Racjonalista - Strona głównaDo treści
ateisci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-01-2015 10:05artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
ateisci
Ocena -16 na 20
Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..
#61
02-01-2015 16:25
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos
>Bo trzeba siać, siać, siać...
artemów nie sieją...

Drobner, też samosiejka

#62
02-01-2015 16:38
 Ocena-3 na 5
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi DyktaFon

religia to wiara w Boga watykan stworzyli ludzie. wiara w Boga wiaze sie z zrozumieniem sensu wiary. czlowiek jest istota malorozumna wydaje mu sie ze jest kims wielkim .pewnie dla mrowki tak ale nie dla wieloryba.czlowiek ma ograniczana wiedze nie jest w stanie stwierdzic co jest poaza granicami jego umyslu.tworzy sobie swiat wedlug tego co mu pasuje ateisci nie chca wierzyc w Boga czesto go postrzegaja przez pryzmat ludzi co jest bledem. czlowiek jest ograniczony smiercia wiec nie moze stwierdzic z cala pewnoscia ze po za nia nic niema


#63
02-01-2015 16:47
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
Kiedy Kara Mustafa, wielki mistrz Krzyżaków, szedł z licznemi zastępy przez Alpy na Kraków, do obrony swych posad zawsze będąc skory, pobił go pod Grunwaldem król Stefan Batory. I bitny, nieugięty, twardy jak opoka, zabrawszy z innym łupem chorągiew proroka, gonił przez godzin dziesięć w całym pędzie koni, uciekających wrogów aż do Macedonji.

Drobner, historycznie...

#64
02-01-2015 16:49
 Ocena-1 na 3
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

!na szczescie nie jestem facetem

#65
02-01-2015 16:54
 Ocena-4 na 6
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

gdyby nie religia poziom wiedzy bylby nizszy

#66
02-01-2015 16:56
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
Witaj, blondi...
Darmo dawaj, jak Bozia przykazali!

Drobner, bez grosza...

#67
02-01-2015 16:56
 Ocena-6 na 8
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Iwan Denisowicz

jestes zbyt ograniczony w wiedzy zebym miala z toba dyskutowac jak poszerzysz swoje horyzonty to pogadamy


#68
02-01-2015 17:03
 Ocena 5 na 5
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> gdyby nie religia poziom wiedzy bylby nizszy
Od Twojego?
To już niemożliwe.

Ale staraj się! Wszystko przed Tobą!
Pobij własny rekord! Takie postanowienie na ten nowy rok:
Tak wierzyć, aż tak mocno wierzyć, żeby osiągnąć ujemne IQ!
Uda Ci się!
Dasz radę
Wierzę w Ciebie!

Drobner, ufny...

Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> dowodem jest twoje zycie

Moje życie jest dowodem na to, że moi rodzice dobrze się bawili na dziewięć miesięcy przed moimi narodzinami

#70
02-01-2015 17:09
 Ocena-1 na 3
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner
widac ze jestes przejechanym przez zycie narazie blyszczysz glupota wysil sie na cos ekstra bo nuda wieje
.



#71
02-01-2015 17:10
 Ocena 7 na 7
Mano (1060 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>!na szczescie nie jestem facetem

Ksiądz samiczka?

#72
02-01-2015 17:11
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

patrzac na ciebie nasuwa mi sie cytat erazma z rotterdamu

kto sie raz z glupota ozenil ciezko bedzie mu sie z nia rozstac
>

#73
02-01-2015 17:11
 Ocena 6 na 6
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>jestes zbyt ograniczony w wiedzy zebym miala z toba dyskutowac jak poszerzysz swoje horyzonty to pogadamy
Od kogoś tak żałośnie głupiego i najwyraźniej mającego problem nawet z określeniem własnej płci (profil - mężczyzna sprawdzone o 17.12) to komplement. Ty zresztą tylko bełkocesz, nie dyskutujesz - do dyskusji to jednak trzeba mieć pewną wiedzę, wypadałoby też pisać bez takiej masy błędów.
   Z drugiej jednak strony jesteś doskonałym dowodem na istnienie boga - podobno ów jeśli kogoś ukocha to wpierw rozum nieborakowi odbiera

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.

#74
02-01-2015 17:20
 0 na 2
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Iwan Denisowicz

co ma plec do tego forum wazny jest temat i jakas wiedza

#75
02-01-2015 17:29
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> kto sie raz z glupota ozenil ciezko bedzie mu sie z nia rozstac
To akurat znasz najlepiej.
Musi Ci dokuczać bardzo ten związek - cóż, TRWAJ, boć rozwodu nie dostaniesz.

> patrzac na ciebie
Oho! Jasnowidz, Dalekowidz.
Zmień okulistę (i psychiatrę)

>patrzac na ciebie nasuwa mi sie cytat erazma z rotterdamu
Ja też mam cytat:
"Nie rozmawiaj z głupim, bo ściągnie Cię na swój poziom.
A tam wygra - doświadczeniem" - powiedział Sedes z Bakelitu (kolega Talesa z Miletu).

No, muszę przyznać, jak na razie wygrywasz....

Drobner nie wiadomo skąd...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365