 |
Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-05-2010 04:30 | Piotrek_84 (631 punktów) | Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. 0 na 4 | Nie bardzo wiedziałem, w którym dziale umieścić ten wątek, ale ten chyba będzie najbardziej odpowiedni. Jak większość już pewnie wie, wczoraj w Belgii parlament uchwalił zakaz zasłaniania całej twarzy lub jej części w miejscach publicznych, w sposób uniemożliwiający identyfikację. Złamanie zakazu grozi karą grzywny bądź więzienia. Ja tak retorycznie zapytam: Czy skoro zakaz odnosi się ogólnie do zasłaniania twarzy, to czy także zakazane jest owijanie twarzy szalikiem w mroźne styczniowe poranki? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej..#46 9 na 9 | placownik (17853 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. |
> Ludziska pozbywają się lekką rączką resztek przejawów swej indywidualności, składając je na ołtarzu Unifikacji Granica absurdu jest już blisko. Tuż za rogiem, gdzie czeka tłum niezłomnych indywidualistek (a może indywidualistów?): Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
#47 5 na 5 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > Granica absurdu jest już blisko. Tuż za rogiem, gdzie czeka tłum niezłomnych indywidualistek (a może indywidualistów?): A co Władzy za różnica, jak będą ubrane ludziki z czipami w dupkach? No i różnimy się poczuciami humoru, prócz "za rogami".  Pozdrawiam. |
#48 2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | Rozmawiamy o burkach czy zasłanianiu twarzy w ogóle?
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość. |
#49 6 na 6 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > Rozmawiamy o burkach czy zasłanianiu twarzy w ogóle? Ja zacząłem trochę o wolności.  |
#50 2 na 2 | placownik (17853 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. |
> Rozmawiamy o burkach czy zasłanianiu twarzy w ogóle? Rozmawiamy tak, jakbyśmy nie wiedzieli jakie były prawdziwe powody wprowadzenia tego zakazu. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
#51 2 na 2 | placownik (17853 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > >Rozmawiamy o burkach czy zasłanianiu twarzy w ogóle?> Ja zacząłem trochę o wolności.  Tych indywidualistek ze zdjęcia? Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
#52 3 na 3 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > >Rozmawiamy o burkach czy zasłanianiu twarzy w ogóle?> Rozmawiamy tak, jakbyśmy nie wiedzieli jakie były prawdziwe powody wprowadzenia tego zakazu.Niech więc rząd nazywa rzeczy po imieniu (patrz post sztejkata), bo na razie to jest zwykła bzdura i mydlenie ludziom oczu. > PozdrawiamWzajemnie. > Niech strój słów podkreśla urodę myśliCzasem żaden strój nie da rady ukryć ich brzydoty.
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość. |
#53 5 na 5 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > > Ja zacząłem trochę o wolności.  > Tych indywidualistek ze zdjęcia? Hm, nie dopatrując się żadnych podtekstów - po pytaniu skumałem, że na pewno potrafisz wymienić wszystkie zalety życia z czipem w dupce, w porównaniu z życiem w burce. Tak więc oświeć i mnie, proszę. Pozdrawiam. |
| placownik (17853 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > >> Ja zacząłem trochę o wolności.  > > Tych indywidualistek ze zdjęcia?> Hm, nie dopatrując się żadnych podtekstów - po pytaniu skumałem, że na pewno potrafisz wymienić wszystkie zalety życia z czipem w dupce, w porównaniu z życiem w burce. Rozmawiamy o burkach czy zasłanianiu twarzy w ogóle? Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
#55 4 na 4 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > Precz ze stanikami! Wprowadźmy zakaz noszenia stanika! Koniec z dyskryminacją kobiet!> Opisana przeze mnie hipotetyczna kultura na pewno wskazywałaby na ogromne cierpienie psychiczne dziewczynek, którym już od najmłodszych lat nakazuje się noszenie stanika. A one nie chcą tego robić. One nie chcą tego stanika. One chcą biegać golutkie.Podoba mi się ten Twój sposób na uszczęśliwienie kobiet. Jesteś gotów założyć jakieś stowarzyszenie na rzecz odsłonięcia piersi a może i wszystkiego? Chyba warto, bo korzyść z tego ogromna. Dla kobiet oczywiście. Już sobie wyobrażam te marsze po wolność, te spędy i zebrania  Choć z drugiej strony... U mnie w domu zawsze panowała taka wolność- każda kobieta, którą gościłem mogła być dowolnie rozebrana. Z tego prawa korzystały jednak tylko niektóre i było ich na oko mniej więcej tyle samo, co oburzonych samym tym niewątpliwym przywilejem więc chyba nie ma co się zbytnio entuzjazmować.
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość. |
#56 4 na 4 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | |
#57 6 na 6 | placownik (17853 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. |
> to jest zwykła bzdura i mydlenie ludziom oczu.muzułmanka.pl: Tu nikt nie mydli ludziom oczu. Między oczy wali prawdę, specjalnie nawet się nie kryjąc. Ale oczy zawsze można zmrużyć... Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
#58 10 na 10 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > >Na najbliższe wybory idź du urny z głową zawiniętą w koc.> Zupełnie bezsensowny przykład, bo w przypadku wyborów identyfikacja jest warunkiem koniecznym do otrzymania karty do głosowania. Tak? To zidentyfikuj tę panią jak przyjdzie głosować. W końcu prawo jazdy są równie ważne jak dowód osobisty.  Uwielbiam to zdjęcie 
"Życie dookoła idzie jak po maśle. (Myślę, rzecz jasna, o życiu w masie.) Marks się potwierdza. Co prawda, w Marksie od dawna bez skutku się szkolę. Wciąż mi się myli parytet z saldem" (...) Josif Brodski |
#59 3 na 3 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > Tu nikt nie mydli ludziom oczu. Między oczy wali prawdę, specjalnie nawet się nie kryjąc. Ale oczy zawsze można zmrużyć...Ja o kozie a Ty o wozie. Nie bronię Islamu tylko prawa do zasłaniania twarzy. Chłosta, o ile się nie mylę, już dawno nie jest trendy w Belgii  > PozdrawiamTak, wiem 
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość. |
#60 4 na 4 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. | > Między oczy wali prawdę, specjalnie nawet się nie kryjąc. Twoja prawda jest prawdziwsza? > Ale oczy zawsze można zmrużyć... Zawsze jest jakiś wybór - można jasno widzieć bez mrużenia. Można mrużeniem się nie zadowalać, tylko zbawić świat. Można też w tym celu zawrzeć sojusz jakiś, np. z jakimś "Markiem222". Pozdrawiam. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|