Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..
#16
22-04-2025 12:09
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Duch Prawdy

>Gdy zostanę prezydentem zakończę tę wojnę w 24 godziny...
>Ile są warte spontaniczne wypowiedzi, gdy wygłaszają je ślepcy?
nie powiedział w które 24 godziny, może jutrzejsze?
Trump spełnia swoje obietnice wyborcze w odróżnieniu od naszych patoelit w tym "100 konkretów na 100 dni"
w 100 dni zrealizowali 6 ze 100 obiecanych konkretów, i tak jest do dzisiaj

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

#17
22-04-2025 12:40
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Ruscy są bardzo agresywni i trzeba na nich uważać.
Polacy są bardzo agresywni, wybudowaliśmy mur na granicy białoruskiej, zainstalowaliśmy 100 000 min, postawiliśmy zęby smoka, rozmieściliśmy 100 000 żołnierzy. Interweniowaliśmy w wybory na Białorusi, stworzyliśmy w Warszawie emigracyjny rząd białoruski, szkolimy mlodych białorusinów do dywersi, zabijania białorusinów "za wolność naszą i waszą", zamkneliśmy granicę, zabijamy Polaków którzy uciekli na Białoruś

> dopuściłbym rosyjskich propagandzistów do głosu na Zachodzie, zaprosił do studia niech wyrażą wszystko co czują i myślą,
u nas wszystko co białoruskie, rosyjskie jest zakazane, nawet książki, muzyka, spektakle, dosłownie wszystko, czy to nie jest agresja polaków względem białorusinów ktorzy nic nam zlego nigdy nie zrobili?

jaka jest najgorsza agresja w stosunku do dziecka? nie klaps, a zamknięcie go do kąta, nie rozmawianie z nim, cisza, to sa formy agresji
NATO jest ogromnie agresywne ale w białych rekawiczkach, nie widać śladów bicia, głównie jest to znecanie się: ekonomiczne, polityczne, psychologiczne, gospodarcze, społeczne, historyczne (ale nie fizyczne co czyni nas (w naszym mniemaniu) sprawiedliwym wśród narodów świata, a to bzdura)

>Aż się w końcu ci agresywni ludzie uspokoją i zrozumieją, że bardziej opłaca się współpracować niż wzajemnie zabijac.
NATO planuje by jej członkiem stała się Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, wszendzie ma byc NATO, Finlandia, Szwecja, które niedawno wstąpiły i Japonia też będzie w NATO i Grenlandia. Rosja otoczona z każdej strony, gdy będzie ranna wybuchnie wojna światowa, atomowa (niedźwiedź nigdy nie atakuje bez powodu, chyba że czuje sie zagrożony (otoczony przez agresywne NATO) lub ranny
KTO TU JEST AGRESOREM?

a jak Rosja chciała wstąpić do NATO to usazyd powiedzieł, NIE


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>u nas wszystko co białoruskie, rosyjskie jest zakazane, nawet książki, muzyka, spektakle, >dosłownie wszystko, czy to nie jest agresja polaków względem białorusinów ktorzy nic nam zlego >nigdy nie zrobili?
>

Co ma wspólnego "niepodległa" II RP z "niepodległą" i "demokractzyną" III RP ??

1. Kreatorem powstania obu "niepodległych" tworów są usażydzi i brytożydzi.
2. Oba twory rozpoczęły swoją wegetację od agresji.
II RP już w listopadzie 1918 r. zorganizowała pogrom Żydów we Lwowie.

gwzkrakow.pl/2021/11/22/pogrom-we-lwowie-w-1918-r/
en.wikipedia.org/wiki/David_L._Hoggan


Hoggan twierdził, że Wielka Brytania była winna agresji wobec narodu niemieckiego. Co
więcej, Hoggan oskarżył polski rząd o angażowanie się w to, co nazwał odrażającym
prześladowaniem mniejszości niemieckiej i twierdził, że polityka polskiego rządu wobec
mniejszości etnicznej niemieckiej była o wiele gorsza niż polityka reżimu nazistowskiego wobec
mniejszości żydowskiej.


3. Rozbijanie inicjatyw pokojowych.
ru.wikiped(*)D0ľĐ˝Ń†Đ¸Ń_(1922)

4. Prześladowanie myślących Polaków.

pl.wikiped(*)sobnienia_w_Berezie_Kartuskiej

myslpolska(*)-czyli-nieograniczona-cenzura/

5. Wpuszczenie i oddanie pełnej władzy nad Polską Anglosasom i Francuzom.

pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_Polski

6. Finansowanie i dostarczanie mięsa armatniego imperilanym wojnom Anglosasów.

7. Współudział Watykanu w działaniach Anglosasów.

8. Zawieranie tajnych umów z Anglosasami.

9. Pogarszająca się sytuacja finansowa z każdym rokiem "niepodległości".

10.Wyzbywanie się majątku w celu uzyskania środków na zbrojenia.




