 |
Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-09-2012 18:36 | Hodża (11172 punktów) | Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora
37 na 37 | Duchowni potrafią zorganizować młodzieży czas - zarówno ten poświęcony na naukę, jak i ten na zabawę. Ksiądz dyrektor Gimnazjum Salezjańskiego w Lubinie wykazał się tu wyjątkową inwencją, wprowadzając katolicką młodzież w trudne zagadnienia relacji między przełożonym i podwładnym. Zabawa otrzęsinowa, polegająca na zlizywaniu bitej śmietany z kolan duchownego, praktykowana w tym przybytku oświecenia religijnego już od kilku lat, zapewne była źródłem wielu pedagogicznych wzruszeń i wzmocniła więź łączącą dziatwę uczniowską ze swoim mentorem. Oczywiście, znaleźli się malkontenci i wrogowie Kościoła, którzy zaczęli wyrażać swoje oburzenie z powodu rzekomej "niestosowności" tego rodzaju rozrywek. Czy aby mają rację? Czyż ksiądz nie przekazuje dzieciaczkom cennej wiedzy, która może im się przydać w dorosłym życiu w relacjach z osobami znajdującymi się wyżej w hierarchii zależności? Czyż nie powinniśmy być wdzięczni, że ksiądz posmarował bitą śmietaną tylko kolana? wiadomosci(*)_kolan_ksiedza_dyrektora_.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..#31 13 na 13 | slik (20011 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora |
> Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy szkoły mają swoją definicję "dobrej zabawy" (zapewne tożsamą ze zdanie Księdza Dyrektora) i twierdzą, że to wredna manipulacja mediów i nagonka na Kościół.W obronie innego księdza, oskarżonego o pedofilię parafianie zebrali tysiąc podpisów w jego "obronie". Tu podobna jest mentalność. |
#32 2 na 2 | Medieval (3004 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | Mam propozycję załatwienia tej sprawy. Teraz niech ksiądz liże dzieci!  |
#33 3 na 3 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Mam propozycję załatwienia tej sprawy. Teraz niech ksiądz liże dzieci!>  Super! Jak w starej zagadce: "ile razy szpak był dziobany?" Pomyśl trochę o dzieciach, a nie tylko o typku kieckowym.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
#34 2 na 2 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Ty, Selanos, jakiś niekumaty jesteś! Co jacyś katolicy mogą powiedzieć księdzu i to księdzu dyrektoru jak on katolik pierwszego sortu? Sam Bóg go powołał, widzi i nie grzmi - znaczy się luzik! I głęboko wierzę, że Wojtyła księdzu pomagał i swoje czarodziejskie kolana podstawiał. Nie, nie, nie. Patrzysz na to wszystko ze złej strony. Przez to, że bogu ma kiepskich akwizytorów, produkt się źle sprzedaje. Dlatego mamy sekularyzację, muzułmanów, ateistów, buddystów i cyklistów. Wszystko przez brak brązów i skarpety do klapków. To, że jakaś tam grupka nierozgarniętych katolików nie dostrzega złego wizerunku agentów boga, nie znaczy, że problem nie istnieje. I oni sami powinni to dostrzec! A bogu sam powinien zadbać o imidż, zamiast pozować jako goły siwowłosy gościu na chmurce, powinien ubrać porządny garnitur, przyjąć sportowy styl jak Barack Obama i ściąć tę burzę siwych włosów. W pewnym wieku nie uchodzi! To poważna sprawa  |
#35 1 na 5 | Marek Matys (39 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > >nie widzę o co wy się tu rozpisujecie.> A bo wasze upośledzenie wiarą powoduje, że macie problemy z oczami i nie widzicie rzeczy oczywistych przez co wasza moralność jest sparszywiała do spodu.> Nie jesteś oryginalny> Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.> To już mnie rozśmieszyło. Też jestem niewierzącym i nie podobają mi się "rządy czarno-białych", jednak jak już wspomniałem - o kontaktach seksualnych z tym konkretnym księdzem nie ma dowodów, jak taka sprawa wypłynie, wtedy można już krzyczeć. Narazie jedyne co robi to jest jednym z poziomów zabawy otrzęsinowej - tej ohydnej - w której należy zjeść bitej śmietany podanej na jego kolanach. Pewnie byście tak nie krzyczeli, gdyby talerzem miałby być inny uczeń. Może rzeczywiście warto, żeby to zmienił, byle się temu nie przyglądał z "upodobaniem". |
#36 13 na 13 | doppelganger (3218 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Nie lepiej dzwonić? Idę o zakład, że po setce czy dwóch setkach telefonów zrobiliby coś chociażby dla świętego spokoju. Ja zadzwonię, napiszę maila i tradycyjny list. Może należałoby zrobić jakąś bardziej zorganizowaną akcję?SANEPID - pomijając kwestie etyczne pozostają te sanitarne. Czy ten obleśny krypto-pedofil ma aktualną książeczkę zdrowia sanitarno-epidemiologiczną? Zbiorowe żywienie na nieogolonych i spoconych księżowskich kolanach? |
#37 24 na 24 | doppelganger (3218 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > To już mnie rozśmieszyło. Też jestem niewierzącym i nie podobają mi się "rządy czarno-białych", jednak jak już wspomniałem - o kontaktach seksualnych z tym konkretnym księdzem nie ma dowodów, jak taka sprawa wypłynie, wtedy można już krzyczeć. Narazie jedyne co robi to jest jednym z poziomów zabawy otrzęsinowej - tej ohydnej - w której należy zjeść bitej śmietany podanej na jego kolanach.Czy gdyby szanowna małżonka/dziewczyna zajadałaby śmietankę z kolan szefa w jego gabinecie, to oczywiście uznawałbyś to za "firmową ceremonię inicjacji", prawda? |
