Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
200.167.107 wizyt
Ponad 1065 autorów napisało dla nas 7364 tekstów. Zajęłyby one 29017 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy konflikt w Gazie skończy się w 2024?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 306 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Żyjemy w świecie rozbitych więzi; więzi rodzinnych, sąsiedzkich, lokalnych; zostały cwaniackie związki, które niektórzy czasem nazywają partiami. Pięcioprzymiotnikowy patriotyzm: romantyczny, religijny, wodzowski, nieudolny, nieuczciwy."

Dodaj swój komentarz…
skorpion13 - Uważać na jankesów!
Wyraźnie któraś z pięciu sióstr jest zainteresowana przejęciem polskiego rynku paliw płynnych i produktów pochodnych. Tych reaktorów jeszcze NIE MA! Nie wybudowano nawet obiektu doświadczalnego. Osobiście byłbym za załagodzeniem propagandowo rozdmuchanego ,,rosyjskiego zagrożenia'' do normalnych rozmiarów i porozumienia ze wschodnim sąsiadem w sprawie zakupów gazu i... technologii reaktorów WWR1200 od Rosatomu. Pobudowali w Chinach kilka elektrowni, w Indiach, u siebie mają rozpoczętych kilkanaście... Słowem - są na bieżąco, a obiekty i urządzenia mają już po kilka lat pracy i można cokolwiek nt żywotności i awaryjności powiedzieć. Amerykańskie GE NIE MA NIC POZA PAPIEROWYM PROJEKTEM! PODOBNIE ROSATOM MA TAKI PROJEKT NA PAPIERZE, JEDNAK PROTOTYP JEST JUŻ BUDOWANY I PRZEWIDUJE SIĘ JEGO ODDANIE DO 28-30 ROKU.</div>Rosyjska propozycja jest o tyle ciekawsza, że jko paliwo potrafi wykorzystać nawet... ZUBOŻONY URAN a ilość odpadów promieniotwórczych o długim okresie pół rozpadu jest homeopatyczna.
</div>
Autor: skorpion13  Dodano: 21-12-2021
Reklama
Nosa!12345 - How I got my investment profit
Jestem JOY JAMES, jestem bardzo szczęśliwy, że nie mogę tego zatrzymać dla siebie, chcę użyć tego medium jako okazji, aby powiedzieć ci wszystko, że w końcu uzyskałem zysk z inwestycji. Wszystko dzięki firmie M-Net Investment Trading Company, ponieważ naprawdę spełniłeś moje marzenie. Więc jeśli szukasz miejsca, w którym możesz założyć swoją inwestycję, skontaktuj się z M-Net Investment Trading Company, aby uzyskać bezpieczną inwestycję i ogromny zwrot zysku.
E-mail: RM3580785 na gmail . com -- Whatsapp: +15163602979. Dzięki .
Autor: Nosa!12345  Dodano: 11-04-2022
JaxonEli - seoo
Interesting post. I Have Been wondering about this issue, so thanks for posting. Pretty cool post.It 's really very nice and Useful post.ThanksThis is my first time visit here. From the tons of comments on your articles,I guess I am not only one having all the enjoyment right here! www.posterprintcenter.com/backlit-film.html
Autor: JaxonEli  Dodano: 13-02-2024

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365