Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika aspagnito

24-05-2011 10:36 - Odp: "Dogmat Dupy"
24-05-2011 10:24 - Odp: "Dogmat Dupy"
24-05-2011 09:58 - Odp: "Dogmat Dupy"
24-05-2011 07:53 - Odp: "Dogmat Dupy"
23-05-2011 22:54 - Odp: "Dogmat Dupy"
23-05-2011 21:42 - Odp: "Dogmat Dupy"
23-05-2011 21:28 - Odp: Porozmawiajmy o pogodzie
23-05-2011 21:14 - "Dogmat Dupy"
19-05-2011 14:16 - Odp: Propozycja nowego podejścia do fizyki światła
19-05-2011 13:45 - Odp: i piekła nie ma
19-05-2011 12:48 - Odp: i piekła nie ma
19-05-2011 09:36 - Odp: Problem techniczny, czy psychiczny?
18-05-2011 19:29 - Odp: Problem techniczny, czy psychiczny?
18-05-2011 15:12 - Problem techniczny, czy psychiczny?
11-05-2011 19:27 - Odp: nowy gatunek
11-05-2011 16:06 - Odp: na swój obraz i podobieństwo
11-05-2011 16:00 - Odp: na swój obraz i podobieństwo
11-05-2011 15:16 - Odp: OTW jeszcze prawdziwsza
11-05-2011 14:59 - Odp: Historia nauki jako wyzwalanie z iluzji
11-05-2011 14:49 - Odp: Mikroewolucja => Makroewolucja
11-05-2011 14:28 - Odp: Nasz Świat jest pusty
11-05-2011 14:09 - Propozycja nowego podejścia do fizyki światła
11-05-2011 13:06 - Odp: "Portal skojarzeniowy"
10-05-2011 14:21 - "Portal skojarzeniowy"
20-04-2011 19:47 - Odp: Realizm zależny od modelu
20-04-2011 19:46 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 19:38 - Odp: Realizm zależny od modelu
20-04-2011 18:37 - Odp: Realizm zależny od modelu
20-04-2011 18:35 - Odp: Największe Wielkie Pytanie ze Wszystkich
20-04-2011 18:30 - Odp: Realizm zależny od modelu
20-04-2011 18:28 - Odp: Intuicja królicy
20-04-2011 18:22 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm
20-04-2011 18:15 - Odp: Największe Wielkie Pytanie ze Wszystkich
20-04-2011 17:34 - Odp: Zmiana płci 10 latka
20-04-2011 17:22 - Odp: Satyra czy hitleryzm?
20-04-2011 17:05 - Realizm zależny od modelu
20-04-2011 16:46 - Odp: Intuicja królicy
20-04-2011 16:36 - Odp: Nazizm, faszym, nacjonalizm
19-04-2011 19:10 - Odp: Intuicja królicy
19-04-2011 15:28 - Odp: Heraklitejski wieczny ogień
19-04-2011 15:25 - Odp: Stymulacja mózgu
19-04-2011 15:12 - Odp: Intuicja królicy
19-04-2011 14:43 - Odp: Polemika
19-04-2011 14:33 - Odp: Satyra czy hitleryzm?
19-04-2011 14:22 - Odp: Debata "Jaki ateizm? Jaki antyklerykalizm?"
19-04-2011 14:15 - Odp: Polemika
13-03-2011 07:17 - Odp: Czym człowiek różni się od zwierzęcia
12-03-2011 16:22 - Czym człowiek różni się od zwierzęcia
05-03-2011 08:06 - Odp: Napęd drganiowy
04-03-2011 22:36 - Odp: Napęd drganiowy
04-03-2011 21:06 - Odp: Napęd drganiowy
04-03-2011 18:33 - Odp: Napęd drganiowy
04-03-2011 17:10 - Napęd drganiowy
26-02-2011 17:05 - Odp: Opowieść dla Jacka Tabisza - Mary neurobiolog
26-02-2011 16:43 - Odp: Konwersacja zmierzająca donikąd (TEISTA vs. ATEISTA)
26-02-2011 13:20 - Odp: Zacznijmy od A
26-02-2011 12:56 - Odp: Zacznijmy od A
26-02-2011 12:47 - Konwersacja zmierzająca donikąd (TEISTA vs. ATEISTA)
25-02-2011 23:10 - Odp: Nowy Porządek Świata - teoria Wielkiego Spisku - Illuminaci
25-02-2011 22:33 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno
25-02-2011 22:27 - Odp: Czy nieznajomość natury Boga obala inteligentny projekt?
25-02-2011 21:57 - Mężczyzna TWORZY wartość dodaną do wartości KOBIETY
25-02-2011 21:44 - Odp: Pragmatyczne szczęście
25-02-2011 21:07 - Odp: Europejskie Centrum Humoru
20-01-2011 22:26 - Odp: Teorie spiskowe raz jeszcze ;-)
06-11-2010 13:18 - A robić ni ma komu...
13-10-2010 20:30 - Odp: Propozycja "sklejania" grafenu 3d
09-10-2010 21:54 - Odp: Dlaczego nie ma pochodów przeciwko małżeństwom ateistów?
08-10-2010 21:32 - Propozycja "sklejania" grafenu 3d
13-09-2010 09:22 - Odp: "Z braku smalcu i kicz dobry"
13-09-2010 08:58 - Odp: "Z braku smalcu i kicz dobry"
12-09-2010 21:06 - "Z braku smalcu i kicz dobry"
26-08-2010 14:23 - Odp: Czy ktoś może im pomóc
25-08-2010 23:53 - Odp: Poradnik młodego homoseksualisty cz. IV
25-08-2010 23:50 - Odp: Poradnik młodego homoseksualisty cz. IV
25-08-2010 23:45 - Odp: Poradnik młodego homoseksualisty cz. IV
25-08-2010 22:38 - Odp: Poradnik młodego homoseksualisty cz. IV
25-08-2010 22:34 - Rola planowania i wytyczania strategii
25-08-2010 22:14 - Odp: PONIEDZIAŁEK: WODA I WINO
25-08-2010 21:57 - Odp: Poradnik młodego homoseksualisty cz. IV
24-08-2010 20:00 - Odp: Jeden bit to za mało.
24-06-2010 21:17 - Odp: Zaproszenie na odczyt autorski książki "Fizyka życia"
23-06-2010 22:20 - Odp: Zaproszenie na odczyt autorski książki "Fizyka życia"
23-06-2010 22:08 - Odp: Apostazja - gdzie??
23-06-2010 22:01 - Odp: Zarzut naiwność - i NAJWYŻSZY WYMIAR KARY
23-06-2010 21:58 - Odp: Służba zdrowia
23-06-2010 21:41 - Odp: Zarzut naiwność - i NAJWYŻSZY WYMIAR KARY
23-06-2010 21:38 - Odp: Tyle świata, co mnie
23-06-2010 21:31 - Odp: Racja bytu Racjonalisty
23-06-2010 21:26 - Zarzut naiwność - i NAJWYŻSZY WYMIAR KARY
01-06-2010 20:11 - Odp: Ogłaszam konkurs!
29-05-2010 10:08 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
29-05-2010 07:19 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 23:35 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 22:44 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 20:20 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 20:10 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 19:44 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 19:36 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 19:06 - Odp: Do właścicieli zdrowego rozsądku
Razem: 485 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)