#38 14 na 14 | maciejo (3492 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > >>nie widzę o co wy się tu rozpisujecie.> >A bo wasze upośledzenie wiarą powoduje, że macie problemy z oczami i nie widzicie rzeczy oczywistych przez co wasza moralność jest sparszywiała do spodu.> >Nie jesteś oryginalny> > Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.> >> To już mnie rozśmieszyło. Też jestem niewierzącym i nie podobają mi się "rządy czarno-białych", jednak jak już wspomniałem - o kontaktach seksualnych z tym konkretnym księdzem nie ma dowodów, jak taka sprawa wypłynie, wtedy można już krzyczeć. Narazie jedyne co robi to jest jednym z poziomów zabawy otrzęsinowej - tej ohydnej - w której należy zjeść bitej śmietany podanej na jego kolanach. Pewnie byście tak nie krzyczeli, gdyby talerzem miałby być inny uczeń. Może rzeczywiście warto, żeby to zmienił, byle się temu nie przyglądał z "upodobaniem".Warto by sprawdziła tą "zabawę" prokuratura. Mogło dojść do mobbingu lub do czynności lubieżnych. Uważam, że klecha powinien być co najmniej odwołany ze stanowiska dyrektora i zawieszony w prawach nauczyciela dopóty, dopóki testy psychologiczne, psychiatryczne, czy jakieś tam inne nie wykażą, że nie ma skłonności pedofilnych lub innych podobnych zaburzeń. Jak już pisał Selanos - zabawa to by mogła być jakby uczniowie zlizywali to z kolan innych uczniów i to w pełni dobrowolnie, a nie gdy robią to z kolan starszego typa. Zabawy otrzęsinowe to wymyślają starsi koledzy, a nie grono pedagogiczne. To świadczy o ich totalnym braku profesjonalizmu, rozumienia psychiki dzieci, braku etyki zawodowej i pomyleniu i niezrozumieniu ról społecznych. U mnie w liceum to nauczyciele mieli pierwszaków pod szczególną ochroną i dbali by ewentualne kocenie nie miało poniżającego charakteru - a za coś takiego to by każdy wyleciał na zbity pysk. |
#39 2 na 4 | Lodowy (1486 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | |
#40 20 na 20 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | . > Na stronie szkoły pojawił się List protestacyjny> www.gimnazjum-lubin.salezjanie.pl/Tak, nareszcie ogromne kłamstwo: Materiał, w którym kilkunastoletnie dziewczynki i chłopcy zlizują bitą śmietanę z kolan dyrektora gimnazjum i jednocześnie księdza, pokazała lubińska Telewizja Odra. - Jeśli młodzieży to nie uwłaczało, to nie widzę przeciwwskazań - ocenia kuratorium. Zostało wyjaśnione, "to nie była bita śmietana tylko krem do golenia". Szanowny Panie, znamy z historii listy protestacyjne spontanicznie podpisywane przez całe załogi, a nawet całe stadiony protestujące przeciwko warchołom. Natomiast od strony pedagogicznej wiemy, że "czego Jaś się na nauczy tego Jan nie będzie umiał" i do lizania tego i owego, ale przełożonego należy wpajać od najmłodszych lat. Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.Co ks. Staszic słusznie już na początku XIX wieku zauważył. Szkoda, że katoliccy specjaliści od pouczania innych nie dostrzegają całkowitej moralnej obrzydliwości tej "zabawy" i jeszcze większej obrzydliwości zawartej w "liście protestacyjnym" próbującym zafałszować i zatuszować zdarzenie. Miłego dnia. @@@ PS. Na zdjęciu możemy zobaczyć jak się dziewczynce "krem do golenia" do ust wkłada.  Krótka nać - niech się uczy brać. Oczywiście "krem do golenia". Miłego brania. . |
#41 9 na 9 | dstr (1474 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | |
#42 15 na 15 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | . > Po pierwsze do żadnego stosunku seksualnego nie doszło. Niech najpierw umyje kolana, nie widzę o co wy się tu rozpisujecie.Coś Pan taki prędki? Już zaraz? Bez gry wstępnej? Przecież "obrona" tego obrzydlistwa jeszcze bardziej pogrąża moralnie całą katolicką formację. Miłego dnia. @@@ . |
#43 6 na 6 | doppelganger (3218 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > PS. Na zdjęciu możemy zobaczyć jak się dziewczynce "krem do golenia" do ust wkłada.Zdjęcia zostały usunięte ze strony szkoły, w tej wypowiedzi też już link nie działa. Na szczęście w necie się zachowały:  Zwracam uwagę na "piankę do golenia". |
#44 2 na 2 | Tohver (1287 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | Kolega wyżej uprzedził mnie z tym samym zdjęciem. Usuwam duplikat. Teraz rozumiem też, że kij od miotły służył do pasowania a nie, jak wcześniej myślałem, do ponaglania opornych. Pasowanie kijem od miotły przez księdza w klapkach siedzącego w fotelu - piękna tradycja... |
#45 6 na 6 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora | > Pewnie byście tak nie krzyczeli, gdyby talerzem miałby być inny uczeń.Pewnie sytuacja byłaby nieco innego kalibru. Księżulo widać przez parę lat nie wyczuł... a i Tobie wyczucia nieco brakuje.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|