 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > My wojny nie wywołujemy.> Po co ??No i tak trzymać. Rozwój współpracy jest raczej dumą i wstawaniem z kolan. Grunt żeby ta współpraca była korzystna dla dwóch stron i nie prowadziła do dominacji jednej nad drugą. To jest zdecydowanie lepsze od produkcji bomb atomowych i innej broni masowego rażenia. Dzięki temu będzie można się najeść i wypełnić krwiobieg nową krwią a nie krwi się pozbyć przez rozszarpane naczynia. Szkoda, że Ruscy tego nie czają, bo czają bardziej kiedy ich wyrzutnie rakietowe jeżdżą po placu czerwonym. Czują wtedy pewnie podnietę, że każdego mogą rakietami zabić, jak zechcą. youtu.be/5VCiU1osa3w |
#47 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >NATO planuje by jej członkiem stała się Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, wszendzie ma byc NATO, Finlandia, Szwecja, które niedawno wstąpiły i Japonia też będzie w NATO i Grenlandia.> >KTO TU JEST AGRESOREM?> Ciekawe dlaczego te wszystkie narody nie pragną sojuszu z Rosjanamidzisiaj wszystkie narody pragną sojusz z komunistyczną partią chin, w tym Ja, wiesz czym to grozi? embargiem usazyda a więc bieda, tylko on produkuje za darmo $, a bez nich nic nie funkcjonuje, poza tym ma cały system bankowy i 1000 baz rozlokowanych w newralchicznych miejscach np kanał Panamski, Sueski, wszystkie strategiczne ciśniny 4 czerwca 1989 w Chinach na placu Tiananmen armia wjechała czołgami dokonując masakry kilku tysięcy studentów. Jestem pewien że maczał tam palce usazyd wykorzystując naiwnych studentów (wiadomo, w imię naszej wiary: WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM, WŁASNOŚĆ) celem dokonania przewrotu, tak jak w Kijowie |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > dzisiaj wszystkie narody pragną sojusz z komunistyczną partią chin, w tym Ja,Ja tego nie pragnę albowiem domyślam się czym się święci władza centralna i centralne sterowanie. Nie jestem trybem w maszynie, żeby tak żyć, jeść na rozkaz i na rozkaz kłaść się spać. Nie wierzę w zwycięstwo komunizmu nad prywatą. Ludzie są bardzo różni i potrzebują przestrzeni do ekspresji swojej różnorodności. Jestem zdecydowanym zwolennikiem prywaty, publicznie jawnej i opodatkowanej na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki. Jestem właśnie na wyspie Ile de Goree przez którą przechodził handel niewolnikami z Afryki do Europy i Ameryki. Rozumiem do czego może prowadzić niekontrolowana prywata. Oglądałem miejsca po wyjściu, z których niewolnicy skakali do oceny i się topili z łańcuchami, bo lepsza śmierć niż niewolnictwo. Ale w żaden system centralny, w którym władza wybiera się sama bez żadnej kontroli podwładnych nie wchodzę. Także budujecie komunę ale beze mnie. Ja jestem gorącym zwolennikiem moralnego kapitalizmu, w którym żaden człowiek nie będzie niewolnikiem a co najwyżej podwładnym przywódcy dbającego o jego dobrobyt i rozwój. youtu.be/5VCiU1osa3w |
#49 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Ja jestem gorącym zwolennikiem moralnego kapitalizmu, w którym żaden człowiek nie będzie niewolnikiem a co najwyżej podwładnym przywódcy dbającego o jego dobrobyt i rozwój.> Kiedy opuścisz przedszkole ?? Kapitalista nie będzie dbał o swoje zyski, tylko zwiększał koszty, by komuś zrobić dobrze?? Czy wiesz, kto i ile wywiózł ludzi z Afryki, ile dowiózł do Ameryk i za ile ich sprzedał ??? Już kapitaliści ściągają do siebie roboty z Chin i mają gdzieś, czyjś dobrobyt i rozwój. Potrzebne im jest mięso armatnie do użycia w wojnach z konkurencją. Kapitalizm ma za dużo roboli i zacznie się wycie głodnego zasobu. Musisz wykorzystać głodny zasób i mu stworzyć wizję koryta. Za raz po drugim "wyzwoleniu" mieliśmy polskich kapitalistów, którzy obiecali pracę na Zachodzie i pobierali zaliczki. Koło mnie taki polski kapitalista mieszkał. W nocy wychodził z domu a auto trzymał 500 m dalej. Hamerlik przypominasz zająca, ktróy zachwyca się wilkami. |