#19
22-04-2025 21:31
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
>>w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
>> jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło
>Czyli niepodjęcie walki przed walką nie chroni?
uciekałem , wtedy ale rzadko, gonił mnie aż dogonił, wtedy się poddawałem
to taka agresja chłopięca (męska) czyli rosyjska
tzw zachód, usazyd, praktykuje agresje "kobiecą", bez krwi, walki, taki mamy postep, matriarchat, raj się zbliża

>>zawsze się poddawałem
>I co Twój wróg z tym robił?
był dumny, zadowolony i tylko o to mu chodziło
wilki mają bardzo ostre kły ale nie zdarzyło się by wilk zagryzł wilka

>>uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny
>Bo to działa wobec jednostek (choć też tylko do pewnego stopnia), bo niewolnictwo jest nielegalne. Ale już taka Ukraina, jeśli się podda, to utraci suwerenność na rzecz agresora.
Ukraina nie jest suwerenna, oddała ją w ręce USA i UE
Polska nie jest suwerenna
USA też nie za bardzo

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly
>>Gdy zostanę prezydentem zakończę tę wojnę w 24 godziny...
>>Ile są warte spontaniczne wypowiedzi, gdy wygłaszają je ślepcy?
>nie powiedział w które 24 godziny, może jutrzejsze?
>Trump spełnia swoje obietnice wyborcze w odróżnieniu od naszych patoelit w tym "100 konkretów na 100 dni"
> w 100 dni zrealizowali 6 ze 100 obiecanych konkretów, i tak jest do dzisiaj
Patoelity obiecywały przeszkadzanie w realizacji 100 konkretów, więc które 6 zrealizowały, ułaskawienie przestępców, blokowanie ambasadorów, zablokowanie ustawy okołobudżetowej...?

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>>>w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
>>> jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło
>>Czyli niepodjęcie walki przed walką nie chroni?
>uciekałem
Czyli w którym momencie dochodziło do walki?

>>>zawsze się poddawałem
>>I co Twój wróg z tym robił?
>był dumny, zadowolony i tylko o to mu chodziło
Dla Rosji to mało, bo w polityce idzie o władzę.

>nie zdarzyło się by wilk zagryzł wilka
Ale gatunki walczące na śmierć istnieją.

>>Ukraina, jeśli się podda, to utraci suwerenność na rzecz agresora.
>Ukraina nie jest suwerenna, oddała ją w ręce USA i UE
>Polska nie jest suwerenna
>USA też nie za bardzo
Dosyć, by nie uciekać.
Podobnie jak ten Twój kolo na okrągło Cię poganiający.

"Stop!" stopkowym mundrościom!

#22
24-04-2025 16:58
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
>>>>w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
>>>> jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło>>Czyli niepodjęcie walki przed walką nie chroni?
>>uciekałem
>Czyli w którym momencie dochodziło do walki?
wtedy (żartuje), mamy jakieś instynktowne mechanizmy, gesty, tak jak wilki, no chyba że chcę walczyć, to wtedy mógłby mnie zabić, nigdy nie dostałem w twarz, tylko kopa, dzisiaj mężczyzn to głównie biją kobiety

>>>>zawsze się poddawałem
>>>I co Twój wróg z tym robił?
>>był dumny, zadowolony i tylko o to mu chodziło
>Dla Rosji to mało, bo w polityce idzie o władzę.
ZSRR w 39r napadło na Finlandię, poddała się, Niemcy napadły na Austrię, Czechy, Francję, poddali się, zrobili słusznie zaoszczędzili miliona śmierci własnych obywateli
prezydent Zelenski nie jest Ukraińcem, Ukrainiec nigdy nie podjąłby walki z Rosją, historia źle go potraktuje za przelaną krew Ukraińców i bratniego kraju, nasilą się antyżydowskie nastroje i antypolskie (zagrzewaliśmy ich do walki, by zabijali jak najwięcej ruskich, podżeganie?)

my spowodowaliśmy Powstanie Warszawskie, ogromna tragedia i niepotrzebne zniszczenia

zwyciężyliśmy w 1 i 2 wś bez walki, a jak walczymy to przegrywamy, tak i Ukraina została nią bez walki, a jak walczy zginie

>>nie zdarzyło się by wilk zagryzł wilka
>Ale gatunki walczące na śmierć istnieją.
szympansy też zabijają szympansy z innego stada, może dlatego że co rok kurczy im sie terytorium zabierane przez człowieka, nie jestem pewien czy taka ich natura, ale nawet, to my jesteśmy na innym poziomie, poza tym różnica genetyczna pomiędzy sąsiednimi grupami szympansów jest większa niż pomiędzy dwoma skrajnymi genetycznie ludźmi na ziemi

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

#23
24-04-2025 18:42
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>ZSRR w 39r napadło na Finlandię,



Z terenu Finlandii można ostrzeliwać port w Murmańsku i Kanał Białomorski.

Port w Murmańsku rozpoczął rozładunek towarów importowanych 20 grudnia 1941 r., kiedy rozładowano parowiec "Dekabrist", mający na pokładzie około 7000 ton importowanego ładunku. 11 stycznia 1942 r. do Murmańska przybył pierwszy aliancki konwój składający się z 9 statków, w tym parowców Reichskound, Aneroid, Empire Activity, Empire Rickard, Empire Howard, Empire Halley i radziecki parowiec Chernyshevsky. W styczniu port w Murmańsku przyjął dwa kolejne konwoje, w których znalazły się statki "Stary Bolszewik" i "Iżora" Towarzystwa Żeglugowego Murmańska. Obsługa konwojów w porcie odbywała się w trudnych warunkach - ewakuowano większość cennego sprzętu, dźwigów bramowych i pływających, brakowało stałych pracowników, zmobilizowanych na front.
W czasie żeglugi zimowej 1941-1942, która trwała 5,5 miesiąca, gdy w czerwcu zakończył się intensywny transport, do portu przypłynęło 113 statków, obsłużyło 407 385 ton ładunków importowanych i 41 137 ton ładunków eksportowanych. Najwięcej statków przybyło pod banderą angielską i amerykańską. Pływały tam statki pod banderą Panamy, Hondurasu, Danii i Polski. Z przybywających statków wyładowywano czołgi, obrabiarki, pojazdy, surowce wojskowo-strategiczne i żywność. Za granicę wysyłano drewno, apatyt, magnetyt, chrom, wosk, azbest, olej roślinny i futra.
W kwietniu 1942 roku niemieckie samoloty rozpoczęły systematyczne bombardowanie transportów wyładowywanych w Murmańsku; Pod koniec czerwca, w wyniku masowych nalotów, nie tylko port, ale i miasto zostały praktycznie zniszczone.


Dzisiaj Rosji blokuje się transport morski przez Bałtyk i z portu w Murmańsku.
Historia się powtarza.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>>>>>w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
>>>>> jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło
>>>>Czyli niepodjęcie walki przed walką nie chroni?
>>>uciekałem
>>Czyli w którym momencie dochodziło do walki?
>wtedy (żartuje)
Kiedy - wtedy. Przynajmniej do rymu.

>>Dla Rosji to mało, bo w polityce idzie o władzę.
>ZSRR w 39r napadło na Finlandię, poddała się, Niemcy napadły na Austrię, Czechy, Francję, poddali się, zrobili słusznie zaoszczędzili miliona śmierci własnych obywateli
Się agresorom okupowanie znudziło i sobie poszli?

>>Ale gatunki walczące na śmierć istnieją.
>[...] my jesteśmy na innym poziomie
Wobec tych Twoich wilków też.

>różnica genetyczna pomiędzy sąsiednimi grupami szympansów jest większa niż pomiędzy dwoma skrajnymi genetycznie ludźmi na ziemi
Bo tak właściwie to być może nawet nie ma żadnych gatunków. Ale to Ty się na gatunek - wilki - powołałeś.

"Stop!" stopkowym mundrościom!

