Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..
Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly
>NATO planuje by jej członkiem stała się Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, wszendzie ma byc NATO, Finlandia, Szwecja, które niedawno wstąpiły i Japonia też będzie w NATO i Grenlandia. Rosja otoczona z każdej strony, gdy będzie ranna wybuchnie wojna światowa, atomowa (niedźwiedź nigdy nie atakuje bez powodu, chyba że czuje sie zagrożony (otoczony przez agresywne NATO) lub ranny
>KTO TU JEST AGRESOREM?

Ciekawe dlaczego te wszystkie narody nie pragną sojuszu z Rosjanami, skoro ci są tak dobrzy i jedynie bronią się od zła oskarżając sąsiednie narody o nazizm, polując na ich rządy, niszcząc ich życie i dorobek?

Bo zostali opętani przez "złych Żydów" i przestali odróżniać dobro od zła?

A Rosjanie z sercem na dłoni energię swojego narodu poświęcają na produkcję bomb atomowych?

Dzięki okrągły ale jakoś Ci nie wierzę w zbawienie przez Ruskich. To nie są przyjaźni ludzie, dlatego też nie planuję podróży do Rosji, choć kiedyś chciałem ich poznać ale bezpiecznej jest już w Afryce.

Tu przynajmniej nikt Cię nie uwięzi w obozie pracy za twoje myśli, żeby zmęczeniem i ciągły zagrożeniem egzystencji złamać Ci psyche.

Rosjanie to bardzo agresywny naród i nigdy nie wolno im ufać. Zawsze trzeba się zabezpieczać przed tymi ludźmi, bo zaatakują jak drapieżniki, kiedy tylko wyczują jakąkolwiek słabość.

Dziwię Ci sie, że akurat za autorytet wybrałeś Ruskich, bo ich kolektyw nie ma nic wspólnego z życiem w małych enklawach.

Oni działają raczej jak szarańcza i nigdy nie pozwolą Ci żyć w spokoju w małej grupie tak jak chcesz. Przyjdą do każdego miejsca, żeby Ci rozkazać jak żyć i kogo czcić, jako że są znani z kultu jednostek, które traktują za swoich bogów.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Bo zostali opętani przez "złych Żydów" i przestali odróżniać dobro od zła?
>

Po rosyjskie surowce wybierali się: Francuzi, Brytyjczycy i Niemcy a udało się pokonać cara jedynie Żydom niemieckim. Polskie władze jedynie przyłączyły się do napaści zorganizowanej przez Francuzów i Brytyjczyków.
Żydzi niemieccy pokonali cara i zdobyli rosyjską bazę surowcowa, miejsce na tajny poligon atomowy i ogromny zasób ludzki.
Żydzi niemieccy utrzymali się u władzy do 1937 roku. W 1937 r. Żydów niemieckich POKONALI ŻYDZI.
Dorobek Żydów niemieckich próbowali przejąć Żydzi anglosascy z Żydami sowieckimi.
W 1937 r. w ZSRR zamordowano dziesięć tysięcy Żydów, którzy stworzyli ZSRR i nim zarządzali. ZAMORDOWALI ICH ŻYDZI. Wcześniej podałem nazwiska Żydów, którzy kierowali zamordowaniem oficerów Armii Czerwonej i Żydów będących u władzy.

pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Warski

Po 1938 roku przyszła kara na Żydów, którzy wymordowali Żydów niemieckich. Żydów niemieckich mordowano dlatego, że byli KOMUNISTAMI I TWORZYLI POTĘŻNĄ EUROPĘ. Po 1938 r. zaczęło się MORDOWANIE ŻYDÓW ZDRAJCÓW. Po 1938 r. mordowano Żydów, którzy mieli na łapach krew: ŻYDÓW, NIEMCÓW, ROSJAN, POLAKÓW i innych nacji w mniejszych ilościach.
Z Żydów zdrajców zrobiono męczenników a z Żydów komunistów i komunistów nie Żydów kanalie. Po tym jak się wściekli Żydzi amerykańscy, po zakończeniu działań militarnych wynika, że Żydom zdrajcom nie udało się przejąć władzy nad ZSRR. Amerykański Żyd Bernard Baruch wypowiedział zimną wojnę i kazał opracować plan DROPSHOT.

pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Dropshot

Mordowanie Żydów komunistów i mordowanie Żydów zdrajców spowodowało też wymordowanie Żydów, którzy nie byli komunistami lub zdrajcami.
Hamerlik rozumiesz, Żydzi niemieccy stworzyli ZSRR a w 1937 r. inni Żydzi próbowali go im odbić.


