Złota myśl Racjonalisty: "Wiara" nie jest tak naprawdę odrzuceniem rozumu, ale leniwą akceptacją złego rozumowania. „Wiara" jest pseudo-uzasadnieniem, które pewni ludzie powtarzają, kiedy chcą o czymś twierdzić bez niezbędnych dowodów.
Użytkownik został zablokowany na Forum przez moderatora. Data pierwszego wpisu na Forum: 2016-02-22 Oceniony: 183 razy Poprzednie pseudonimy: ederlezi Wypowiedzi na forum: 2 Zobacz.. Ostatnie wypowiedzi: Odp: Siema Izrael! Odp: Siema Izrael!