 |
Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-09-2012 18:36 | Hodża (11172 punktów) | Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora
37 na 37 | Duchowni potrafią zorganizować młodzieży czas - zarówno ten poświęcony na naukę, jak i ten na zabawę. Ksiądz dyrektor Gimnazjum Salezjańskiego w Lubinie wykazał się tu wyjątkową inwencją, wprowadzając katolicką młodzież w trudne zagadnienia relacji między przełożonym i podwładnym. Zabawa otrzęsinowa, polegająca na zlizywaniu bitej śmietany z kolan duchownego, praktykowana w tym przybytku oświecenia religijnego już od kilku lat, zapewne była źródłem wielu pedagogicznych wzruszeń i wzmocniła więź łączącą dziatwę uczniowską ze swoim mentorem. Oczywiście, znaleźli się malkontenci i wrogowie Kościoła, którzy zaczęli wyrażać swoje oburzenie z powodu rzekomej "niestosowności" tego rodzaju rozrywek. Czy aby mają rację? Czyż ksiądz nie przekazuje dzieciaczkom cennej wiedzy, która może im się przydać w dorosłym życiu w relacjach z osobami znajdującymi się wyżej w hierarchii zależności? Czyż nie powinniśmy być wdzięczni, że ksiądz posmarował bitą śmietaną tylko kolana? wiadomosci(*)_kolan_ksiedza_dyrektora_.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..#16 6 na 6 | Medieval (3004 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | |
#17 4 na 4 | farmer (22440 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Według mnie nie jest to żaden straszny przypadek. Zawsze i wszędzie są jakieś rytuały i tradycje w pierwszych klasach itp.A innym razem jest to "FALA". W wojsku też były tradycje i zabawy. Zresztą może i suchar ale... www.youtube.com/watch?v=FzDY7C4Fs8g |
#18 -19 na 23 | Marek Matys (39 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | Po pierwsze do żadnego stosunku seksualnego nie doszło. Niech najpierw umyje kolana, nie widzę o co wy się tu rozpisujecie. |
#19 1 na 1 | slik (20011 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | |
#20 8 na 8 Wściekły Azot (849 punktów) (zablokowany) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Po pierwsze do żadnego stosunku seksualnego nie doszło. Niech najpierw umyje kolana, nie widzę o co wy się tu rozpisujecie.Skąd czerpiesz wiedzę, ze nie doszło do stosunku? Spod łóżka tego dewianta na zdjęciu? |
#21 17 na 17 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | No wiesz, jednym jest jak jeden kolonista w ramach otrzęsin liże kolana drugiego kolonisty, to mogę uznać za niewinną zabawę, inna sprawa jak dzieci liżą kolana starszego faceta. To jest przynajmniej niesmaczne, żeby nie powiedzieć odrażające. Skojarzenia i podejrzenia jakoś same przychodzą do głowy. Poza tym, chodzi o to, żeby księża się bali, może strach ukróci pewne praktyki jakie kościół prowadził w sprawie chociażby księży-pedofilów. Niech wiedzą, że każda ich wpadka będzie wykryta i osądzona, może wtedy pomyślą dwa razy zanim coś zrobią, szczególnie coś nielegalnego, albo jak to w tym przypadku określiło kuratorium "naruszającego granicę dobrego smaku". Niech wreszcie nauczą się, że nie są świętymi krowami i ich akcje będą oceniane tak jak akcje każdego innego obywatela. |
#22 2 na 2 | Medieval (3004 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | |
#23 3 na 3 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Trochę zbyt przylizany.Na pewno nie na głowie. Tam ma mniej włosów niż na pęcinach. |
#24 5 na 5 | kogut59 (3090 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Czyż ksiądz nie przekazuje dzieciaczkom cennej wiedzy, która może im się przydać w >dorosłym życiu w relacjach z osobami znajdującymi się> wyżej w hierarchii zależności? Czyż nie powinniśmy być wdzięczni, że ksiądz >posmarował bitą śmietaną> tylko kolana?Zastanawiające jest ze zdjęcia są pod galeria/normalne/istnieje inna galeria księdza ? www.gimnaz(*)2_2013/normalne/2(209).jpg |
#25 3 na 3 | Tohver (1287 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Zastanawiające jest ze zdjęcia są pod galeria/normalne/istnieje inna galeria księdza ?Jest jeszcze ta xxx. Poważnie: www.gimnaz(*)13/xxxwyjazd_integracyjny.htmlA zupełnie poważnie to poza normalnymi są miniaturki. Ale nazwa galerii ciekawa  |
#26 5 na 5 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora |
> Jak katolicy tak bardzo chcą żeby ksiądz był autorytetem, to niech nauczą sukienkowych dbania o szczegóły  Ty, Selanos, jakiś niekumaty jesteś! Co jacyś katolicy mogą powiedzieć księdzu i to księdzu dyrektoru jak on katolik pierwszego sortu? Sam Bóg go powołał, widzi i nie grzmi - znaczy się luzik! I głęboko wierzę, że Wojtyła księdzu pomagał i swoje czarodziejskie kolana podstawiał.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
#27 6 na 6 | Doppelganger (3218 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Duchowni potrafią zorganizować młodzieży czas - zarówno ten poświęcony na naukę, jak i ten na zabawę.
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że pani wizytator z kuratorium już przełyka ślinkę? Księżuniowi zostało przecież jeszcze trochę śmietanki do zlizania. Szkoda byłoby zmarnować, a uczniowie chyba mają już dość...
|
#28 20 na 20 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > nie widzę o co wy się tu rozpisujecie.A bo wasze upośledzenie wiarą powoduje, że macie problemy z oczami i nie widzicie rzeczy oczywistych przez co wasza moralność jest sparszywiała do spodu. Nie jesteś oryginalny
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
#29 10 na 10 | neurosurgery (2484 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | Nie mogę uwierzyć w to co widzę!  Przestroga dla tych, którzy chcą swoje dzieci angażować w życie religijne na odczepnego... I to udawanie, że nic się nie stało! Szału można dostać! 
Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ. |
#30 17 na 17 | Doppelganger (3218 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > >Co za oblech... Fuj...> To co powiedzieć o tych uczniach? Nie ma siły która przekonałaby mnie do lizania owłosionych kolan obcej osoby. Ksiądz oblech, to swoją drogą, ale uczniowie nie są wiele mądrzejsi.Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy szkoły mają swoją definicję "dobrej zabawy" (zapewne tożsamą ze zdanie Księdza Dyrektora) i twierdzą, że to wredna manipulacja mediów i nagonka na Kościół. Na stronie szkoły są już listy protestacyjne z podpisami rodziców, Grona i uczniów (tych ostatnich do podpisania się nakłonić pewnie było najłatwiej). Jeśli rodzice są idiotami i nie widzą upokarzania swoich latorośli, to czego oczekiwać od samych dzieci? Ciekawe tylko dlaczego uparcie twierdzą, że to pianka do golenia, a nie śmietanka, mimo że zdjęciapokazują coś innego... |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|