Racjonalista - Strona głównaDo treści
ateisci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-01-2015 10:05artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
ateisci
Ocena -16 na 20
Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..
#211
03-01-2015 21:02
 0 na 2
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos
nie jestem panem to raz a dwa wole normalna dyskuysje niz jakies wlazenie sovbie w doop

m

#212
03-01-2015 21:04
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos
sokrates napisal wiem ze nic niewiem pomysl nad tym lepiej chlopcze milczec o wszystkim niz mowic o niczym

#213
03-01-2015 21:06
 0 na 2
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos

poczytaj chlopcze schiopenhauera na temat wolnosci potem pogadamy

#214
03-01-2015 21:07
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner
jestes nudny wiec cie oleje

Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> z racjo mlodego wieku pewnie cie fascynuje ten czlowiek .

Nie, Marksa nie lubię, a marksistowskie interpretacje literatury uważam za tragedię.

>nietsche chcial stworzyc nadczlowieka

Nie patrzy Pan czasem na nadczłowieka Nietzschego przez pryzmat nazizmu?

>byl schizofrenikiem chorym

Nie słyszałem o schizofrenii Nietzschego, słyszałem o syfilisie, co w tamtych czasach nie było taką rzadką przypadłością.

>zycie to paradox

Niby dlaczego? Paradoks, nie paradox.

#216
03-01-2015 21:11
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi rafal73
>To nie jest moj
moj twoj co za roznica
>Potwor.
potwor otwor
>Ludzie wierzacy
wierzacy zwierzacy
>w potwora z Wiki to pseudowierzacy.
pseudowierzacy a moze pseudozwierzacy
>Oni wiedza a nie wierza.
moze wiedza a nie wierza a moze wieza
>Ja wierze, ze
ze ze zeze
>jest Potwor,
potwor otwor
>ktory
ktory wiory
>stowrzyl
stowrzyl grzdyl
>Swiat,
swiat zwiat
>Milosc
milosc kilosc
>i Wszystko. Wierze, ze karze zlych
zlych strych
>i nagradza dobrych aby sprawiedliwosci stalo sie zadosc.
sprawiedliwosci stalo sie zadosc osci stalo zie sadosc
>Ale nie wiem czy ma syna, corke
corke korke
>i je makaron. WIerze, ze
WIerze, ze SWierze, ze
>jest, byl
byl gzdyl
>i bedzie
bedzie grzedzie
>i ze Wszystko jest jego dzielem.
dzielem dzielem i podzielic nie mozem nozem

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#217
03-01-2015 21:12
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Jacek Głodzik
nie przemawia do mnie pulsudzki wysil sie bardziej zaczbnij uzywac swojego rozumu

#218
03-01-2015 21:13
 Ocena 3 na 3
Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> nie jestem panem to raz

To kim, Panią? Przy zakładaniu konta stwierdził Pan, że jest Pan mężczyzną, więc tak właśnie Pana tytułuję - Pan. Chyba, że ma Pan jakieś problemu z tożsamością płciową

>a dwa wole normalna dyskuysje niz jakies wlazenie sovbie w doop

Proponuję zacząć lubić regulamin tego forum, w którym jest coś o poprawnej pisowni. Nie zaszkodzi też przestrzeganie jakichś podstawowych zasad dobrego wychowania. Staramy się trzymać pewien poziom.

#219
03-01-2015 21:14
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> mazywam sie nadiezdza krupska

Nadieżda Konstantinowna Krupska
Надежда Константиновна Крупская
misiu.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

zeby gadac z plebsem trzeba sie znizyc do poziomu plebsu a ja nie zamierzam

#221
03-01-2015 21:20
 Ocena 4 na 4
Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> sokrates napisal wiem ze nic niewiem pomysl nad tym lepiej chlopcze milczec o wszystkim niz mowic o niczym

Niech mi Pan tutaj nie szasta zdaniami wyciągniętymi z kontekstu jak nawracający jehowy. Już się do tego odniosłem w innej wypowiedzi która było odpowiedzią na pańską wypowiedź. Czytać.

Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> prawica szanuje tradycje wiec nienazwalabym cie prawicowym ateista ateisci przewaznie sa lewaccy to milosnicy marksa spencera

Gdybyśmy szanowali wszystkie tradycje, to ludzie nadal siedzieliby na drzewach. "Lewaccy" to jest właśnie ten cudowny poziom dyskusji. Jak coś się nie podoba, to od razu inwektywy. Tak jak już chyba pisałem, nie lubię tej strony polskiej polityki ze względu na socjaldemokrację, poza tym, nie uznaje podziału na lewicę i prawicę. Według tego zbyt ogólnego podziału, nawet PiS można by nazwać lewicą. Chrześcijańską.

#223
03-01-2015 21:24
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos

bzdura

#224
03-01-2015 21:25
 Ocena 1 na 3
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos
najbardziej rozwiniete kraje to te gdzie gdzie panstwo liczy sie z religia.

#225
03-01-2015 21:26
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> wysil sie bardziej zaczbnij uzywac swojego rozumu

Dla Ciebie? Bezcelowe.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365