Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
157.069.873 wizyty
Ponad 1063 autorów napisało dla nas 7302 tekstów. Zajęłyby one 28805 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy jesteś zadowolony/a z życia?
Tak
Nie
Nie wiem
  

Oddano 582 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
Słowo 'dusza' ma zasadniczo niejasne znaczenie, a domniemany byt, który słowo to ma desygnować, nie jest naukowo weryfikowalny ani potrzebny do wyjaśnienia zachowań człowieka.
Komentarze do strony Dyrdymały Kevina Trudeau

Dodaj swój komentarz…
Sebastian - jeszcze jeden cwaniak :/
Cudowne leki zapewne można by było kupić u tego pana
Kevina za jedyne 99.99 $. Ale to naprawdę nie jest wiele jak na "cudowny" lek...
Tacy ludzie są niebezpieczni. Należy ich demaskować by uchronić zdrowie oraz portfele ludzi. Ciesze się że są ludzie którym nie jest to obojętne.
Dziękuje za dobry materiał do przemyśleń.

PS//Czy w Racjonaliście może zagościć więcej polskich szarlatanów wcale nie ustępujących tym z zagranicy?

Pozdrawiam!
Autor: Sebastian Dodano: 21-04-2007
Reklama
makkak - ...
Ze tez ludzie w to wierza... strasznie historie ten facet wymysla, same ogolniki, gadanie o niczym. Bardzo dobre opracowanie, dziekuje.
Autor: makkak Dodano: 23-04-2007
Psiara - Fajnie, ale...
Wszystko fajnie, pan T. może i jest hochsztaplerem, ale to czym mówi nie zostało wyssane z palca. Podam może przykład. Kiedyś karmiłam psa karmą znanej firmy. Po jej odstawieniu pies mial zespół abstynencyjny (łącznie z takimi objawami jak drgawki), który minął kiedy wróciłam do karmy. Pytanie 1; czy wszystkie składniki były na opakowaniu? Pytanie 2; czy wiesz, że ten sam koncern robi też spożywkę dla ludzi? Bon appetit!
Autor: Psiara Dodano: 23-04-2007
rafalk. - artykuły
To nie są żadne zmyślenia tylko sama prawda masonki, idźcie do diabła.
Autor: rafalk. Dodano: 29-04-2007
Joanna - nie do końca...
W artykule jeden pan wygłasza swoje opinie, drugi tłustym drukiem dopisuje komentarz (swoje opinie). O faktach wiemy niewiele... Jeden jest zwolennikiem metod naturalnych, drugi fanem przemysłu farmaceutycznego. Żaden nie podaje dowodów swoich twierdzeń. Pewnie jeden i drugi ma trochę racji. A w co wierzyć? I tak wybierze czytelnik to, co jest zgodne z jego dotychczasowymi... doświadczeniami? Za dobrze by było. Z jego dotychczasowymi wyobrażeniami, które powstały często pod wpływem innych ludzi (którzy też mogli się mylić, mogli celowo wprowadzać go w błąd, mogli wyrażać się nie dość jasno i być źle zrozumiani...)
Autor: Joanna Dodano: 30-04-2007
Pisar - Prawda po środku.
Wszyscy wiemy, że są setki zestawów witamin w tabletkach.Dlaczego oficjalnie nikt nie powie, ze tylko ok 1%-5% ludzi jest w stanie coś takiego przyswoić.
Generalnie nie przyswajamy sztucznych witamin i wszystko idzie w "wodociągi".
Dlaczego obecnie młodzież jest bardzo agresywna?
W większości ich "przysmaków" pakuje się aspartam jako substancję słodzącą.Jak ktoś nie wierzy proponuję tygodniowe doświadczenie faszerowania się czymś takim w dostępnych środkach: cola light, guma do żucia bez cukru,kawa rozpuszczalna, energonapoje (nawet antybiotyki dla dzieci!!!) itp. Po tygodniu nazwijmy to wzmożonej aplikacji dobrodziejstw nastąpią pewne objawy i zapraszam na forum do najciekawszych opisów swoich stanów.O aspartamie nie będę się rozwodził, bo można znaleźć w sieci...
Autor: Pisar Dodano: 21-07-2007
grzechu - dużo bzdur ziarno prawdy
PRzyznam że nie doczytałem do końca bo odrazu widać że koleś na T jest zabawny:) prosta zasada jest mnustwo ludzi o ograniczonej świadomości rzeczy kórych łatwo zmanipulowac dla własnego zysku i on to robi. Jak zioła mogą pomóc lub zastąpić insulinę kiedy w cukrzycy I jej praktycznie nie ma? Trzustka odrasta? a może insuline zaczynają produkować jądra? Sorry dyrdymały nieziemskie. Osobiście jestem w stanie uwierzyć że firmom farmaceutycznym nie jest na ręke stworzenie taniego i prostego w produkcji leku choćby na tak powszechną chorobę jak trądzik. Przykład prosty jedden skuteczny lek wyeliminowałby dziesiątki maści kremów płynów itp. itd. straty potężne. choćby pojawienie się izotretinoiny skutecznej (niezawsze) ale jak drogiej mało kogo na to stać. Tak jak nie wprowadza się samochodów na wodę bo stracą koncerny naftowe tak firma farmaceutyczna nie wprowadzi alternatywnych suteczniejszych lepszych leków puki nie nachapie się na tym co produkuje obecnie. Jestem przeciwny myśleniu i teoriom spiskowym ale też przeciwny myśleniu że wszystko jest ok. wszędzie gdzie są pieniądze tam jest ekonomia gdzie jest ekonomia nie liczy się życie ludzkie i nikt na nie nie patrzy.
Autor: grzechu Dodano: 22-07-2008
Marylka Szesc - Może nie wszystko
Trudeau jest być może swoistego rodzaju whistleblower'em, ale nie wszystko, co wydaje jest do bani. Np. jego książka, w której ujawnił "przygody wiedzy" o sposobie leczenia otyłości wg dr. Simeonsa [wyd. 2007 r.], opisuje metodę skuteczną i sprawdzoną już przez miliony ludzi. Wystarczy sobie wyguglać : HCG diet.
W Polsce też wydano książkę o tej metodzie [Jean-Luc Delgado "HCG+500"].
A prawdą jest, że ekonomia może wszystko – również dać pieniądze "łapaczom oszustów"
:)
Autor: Marylka Szesc  Dodano: 25-04-2011

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365