#50 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >dzisiaj wszystkie narody pragną sojusz z komunistyczną partią chin, w tym Ja,> Ja tego nie pragnę, domyślam się czym się święci władza centralna i centralne sterowanie.Chiny w przeciwieństwie do usazyda nie sa imperialne Podróżujesz po Afryce, tam pewnie więcej widac ich dzieł niż w Europie > Ludzie są bardzo różnijesteśmy tacy sami, to co pragniesz zależy od MEM-ów którym raczyły cie usazyd, innych nie mamy > Jestem zdecydowanym zwolennikiem prywaty,wdrukowany MEM przez usazyda, prywata to niewolnictwo > Jestem właśnie na wyspie Ile de Goree przez którą przechodził handel niewolnikami z Afryki do Europy i Ameryki.czysty kapitalizm, reszta to propaganda, psy kapitalizmu np korwin czy balcerowicz Zobacz źródło o usazydzie www.youtube.com/watch?v=4nJspLDpyu4 pan świata, który całemu światu mówi co dobre a co złe (komunizm), gdyby nie on nawet byś o tym nie wiedział
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Kiedy opuścisz przedszkole ??> Kapitalista nie będzie dbał o swoje zyski, tylko zwiększał koszty, by komuś zrobić dobrze??Wcale nie twierdzę, że zrobi to dobrowolnie, bez żadnej kontroli. Twierdzę wprost przeciwnie, że wolny od wszelkiej kontroli rozwinie się patologicznie i zacznie niszczyć ludzi i życie wokół siebie. Stąd też mój postulat publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą, demokratycznego podatku wyłącznie od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki oraz państwowego pieniądza wolnego od prywatnej lichwy. W każdym człowieku jest zło i dobro, rozwój i destrukcja. Od warunków otoczenia zależy co się w człowieku uruchomi. Mówię o takich warunkach społecznych, w których kapitalista zostanie wykorzystany przez ogół do organizacji. Namiastka władzy w zamiast za dobrobyt podwładnych. A jeśli uruchomi się u niego pasożytnicza natura to zostanie rozpoznany i zdegradowany do braku jakiejkolwiek pozycji w społeczeństwie. > Czy wiesz, kto i ile wywiózł ludzi z Afryki, ile dowiózł do Ameryk i za ile ich sprzedał ???Tu strażnikami czarnych było czarni i jak to mi wyjaśniano, nie mieli wyboru, bo alternatywą dla roli strażnika była rola niewolnika. Nie wierzę w brak wyboru, wierzę za to w sterownie umysłu przez strach i inne negatywne emocje. Każdy moralny człowiek ma obowiązek rozwinąć w sobie takie emocje, ktore opanują jego strach i każdy jest samodzielnie za to odpowiedzialny. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > wdrukowany MEM przez usazyda, prywata to niewolnictwoAmerykanie nie są dla mnie żadnym autorytetem. To agresywny naród, który chce pochłonąć wszystko. Kiedy słyszę wypowiedzi na temat dobra i zła amerykańskich polityków to pierwsza moja myśl jest taka, że należy przyjąć, iż jest dokładnie na odwrót, a wypowiedź jest tylko po to, żeby zmanipulować cudze umysły. Nie lubię Ameryki i nie wybieram się do niej podobnie jak do Rosji. Nie lubię tych dwóch brutalnych i chciwych narodów. Nie mam tam czego szukać. Nie chcę poznać tych ludzi bardziej niż już znam. Chętnie wybrałbym się za to do Chin. Podoba mi się ich powściągliwość i koncentracja na rozwoju. Ich jestem ciekawy i wydaje mi sie, że można tym ludziom ufać. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Podróżujesz po Afryce, tam pewnie więcej widac ich dzieł niż w EuropieW Afryce niestety panuje przekonanie, że co złe to pochodzi z Europy. Znów to myślenie, że wystarczy się kogoś tam pozbyć, uwolnić od niego, uniezależnić i będzie wspaniale. Nie wierzę w tę wspaniałość ani tu ani w Polsce ani w Europie. To nie jest takie proste. Dlatego sam myślę raczej o zgniłym kompromisie niż o budowie nowej bomby atomowej. Trzeba się jakoś dogadać, mimo wszystko. Przestać rozumować czapkowaniem, klekaniem czy pragnąć zemsty z nienawiści, bo takie myślenie nie zapewni żadnej przyszłości. youtu.be/5VCiU1osa3w |
#54 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >wdrukowany MEM przez usazyda, prywata to niewolnictwo> Amerykanie nie są dla mnie żadnym autorytetem.wszystko co nas otacza jest amerykanskie, idee, nauki społeczne, przyrodnicze, filozoficzne, film, muzyka, wszystko nawet jak to bedzie polski film to na licencji usazyda albo inspiracji. Nie mamy nic naszego. NIC, jesteśmy kalką zaszczepionych nam myslosfery (MEM) usażyda, znaczy tego jak on chce byśmy myśleli, bo on w istocie mysli inaczej > Chętnie wybrałbym się za to do Chin.ja do Rosji, od 30 lat o tym marzyłem wtedy miałem wize do USA, ale nie pojechałem > Podoba mi się ich powściągliwość i koncentracja na rozwoju.azjaci sa niesamowici, podoba się, że na emigracji zawsze trzymają się razem, jak żydzi, ich nauki spoleczne mogłyby byc dla nas interesujące być może tam gdzie podróżujesz spotkasz chińska dzielnicę, zajmują się głównie biznesem