#33
26-04-2025 16:26
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>NATO planuje by jej członkiem stała się Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, wszendzie ma byc NATO, Finlandia, Szwecja, które niedawno wstąpiły i Japonia też będzie w NATO i Grenlandia. Rosja otoczona z każdej strony, gdy będzie ranna wybuchnie wojna światowa, atomowa (niedźwiedź nigdy nie atakuje bez powodu, chyba że czuje sie zagrożony (otoczony przez agresywne NATO) lub ranny
>>KTO TU JEST AGRESOREM?
>Ciekawe dlaczego te wszystkie narody nie pragną sojuszu z Rosjanami,
pragną ale nie mogą bo ich usazyd zamorduje, było wiele przewrotów w krajach które chciały zbliżenia z Rosją, zostali zamordowani, na samego Castro zoorganizowali 87 zamachów, patrz CIA i przewroty w krajach (gooogle), czy choćby majdan na Ukrainie, podobnie w Gruzjii, albo izolowani jak Wenezuela, Kuba (jakbym chciał wysłac coś na Kube to nie mogę, pan świata nie pozwala i już, kiedyś w Polsce zepsuła się ciężarówka obywatela Iranu, nie mozna było jej naprawić bo nasz pan nie pozwala) trzeba wiedzieć że usazyd jest panem świata, ma 1000 baz wojskowych wszędzie tylko nie we własnym kraju, to nie ma dziwnw że każdy chce miec ochrone największego mordercy, ale ja się go nie boje

>Dzięki okrągły ale jakoś Ci nie wierzę w zbawienie przez Ruskich.
jakbym miał emigrować to na Białoruś lub Rosja

>Tu przynajmniej nikt Cię nie uwięzi w obozie pracy za twoje myśli, żeby zmęczeniem i ciągły zagrożeniem egzystencji złamać Ci psyche.
10 x więcej więźniów ma usazyd, tam policja zabija za kolor skóry, jeszcze 50 lat temu była segregacja rasowa

>Rosjanie to bardzo agresywny naród i nigdy nie wolno im ufać. Zawsze trzeba się zabezpieczać przed tymi ludźmi, bo zaatakują jak drapieżniki, kiedy tylko wyczują jakąkolwiek słabość.
a spytaj się tam gdzie jesteś w Afryce, czy wolą Rosjan czy Polaków albo usazyda

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>Hamerlik rozumiesz, Żydzi niemieccy stworzyli ZSRR a w 1937 r. inni Żydzi próbowali go im odbić.

Rozumiem, że chore i destrukcjne koncepcje w skali międzynarodowej biorą się z prymitywnej i brutalnej kultury jaka panuje w ludzkich umysłach.

Nie zajmuje się konsekwencjami w postaci zbiorowego szaleństwa lecz podstawami, które do tego szaleństwa zbiorowość prowadzą.

Nie koncertuje uwagi na tym, że ludzie z prymitywnych uczuć chciwości i strachu chcą się mordować lecz na wartościach podstawowych, za którymi stoi rozwój tych uczuć.

Konsekwencje nie są ważne, ważne są przyczyny.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Hamerlik rozumiesz, Żydzi niemieccy stworzyli ZSRR a w 1937 r. inni Żydzi próbowali go im >>odbić.

>Rozumiem, że chore i destrukcjne koncepcje w skali międzynarodowej biorą się z prymitywnej i >brutalnej kultury jaka panuje w ludzkich umysłach.
>

Kompletnie nic nie rozumiesz.
O jakich destrukcyjnych koncepcjach bredzisz ??
Zamordowano Żydów, którzy tworzyli potężną Europę.
Wywieziono z Europy Żydów, którzy dla tej potężnej Europy konstruowali bombę atomową.
Z Europy zrobili pobojowisko pełne trupów i ruin. Nasi dziadkowie i ojcowie pomagali bandytom mordować wielkich Europejczyków i załadować im naszych naukowców na statki.
Dzisiaj ich wnukowie chcą za to odszkodowania.
Też uważasz, że należą się nam odszkodowania ??

