Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika aspagnito

23-05-2011 21:14 - "Dogmat Dupy"
10-05-2011 14:21 - "Portal skojarzeniowy"
12-09-2010 21:06 - "Z braku smalcu i kicz dobry"
06-11-2010 13:18 - A robić ni ma komu...
03-09-2011 17:29 - A rocket in a pocket!
11-11-2011 11:09 - Abrecepatia
25-05-2012 22:38 - Bajka o Mundeczku Olanzapina
08-09-2011 23:03 - Bóg istnieje - DOWÓD!!
12-03-2011 16:22 - Czym człowiek różni się od zwierzęcia
28-10-2011 09:51 - Dawno, dawno temu... Służba Zdrowia wyglądała tak...
26-05-2010 07:26 - Do właścicieli zdrowego rozsądku
29-05-2012 08:40 - Drugi raz na Euro
14-08-2012 09:19 - Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
16-01-2010 18:33 - Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
18-01-2010 13:28 - Fundacja
12-06-2011 16:53 - Głupiomądra filozofia "górnej granicy średniej"
01-12-2011 13:35 - GRUPA wciskająca kit... (nie muszę chcieć)
29-05-2012 08:15 - Historyczne mistrzostwa
21-02-2010 19:17 - Istota bóstwa - konstruktywizm
11-11-2011 10:52 - Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
27-05-2012 18:40 - Jak mogłaby wyglądać techniczna "produkcja" Avatarów
18-01-2010 14:07 - Jak zaaltować krzyże
05-09-2012 14:47 - Katolicyzm jest logiczny, a racjonalizm nie.
18-04-2010 19:04 - Kiepski na prezydenta
09-11-2011 08:31 - Kilka propozycji do konstytucji
20-02-2010 23:10 - Kontynuacji ciąg bliższy
26-02-2011 12:47 - Konwersacja zmierzająca donikąd (TEISTA vs. ATEISTA)
06-10-2011 15:14 - Kwantowa Teoria Grawitacji (how the F did I do That"sssss
25-05-2011 16:25 - Kwantowa Teoria Nieba
04-05-2010 18:47 - Manifest
25-02-2011 21:57 - Mężczyzna TWORZY wartość dodaną do wartości KOBIETY
29-05-2012 08:34 - Na co stać polskich piłkarzy
06-07-2011 14:23 - Napęd bezodrzutowy
04-03-2011 17:10 - Napęd drganiowy
17-04-2010 16:01 - Nonsens debaty medialnej o samym locie
25-08-2010 22:14 - Odp: PONIEDZIAŁEK: WODA I WINO
23-05-2011 21:42 - Odp: "Dogmat Dupy"
23-05-2011 22:54 - Odp: "Dogmat Dupy"
24-05-2011 07:53 - Odp: "Dogmat Dupy"
24-05-2011 09:58 - Odp: "Dogmat Dupy"
24-05-2011 10:24 - Odp: "Dogmat Dupy"
24-05-2011 10:36 - Odp: "Dogmat Dupy"
24-05-2011 11:04 - Odp: "Dogmat Dupy"
21-02-2010 11:40 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru
21-02-2010 11:49 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru
11-05-2011 13:06 - Odp: "Portal skojarzeniowy"
13-09-2010 08:58 - Odp: "Z braku smalcu i kicz dobry"
13-09-2010 09:22 - Odp: "Z braku smalcu i kicz dobry"
04-05-2010 18:51 - Odp: 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie.
04-05-2010 18:54 - Odp: 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie.
04-05-2010 18:58 - Odp: 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie.
04-05-2010 20:53 - Odp: 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie.
26-05-2010 19:06 - Odp: A jednak bracia,a nie ewolucyjni kuzyni:)
03-09-2011 18:26 - Odp: A rocket in a pocket!
03-09-2011 20:39 - Odp: A rocket in a pocket!
11-11-2011 13:18 - Odp: Abrecepatia
18-01-2010 12:30 - Odp: Adopcja na odległość
18-01-2010 12:39 - Odp: Adopcja na odległość
23-06-2010 22:08 - Odp: Apostazja - gdzie??
04-05-2010 17:15 - Odp: Bajki, które napisałem..
04-05-2010 17:51 - Odp: Bajki, które napisałem..
20-02-2010 23:41 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki?
23-08-2012 20:45 - Odp: ciężarówki bez kierowców
27-10-2011 16:07 - Odp: Co zmienilibyście w Konstytucji?
28-10-2011 20:50 - Odp: Co zmienilibyście w Konstytucji?
06-10-2011 15:26 - Odp: Człowiek - obiekt cyfrowy
26-08-2010 14:23 - Odp: Czy ktoś może im pomóc
25-02-2011 22:27 - Odp: Czy nieznajomość natury Boga obala inteligentny projekt?
22-07-2011 19:20 - Odp: Czy racjonaliści umieją dyskutować racjonalnie.
22-07-2011 19:07 - Odp: Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła?
13-03-2011 07:17 - Odp: Czym człowiek różni się od zwierzęcia
28-10-2011 10:16 - Odp: Dawno, dawno temu... Służba Zdrowia wyglądała tak...
28-10-2011 12:02 - Odp: Dawno, dawno temu... Służba Zdrowia wyglądała tak...
28-10-2011 19:11 - Odp: Dawno, dawno temu... Służba Zdrowia wyglądała tak...
19-04-2011 14:22 - Odp: Debata "Jaki ateizm? Jaki antyklerykalizm?"
09-10-2010 21:54 - Odp: Dlaczego nie ma pochodów przeciwko małżeństwom ateistów?
03-09-2011 17:48 - Odp: Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ?
26-05-2010 07:06 - Odp: Do właścicieli tej strony
26-05-2010 07:44 - Odp: Do właścicieli zdrowego rozsądku
27-05-2010 18:51 - Odp: Do właścicieli zdrowego rozsądku
28-05-2010 19:06 - Odp: Do właścicieli zdrowego rozsądku
14-08-2012 15:08 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
14-08-2012 15:29 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
15-08-2012 12:21 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
15-08-2012 12:26 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
21-02-2010 11:14 - Odp: Dyskusja o powstaniu Koranu.
18-01-2010 15:17 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 15:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 15:44 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 16:15 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 16:19 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:06 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:55 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 23:18 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
19-01-2010 09:27 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
17-01-2010 00:32 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 00:34 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 01:54 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 09:02 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
Razem: 485 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)