Do treści
Światopogląd
Religie i sekty
Biblia
Kościół i Katolicyzm
Filozofia
Nauka
Społeczeństwo
Prawo
Państwo i polityka
Kultura
Felietony i eseje
Literatura
Ludzie, cytaty
Tematy różnorodne
Znalezione w sieci
Współpraca
Pytania i odpowiedzi
Listy od czytelników
Fundusz Racjonalisty
Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
223.137.037 wizyt
Ponad 1062 autorów napisało
dla nas 7343 tekstów.
Zajęłyby one 28930 stron A4
Wyszukaj na stronach:
Kryteria szczegółowe
Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..
Ostatnie wątki Forum
:
Kryzys gospodarczy
Śmierć kliniczna, biologia, psych..
gonimy Ukrainę
Apateizm, rozkład normalny i hedo..
co uczyni Polskę Wielką?
"Streets of Minneapolis"
eutanazja
"perła w koronie polskiego katoli..
Postmodernizm, trzecia płeć i GPT..
Ogłoszenia
:
30 marca 1689r w Polsce
Ostatnio rozważam wdrożenie Symfonii w chmu..
Jakie są rzeczywiste koszty wdrożenia AI
dobre szkolenia lub materiały dotyczące Arc..
Dodaj ogłoszenie..
Czy USA przejmą Grenlandię w 2026?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
Oddano 73 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:
Wiktor Trojan -
Axis Mundi
Lilian Edvall -
Nowe życie Tildy Bengtsson
Kerstin Steinbach -
Były kiedyś lepsze czasy... (1965-1975) Znienawidzone obrazy i ich wyparty przekaz
Mariusz Agnosiewicz -
Heretyckie dziedzictwo Europy
Orhan Pamuk -
Dom ciszy
Znajdź książkę..
Sklepik "Racjonalisty"
Friedrich Nietzsche -
Antychryst
Mariusz Agnosiewicz -
Zapomniane dzieje Polski
Złota myśl Racjonalisty:
Formalny imperatyw katolickiej doktryny prawa naturalnego jest pustą formułą, z której nic nie wynika.
Joahim Wehler
Komentarze do wiadomości :
Naukowcy wyjaśniają naturę zaburzeń pamięci występujących w demencji
Wpisz swój komentarz do wiadomości
mwaza1 - Pamięć a demencja
Wszystkie zaburzenia organizmu wynikają z tzw. grzechów popełnionych przez danego pacjenta lub przez jego rodziców - jeżeli jest to schorzenie o podłożu genetycznym. Wiele ludzi zachwyca się "wynalazkami", na temat których nie ma zielonego pojęcia (oprócz zasłyszanych opinii w TV lub radio). Podam przykład: żywność GMO testowana przez ich wynalazców i producentów nie powinna być dopuszczona do obrotu, gdyż badania takie są absolutnie NIEWIARYGODNE. Bo jak może być wiarygodne badanie przez kogoś, komu zależy aby jego produkt wszedł na rynek i szybko przynosił dochody. Badanie musi być niezależne. Kiedy powtórzono te badania przez osoby niezależne okazało się, że jest to bomba z opóźnionym zapłonem. Testowane myszki miały uszkodzone wątroby. W drugim pokoleniu zauważono deformacje narządów rozrodczych i guzy na skórze a następne pokolenie rodziło się bez narządów płciowych i z wieloma innymi defektami. Taki myszki szybko zdychały. Do czego zmierzam? Otóż wmówiono ludziom, że GMO jest całkiem bezpieczne i Polska sprowadza 2 mln to rocznie tego ziarna - dodaję się go do normalnej żywności i ludzie niczego nie wiedząc, konsumują to paskudztwo. Ale zmiany występują dopiero po jakimś czasie i w następnych pokoleniach. Ale przecież najpierw trzeba coś spieprzyć aby później móc to leczyć i naprawiać - taka jest filozofia naszego państwa. W ten sposób ludzi się truje a pseudo naukowcy mają w czym dłubać, popisując się że wiedzą już co jest przyczyną demencji starczej lub innego, dotąd nie znanego schorzenia.
Autor:
mwaza1
Dodano:
09-12-2010
Reklama
liliac - @mwaza1
>Wszystkie zaburzenia organizmu wynikają z tzw. grzechów popełnionych przez danego pacjenta lub przez jego rodziców - jeżeli jest to schorzenie o podłożu genetycznym.
Uprzejmie proszę o niepisanie bzdur albo o rozwinięcie tej nieco mętnej metafory.
>Kiedy powtórzono te badania przez osoby niezależne okazało się, że jest to bomba z opóźnionym zapłonem. Testowane myszki miały uszkodzone wątroby. W drugim pokoleniu zauważono deformacje narządów rozrodczych i guzy na skórze a następne pokolenie rodziło się bez narządów płciowych i z wieloma innymi defektami. Taki myszki szybko zdychały.
Uprzejmie proszę o podawanie źródeł tego typu apokaliptycznych informacji albo o zaprzestanie zaśmiecania portalu danymi pozbawionymi źródeł.
Autor:
liliac
Dodano:
09-12-2010
Aya
Witam.
W profilaktyce i leczeniu chorób wieku starczego z powodzeniem można stosować witaminę D
www.neurology.org/content/75/20/1810.abstract
Autor:
Aya
Dodano:
09-12-2010
Cień - AntyProopsy
Powinniście tekst zacząć słowami "Amerykańscy naukowcy odkryli...", hehe to tak bardziej swojsko brzmi...:/
-Wciąż nie potrafimy dbać o ulicę
A chcemy podbijać kosmos i dzielić się księżycem-
pozdr
Autor:
Cień
Dodano:
14-12-2010
Wróć do wiadomości..
Aby dodać komentarz, należy się zalogować
Zaloguj jako
:
Hasło
:
Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a -
załóż konto..
Reklama
[
Regulamin publikacji
] [
Bannery
] [
Mapa portalu
] [
Reklama
] [
Sklep
] [
Zarejestruj się
] [
Kontakt
]
Racjonalista
©
Copyright
2000-2018 (e-mail:
redakcja
|
administrator
)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365