#36
26-04-2025 17:45
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>jakbym miał emigrować to na Białoruś lub Rosja
>


kresy.pl/w(*)odczas-walki-po-stronie-rosji/

Amerykanin Michael Gloss, zidentyfikowany jako syn zastępcy dyrektora CIA, został zabity w 2024 r. na wschodzie Ukrainy, gdy walczył na zlecenie rosyjskiej armii. Śledztwo ujawnia, że politycznie utożsamiał się z Demokratami.
Michael Alexander Gloss, 21-letni syn wysokiej rangą funkcjonariuszki CIA, zginął 4 kwietnia 2024 r. na wschodzie Ukrainy, walcząc po stronie Rosji. Informację o jego śmierci ujawniło śledztwo rosyjskiego portalu Important Stories, a potwierdził ją ojciec, Larry Gloss.


Niesamowite, syn zastępcy dyrektora CIA walczył po stronie tych, na których napadło CIA.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>Zamordowano Żydów, którzy tworzyli potężną Europę.
>Wywieziono z Europy Żydów, którzy dla tej potężnej Europy konstruowali bombę atomową.
>Z Europy zrobili pobojowisko pełne trupów i ruin. Nasi dziadkowie i ojcowie pomagali bandytom mordować wielkich Europejczyków i załadować im naszych naukowców na statki.
>Dzisiaj ich wnukowie chcą za to odszkodowania.
>Też uważasz, że należą się nam odszkodowania ??

Nie interesuję się tym kto kogo zamordował, kto kogo uwięził, kto kogo nie nanawidzi i kto na kim będzie się mścił.

Nie interesują mnie wizje innych ludzi o tym kto jest dobry a kto zły.

Interesują mnie emocje rozwijające się w ludzkich mózgach i wartości, które za ich rozwojem stoją.

Interesuję się ideologią petajaca ludzkie umysły a nie tym czym tamtym indywiduum, które zostało ideologicznie oprogramowane i wykonuje program zgodnie z własnym przeznaczeniem.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>Niesamowite, syn zastępcy dyrektora CIA walczył po stronie tych, na których napadło CIA.

Jest pełno ludzi, którzy zmieniają stronę, po której walczą na wojnie.

Raz podróżowałem z Syryjczykiem, który opowiadał, że kilka razy zmieniał stronę, zależało kto płacił więcej i oferował lepsze wyposażenie, jak również kto okresowo zwyciężał a kto przegrywał.

Czy to znaczy, że Ameryka jest zła a Rosja dobra?

Bzdura!

Szkoda, że kolejny człowiek wskutek opętania umarł ale znaczenie jego śmieci wskazujące na dobrych i złych mam kompletnie w dupie.

Przykro mi ale jego śmierć znaczy tyle co nic. Umarł bez sensu wskutek zbiorowego popędu do walki, który opanował prymitywne umysły.

Sam nigdy nie poszedłbym na wojnę ani po stronie ani Rosji po stronie Ameryki. Wątpię też żebym poszedłbym na wojnę po stronie Polski bez względu na to, komu co tam się jawi w psyche w kwestii polskości.

Nie jestem po prostu ma tyle prymitywnym zwierzęciem, żeby rozrywać sobie tętnice z innym w amoku walki, jaki towarzyszy psom łańcuchowym, po zerwaniu się jednego z budy.

Może psy tego potrzebują, bo taką mają konstrukcję psychiczną ale ja nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Interesuję się ideologią petajaca ludzkie umysły a nie tym czym tamtym indywiduum, które zostało >ideologicznie oprogramowane i wykonuje program zgodnie z własnym przeznaczeniem.
>

Problem masz z tym, że nie potrafisz pozbyć się tego, co od dziecka zassałeś.
Cały czas Tobą pomiata dzieciństwo.
W bajkach zło automatycznie pokonywało zło. Ci co byli po stronie dobra, automatycznie stawali się wielcy. Cały czas dzielisz wszystko na pół i narzucasz nam, kto i co jest dobre.
Jeżeli ktoś przyłączy się do Ciebie, to zginie nasycając potwora. Straci poczucie zagrożenia i będzie wegetował licząc na łaskę i nagrodę, za to, że jest "dobry".
Nie będzie się doskonalił i walczył o swoją przyszłość. Będzie nawozem dla innych. Jego potomkowie będą tak samo jak on, czapkować i liczyć na czyjąś litość.
Jakbyś się czymś interesował, to na pewno przeczytałbyś choć jedną książkę i znał przynajmniej jedno nazwisko osoby, którą byś nam polecał.
Masz bardzo małą wiedzę a wszsytko sortujesz na dwie strony, jedną z napisem DOBE a drugą z napisem ZŁE.

