18:26 - Odp: A rocket in a pocket! 03-09-2011 20:39 - Odp: A rocket in a pocket! 11-11-2011 13:18 - Odp: Abrecepatia 18-01-2010 12:30 - Odp: Adopcja na odległość 18-01-2010 12:39 - Odp: Adopcja na odległość 23-06-2010 22:08 - Odp: Apostazja - gdzie?? 04-05-2010 17:15 - Odp: Bajki, które napisałem.. 04-05-2010 17:51 - Odp: Bajki, które napisałem.. 20-02-2010 23:41 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki? 23-08-2012 20:45 - Odp: ciężarówki bez kierowców 27-10-2011 16:07 - Odp: Co zmienilibyście w Konstytucji? 28-10-2011 20:50 - Odp: Co zmienilibyście w Konstytucji? 06-10-2011 15:26 - Odp: Człowiek - obiekt cyfrowy 26-08-2010 14:23 - Odp: Czy ktoś może im pomóc 25-02-2011 22:27 - Odp: Czy nieznajomość natury Boga obala inteligentny projekt? 22-07-2011 19:20 - Odp: Czy racjonaliści umieją dyskutować racjonalnie. 22-07-2011 19:07 - Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? 13-03-2011 07:17 - Odp: Czym człowiek różni się od zwierzęcia 28-10-2011 10:16 - Odp: Dawno, dawno temu... Służba Zdrowia wyglądała tak... 28-10-2011 12:02 - Odp: Dawno, dawno temu... Służba Zdrowia wyglądała tak... 28-10-2011 19:11 - Odp: Dawno, dawno temu... Służba Zdrowia wyglądała tak... 19-04-2011 14:22 - Odp: Debata "Jaki ateizm? Jaki antyklerykalizm?" 09-10-2010 21:54 - Odp: Dlaczego nie ma pochodów przeciwko małżeństwom ateistów? 03-09-2011 17:48 - Odp: Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ? 26-05-2010 07:06 - Odp: Do właścicieli tej strony 26-05-2010 07:44 - Odp: Do właścicieli zdrowego rozsądku 27-05-2010 18:51 - Odp: Do właścicieli zdrowego rozsądku 28-05-2010 19:06 - Odp: Do właścicieli zdrowego rozsądku 14-08-2012 15:08 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych 14-08-2012 15:29 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych 15-08-2012 12:21 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych 15-08-2012 12:26 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych 21-02-2010 11:14 - Odp: Dyskusja o powstaniu Koranu. 18-01-2010 15:17 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 15:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 15:44 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 16:15 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 16:19 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 22:06 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 22:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 22:55 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 23:18 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 19-01-2010 09:27 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 17-01-2010 00:32 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 00:34 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 01:54 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 09:02 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God Razem: 485 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |