 |
Kwestia Islamu a postawa Prawicy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-11-2015 09:49 | Radoslavus (546 punktów) (zablokowany) | Kwestia Islamu a postawa Prawicy
13 na 13 | Parę godzin temu islamiści dokonali krwawych zamachów we Francji, dając kolejny dowód na pokojowość ich religii, a przy okazji potwierdzając, że religie same w sobie są antyhumanistyczne. Jako, że z prawej strony rozleją się komentarze typu "lewackie multikulti znowu zawiodło" oraz inne ostrzejsze, z którymi można zapoznać na stronie freikorps polen, postanowiłem założyć ten wątek.
Nie zamierzam pisać tutaj o tym jak straszne to są zamachy oraz kto i dlaczego je przeprowadził. Z Prawej strony cały czas padają ataki na multikulti - określenie, które stało się pojęciem niezwykle szerokim i w konsekwencji niezrozumiałym. Prawica zapomniała, że masowa imigracja muzułmanów do europy rozpoczęła się pod patronatem wielkiego kapitału, a celem był nacisk na obniżenie płac, osłabienie związków zawodowych, ógółem wykorzystanie niezwykle taniej siły roboczej. Multikulti było próbą integracji i zaadaptowania tych napływowych rzesz z całej Afryki/Azji do społeczeństw europejskich. I w większości się to udało, chociaż czarne czy arabskie społeczności nadal trawi mnóstwo problemów. I tutaj mam pytanie (głównie do prawej strony). Jak należy postępować z tymi milionami mieszkańców UE wyznającymi Islam? Jakie ma być ustawodawstwo, polityka wobec nich? Nigdy nie widziałem żadnych konstruktywnych rozwiązań w tej sprawie, a z racji pewnych zwycięstw ultraprawicy w kilku krajach zachodu w najbliższych latach, myślę że warto zadać to pytanie. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej..#301 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >Już stawiałeś stosy w tej rozmowie, a teraz chcesz wchodzić do prywatnych obiektów i kontrolować jak ludzie spędzają swój prywatny czas,> yyyyyyyyyyyyy?> JA???????Pamięć krótka? : www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w685467> To co piszesz to jest manipulacja na granicy podłościI kto manipuluje widać w załączonym linku.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#303 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | Bardzo ładnie że cytujesz, choć definicja SJP wbrew pozorom nie jest dla mnie nowością. Tyle, że wyraz postawy uczuciowej to nie to samo, co egzaltacja. Sławku 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#304 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >I ta obsesja używania w sposób nieuprawniony wielkich liter..> sjp.pwn.pl/zasady/97-Zasady-uzycia;629418.html  A tak w ogóle. to Ci 'wszyscy' wkrótce umrą, bo świat ludzki przekroczył już 7 miliardów istnień. Prawda?  Ciekawa ta Twoja postawa uczuciowa Sławku - zaiste szacunek, miłość, przyjaźni, a nawet niekiedy troska zewsząd tryska 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#305 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >>Już stawiałeś stosy w tej rozmowie, a teraz chcesz wchodzić do prywatnych obiektów i kontrolować jak ludzie spędzają swój prywatny czas,> >yyyyyyyyyyyyy?> >JA???????> Pamięć krótka? : www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w685467Napisałem: Cytat:Jak widać Twoja religia dojrzała już do stawiania stosów. To była przenośnia po Twoim postulacie delegalizacji wszystkich religii Serio tego nie zauważyłeś? Natomiast Twój zarzut, że chcę sprawdzać co ludzie czynią w prywatne wlasności jest Twoją podłą manipulacją, to TY !!! proponujesz kary dla kapłanów odprawiających nabożeństwa w kościele dominikanów, mimo, że jest prywatną wlasnością Plątanie się w w swojej pielusze jest odrobinę żałosne Sam nie wiesz czy karać więzieniem, czy grzywną Sam nie wiesz czy karać kapłanów czy uczestników (przypomnę o powszechnym kapłaństwie) Sam nie wiesz czy karać kapłanów za msze w prywatnych miejscach i nie wiesz które są prywatne a które publiczne Wszysko po kolei pipcy Ci sie w głowie, a na końcu poipcyło się co sam napisałeś Sprecyzuj czego chcesz i proszę, pisz po polsku , słownikowym językiem, bo w Twoich wpisach słowa znaczą co innego niż w PWN, a ja z trudem się polskiego języka nauczyłem, i Twojego uczyć się nie zamiaruję |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >>>Już stawiałeś stosy w tej rozmowie, a teraz chcesz wchodzić do prywatnych obiektów i kontrolować jak ludzie spędzają swój prywatny czas,> >>yyyyyyyyyyyyy?> >>JA???????> >Pamięć krótka? : www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w685467> Napisałem:> Cytat:Jak widać Twoja religia dojrzała już do stawiania stosów. > To była przenośnia po Twoim postulacie delegalizacji wszystkich religiiCzytaj ze zrozumieniem: delegalizacji totalitarnych religii. > Serio tego nie zauważyłeś?Bardziej się skup na rozumieniu czytanego tekstu i oznaczaj swoje przenośnie, bo w tym zdaniu serio tego nie zauważyłem, dla mnie to zdanie: " Jak widać Twoja religia dojrzała już do stawiania stosów." jest stwierdzeniem, żadnej przenośni tu nie widzę i jak widać z dyskusji, inni, którzy się do niej włączyli również odczytali Twoje zdanie dosłownie. Wniosek; nie potrafisz czytelnie napisać przenośni to nie rób tego, bo zamiast pożytku są z tego szkody.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > SławkuDuchu Prawdy 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#308 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | Prawdy jak ogniwo wymiarające, jak pożegnanie z 26 maja, jak paląca się woda, jak znudzony mnich, jak pisze versus jest napisane.. ech!  Miłego dnia!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#309 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > w tym zdaniu serio tego nie zauważyłem, dla mnie to zdanie:> " Jak widać Twoja religia dojrzała już do stawiania stosów." jest> stwierdzeniem, żadnej przenośni tu nie widzęBo patrzycie a nie widzicie, panie Mankiewicz. Otwórz szerzej oczy, uwolnij umysł od przywiązania do własnej megalo manii, trochę polotu i pożytecznej wyobraźni - tłumaczyć Ci nikt w nieskończoność nie będzie.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Nie myślisz logicznie, Twoje pytanie: " Po delegalizacji> co będzie grozić...?", moja odpowiedź: "kara grzywny będzie odpowiednia".Czyli przed delegalizacją łaskawie pozwalasz na działalnosć www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w685442
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > panie MankiewiczDuchu Prawdy 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Miłego dnia !Miłego dnia nie trzeba życzyć z wykrzyknikiem.  Wzajemnie 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#313 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | Dziękuję za radę, pozostanę jednak przy mojej opcji Tobie pozostawiając kopiowanie innych 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Dziękuję za radę, pozostanę jednak przy mojej opcjiDoprawdy nie musisz krzyczeć, żeby pokazać jaki jesteś miły. 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#315 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Doprawdy nie musisz krzyczeć, żeby pokazać jaki jesteś miły. pl.wikipedia.org/wiki/WykrzyknikWłasne braki w używaniu i rozumieniu j. polskiego (a w konsekwencji intencji użytkoników forum) można uzupełniać samemu Sławku, nikt tego za Ciebie nie zrobi 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|