#40
26-04-2025 20:18
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Sam nigdy nie poszedłbym na wojnę

Na wojnę się nie idzie, wojnę przyniosą do Ciebie ci, co na nich głosowałeś w jawnych wyborach.
Nagle okaże się, że za płotem stoi ktoś i celuje do Twoich dzieci.
Co zrobisz ?? Powiesz ja się w tą wojnę nie bawię ??
Nie rozumiesz co to jest wojna, ile lat trwa przygotowanie jej finansowania, ustalenia wartych do zdobycia łupów, wyszkolenia agentur i opracowanie propagandy.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>Jeżeli ktoś przyłączy się do Ciebie, to zginie nasycając potwora. Straci poczucie zagrożenia i będzie wegetował licząc na łaskę i nagrodę, za to, że jest "dobry".

Tak, tak, 1000 bomb atomowych zapewni wam świetlaną przyszłość, czego swym małym rozumem nie mogę pojąć i przez to nie przyłączam się do ataków rakietowych na rozdzielnie elektryczne.

Wolę jednak iść swoją drogą czapkowania i zgniłych kompromisów niż uczestniczyć w waszym zwierzyńcu, w którym stosunki są bardzo zbliżone do tych w dżungli.

Nazwiska przodków opętanych prymitywnymi ideologiami i nienawiścią nie pomogą.

Wskazując konkretnych przodków mógłbym kogoś wprowadzić na minę opętania jego umysłu memami takiej osoby.

Trzeba uważać co się czyta, by nie dać się uwieść destrukcyjnym treściom "dobrych" ludzi, których uczucia prowadzą do wojny atomowej i zamiany ziemi w pustynię.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Tak, tak, 1000 bomb atomowych zapewni wam świetlaną przyszłość,



Te tysiąc bomb atomowych pilnuje naszych naukowców, których efekty pracy będą dla was groźniejsze jak te tysiąc bomb. Na zdjęciu powyżej masz zawody w bieganiu robotów humanoidalnych w CHINACH.
Wasz zasób roboli, używany przez kilka korporacji kapitalistów, zostanie pozbawiony środków do życia po tym, jak nasze roboty obniżą koszty produkcji a to się przełoży na niskie ceny.
Będziesz stał pod bramą fabryki, z burczącym z głodu brzuchem i błagał o pracę.
A na bramie będzie napis: przyjmujemy tylko tych, co w ciągu minuty zrobią milion operacji za dwa centy. Chińskie roboty pracują dla chińskiej wspólnoty. W "demokratycznym" i "wolnym" obszarze okupowanym przez NATO, roboty są własnością kilku korporacji.
Hamerlik, Twoje dzieci i wnuki polegną walcząc z naszymi robotami.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>Hamerlik, Twoje dzieci i wnuki polegną walcząc z naszymi robotami.

Roboty wykonują w zasadzie wiersze poleceń programistów, a te biorą się z emocji jakie panują w ich umysłach.

Nie wierzę, żeby rozwinięci programiści dali się ponieść ślepo popędowi walki i zabijania.

Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby takie destrukcyjne popędy były skuteczne hamowane przez wyższe emocje.

Twój umysł jest opętany wizją wojny i gdyby się na nim oprzeć mielibyśmy na pewno wojnę.

Nie przyłoże palca do produkcji bomb atomowych, nikomu na to nie pozwolę ani nie dam mu do tego prawa.

Jeśli to będzie oznaczać dla mnie niewolnictwo wśród prymitywnych istot to trudno. Nie zniżę się do ich poziomu.

Mam w dupie wasze wizje wojny i przygotowania do niej. Z moją pomocą jej nie wywołacie.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Mam w dupie wasze wizje wojny i przygotowania do niej. Z moją pomocą jej nie wywołacie.
>

www.youtube.com/watch?v=MbwDONZnUqM

4915 wyświetleń 8 godzin temu WARSZAWA

Czy to największy wstyd UE? Bruksela kłania się Chinom, doprowadzając Trump do szału!

My wojny nie wywołujemy.
Po co ??

#45
27-04-2025 00:33
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>>>podczas zaborów życie 90% Polaków (niewolników) poprawiło się
>>Dzięki postępowi technologicznemu życie poprawia się cały czas.
>źródło postepu jest jedno, ropa
Obecnie.

>>>walczą tylko elity pomiędzy sobą o panowanie nad niewolnikami
>>Akurat ta walka obywa się bez konfliktu zbrojnego.
>...brak konfliktu pomiędzy patoelitami a ich niewolnikami wynika z...
Czyli tak.

>>>jeśli Ukraina się podda, kto straci?
>>Uważasz, że Rosja?
>Rosja straciła
Bo Ukraina walczy.


"Stop!" stopkowym mundrościom!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365