#25
25-04-2025 13:37
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
>>>>>>w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
>>>>>> jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło>>>>Czyli niepodjęcie walki przed walką nie chroni?
>>>>uciekałem
>>>Czyli w którym momencie dochodziło do walki?
>>wtedy (żartuje)
>Kiedy - wtedy. Przynajmniej do rymu.
Płacz - to emocje, będące reakcją na strach. stąd łzawienie, szlochanie i łkanie. Płaczące dziecko, czy kobieta zdejmuje agresje z agresora (chyba że to psychopata) i pomaga płaczącej osobie zdjąc stres. Czy zwierzęta płaczą? babcia mówiła że jak prowadziła krowe na spęd to płakała

>>>Dla Rosji to mało, bo w polityce idzie o władzę.
>>ZSRR w 39r napadło na Finlandię, poddała się, Niemcy napadły na Austrię, Czechy, Francję, poddali się, zrobili słusznie zaoszczędzili miliona śmierci własnych obywateli
>Się agresorom okupowanie znudziło i sobie poszli?
podczas zaborów życie 90% Polaków (niewolników) poprawiło się, straciły patoelity, podobnie podczas 2 wś
walczą tylko elity pomiędzy sobą o panowanie nad niewolnikami, w średniowieczu było sprawiedliwie bo patoelity (rycerze) walczyli pomiędzy sobą, dziś uciekaja, każą walczyć nam, swoim niewolnikom (dostałem przydział)

jeśli Ukraina się podda, kto straci? na pewno nie dolne 90% społeczeństwa

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>podczas zaborów życie 90% Polaków (niewolników) poprawiło się, straciły patoelity, podobnie >podczas 2 wś
>


Anglosasi użyli do napaści na polską inteligencję biedoty, która awansowała dzięki komunizmowi materialnie i intelektualnie. Biedak nie rozumie czy jest wolny czy bogaty. Można mu nawet wmówić, że rządzi.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>podczas zaborów życie 90% Polaków (niewolników) poprawiło się
Dzięki postępowi technologicznemu życie poprawia się cały czas.

>walczą tylko elity pomiędzy sobą o panowanie nad niewolnikami
Akurat ta walka obywa się bez konfliktu zbrojnego.

>jeśli Ukraina się podda, kto straci?
Uważasz, że Rosja?

>na pewno nie dolne 90% społeczeństwa
A jakbyś Ty z tym swoim kolesiem wygrał, to straciłbyś?


"Stop!" stopkowym mundrościom!

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

>Dzięki postępowi technologicznemu życie poprawia się cały czas.

Koniom postęp technologiczny też poprawił życie, tylko ich ilość drastycznie zmalała.
Z tą ilością jest teraz problem u człowieka.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter

>>Dzięki postępowi technologicznemu życie poprawia się cały czas.
>Koniom postęp technologiczny też poprawił życie, tylko ich ilość drastycznie zmalała.
Wzrost populacji nie osobnikowi sprzyja, a jej spadek dopiero ostatnim bez pary wadzi.

>Z tą ilością jest teraz problem u człowieka.
Nas może być też 'mało do pieczenia chleba'.

"Stop!" stopkowym mundrościom!

#30
26-04-2025 10:54
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
>>podczas zaborów życie 90% Polaków (niewolników) poprawiło się
>Dzięki postępowi technologicznemu życie poprawia się cały czas.
źródło postepu jest jedno, ropa (nie wymyśliła go, nie wynalazła, zadna elita, która twierdzi że bez niej nie byłoby postepu- bzdura)
1 litr ropy to odpowiednik pracy 10 mężczyzn przez 10 godzin np taki kombajn w jednostce czasu pracy zastepuje 100 chłopek czy koparka, wydłubie z 1 ltra oleju dziurę która zajmnie 100 chłopom machania szpadlami

>>walczą tylko elity pomiędzy sobą o panowanie nad niewolnikami
>Akurat ta walka obywa się bez konfliktu zbrojnego.
w bitwie pod Grunwaldem starły się elity Polskie z elitami zakonu, to tak jakby na dzisiaj wyznaczyć uklepaną ziemię, gdzie elity Rosyjskie (prezydent, rząd, magnaci, wpływowi intelektualiści) starli się bezpośrednio z elitami Ukrainskimi, fizycznie, twarz w twarz

z kolei brak konfliktu pomiędzy patoelitami a ich niewolnikami wynika z programowania społecznego niewolników, od żłobka, przedszkola, szkoły, pracy, przeznaczonym nam niewolnikom bogiem jest liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOSĆ) co wyklucza bunt (podobnie działa inny bóg KK)

>>jeśli Ukraina się podda, kto straci?
>Uważasz, że Rosja?
Rosja straciła (miało być jak zajęcie Krymu, bezkrwawo)
stracimy też my Polacy, 5% PKB na zbrojenia to 40% budżetu, a więc zabraknie na wszystko, stracimy tez my Słowianie, my biali, zyskają Azjaci, Afryka, (gdzie dwuch się bije tam 3 korzysta)

winny wojny na Ukrainie jest usazyd, tłumaczą to słowa papieża "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365