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#55 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Podróżujesz po Afryce, tam pewnie więcej widac ich dzieł niż w Europie> W Afryce niestety panuje przekonanie, że co złe to pochodzi z Europy.> myślenie, że wystarczy się kogoś tam pozbyć, uwolnić od niego, uniezależnić i będzie wspaniale.gdyby żyli swoim tempem, sposobem, żyłoby się tam lepiej mysmy wkroczyli z butami, rozbiliśmy tkanke społeczną, religijną, materialną, bytową, stąd ogromna pustka i bieda podobnie było w Indiach, to był bardzo bogaty kontynent, weszli Anglicy nastał nasz bóg: INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, z niej bieda, do dzisiaj nie moga z tego wyjść Japoni nikt nie zajął i bardzo ladnie się rozwijała
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > gdyby żyli swoim tempem, sposobem, żyłoby się tam lepiejWciąż Ci powtarzam, że nie zaznasz spokoju i nie będziesz mógł żyć jak chcesz, jeśli tylko istnieje ktoś inny, kto ma w tym niepokoju biznes. Człowiek dla człowieka jest jak nowa ziemia obiecująca dostęp od nowych owoców, którymi obrodzi. Jeśli ktoś tylko będzie mógł zrobić z Ciebie swojego niewolnika, to na pewno to zrobi. Ludzie to nie tylko przyjazne istoty. Trzeba rozumieć i pamiętać, że inny człowiek jest także rywalem i wrogiem i tak trzeba go traktować. Jak przyjaciela i wroga jednocześnie. Nigdy nie wolno zapomnieć, że wroga postawa drugiego człowieka zawsze się uruchomi, to jedynie kwestia czasu. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Kiedy opuścisz przedszkole ??Ten film z pewnością Ci się spodoba. vm.tiktok.com/ZNd2qVM6j/Przypomina mi o drugim prawie podstawowym obok prawa do prawdy - to prawo do pokoju W moim świecie przestawieni na filmie ludzie będą bandytami i jak bandyci traktowani. Każdy człowiek ma niepodważalne prawo do odmowy walki. Ktokolwiek zechce to prawo kwestionować tego społeczeństwo winno odrzucić i izolować jako jednostkę patologiczną. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > TRZEBA ZAŁOŻYĆ ZE CHINY NAS OSZUKAJĄ!To trzeba zakładać akurat wobec każdego czlwieka i traktować każdego jak oszusta. Tylko takie traktowanie i nieustanna kontrola mogą spowodować, że człowiek zachowa się uczciwie. Stąd zresztą mój postulat publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą opisującej wszelką własność prywatną w powiązaniu każdego przedmiotu własności z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania. Ludzie to naturalni złodzieje, którzy uruchomią się natychmiast, gdy pojawi się tylko odpowiednia okazja. Do zaistnienia okazji nie wolno dopuścić. Wiele osób wychowało się na złodziejstwie i to stało się dla nich normalne. Na pewno będą cierpieć kiedy warunki tak się zmienią, że nie będzie sposobu okraść innych. Zresztą Ci ludzie nie działają sami, wokoło pełno ideologów złodziejstwa, które dostają działkę za głoszenie ideologii, wg której kraść jest dobrze. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > > Wiele osób wychowało się na złodziejstwie i to stało się dla nich normalne. Na pewno będą cierpieć kiedy warunki tak się zmienią, że nie będzie sposobu okraść innych.> CIA stworzyła tzw. solidarność w Polsce i kto tam się zgłosił pierwszy ?? Złodzieje i paserzy rozkradający Polskę, ci co im się uroiło, że za mało od Polski dostali, funkcjonariusze Watykanu, którzy od początku opracowania przez Żydów niemeickich komunizmu, wypowiedzieli mu wojnę, schizofrenicy z megalomanią szukający kogoś, kto ich będzie poklepywał i awansował. Z tej patologii CIA zrobiła "polskich" "patriotów" i dla nich stworzyła demokratcyzny "parlament". Feudalna patologia umysłowa została przekonana, że jest wielka i jak będzie rządzić Polską, to ta ich Polska, też będzie wielka. Wiadomo jak takie rządzenie się skończy, dlatego, żeby prawda nie wyszła na wierzch, wstawiono im wrogów, którzy mają być przyczyną wszystkich ich nieszczęść. Na złodziejach rozkradających Polskę polskojęzyczne władze wieszają medale i płacą za filmy robiące z nich patriotów i kolejnych "wielkich" Polaków. Poeci piszą o nich wiersze, pisarze i "dziennikarze" śledczy wymyślają dla nich akcje, w których pokonali "złych" Polaków. CIA sypnęła dolarami, które przykleiły się do łap złodziei i sprzedawczyków i tak powstały "elity" "demokratcyznej" Polski i miliony żądnych, do dostania się do "demokratycznej" władzy. Przypominam, że 28 kwietnia 1947 r. rozpoczęto akcję WISŁA. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|