 |
Kwestia Islamu a postawa Prawicy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-11-2015 09:49 | Radoslavus (546 punktów) (zablokowany) | Kwestia Islamu a postawa Prawicy
13 na 13 | Parę godzin temu islamiści dokonali krwawych zamachów we Francji, dając kolejny dowód na pokojowość ich religii, a przy okazji potwierdzając, że religie same w sobie są antyhumanistyczne. Jako, że z prawej strony rozleją się komentarze typu "lewackie multikulti znowu zawiodło" oraz inne ostrzejsze, z którymi można zapoznać na stronie freikorps polen, postanowiłem założyć ten wątek.
Nie zamierzam pisać tutaj o tym jak straszne to są zamachy oraz kto i dlaczego je przeprowadził. Z Prawej strony cały czas padają ataki na multikulti - określenie, które stało się pojęciem niezwykle szerokim i w konsekwencji niezrozumiałym. Prawica zapomniała, że masowa imigracja muzułmanów do europy rozpoczęła się pod patronatem wielkiego kapitału, a celem był nacisk na obniżenie płac, osłabienie związków zawodowych, ógółem wykorzystanie niezwykle taniej siły roboczej. Multikulti było próbą integracji i zaadaptowania tych napływowych rzesz z całej Afryki/Azji do społeczeństw europejskich. I w większości się to udało, chociaż czarne czy arabskie społeczności nadal trawi mnóstwo problemów. I tutaj mam pytanie (głównie do prawej strony). Jak należy postępować z tymi milionami mieszkańców UE wyznającymi Islam? Jakie ma być ustawodawstwo, polityka wobec nich? Nigdy nie widziałem żadnych konstruktywnych rozwiązań w tej sprawie, a z racji pewnych zwycięstw ultraprawicy w kilku krajach zachodu w najbliższych latach, myślę że warto zadać to pytanie. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej..#256 1 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Nie myślisz logicznie, Twoje pytanie: " Po delegalizacji co będzie grozić...?", moja odpowiedź: "kara grzywny będzie odpowiednia".Twoja poprzednia odpowiedź: Cytat:Niech żyją zgodnie z Prawem, albo do więzienia
Zdecyduj się w końcu co proponujesz - więzienie czy grzywnę? - delegalizację kultu czy ograniczenie do prywatnych obiektów? - kult w prywatnych świątyniach ma być pozwolony czy zakazany? - kara tylko dla kapłana ; co z religiami w których kapłaństwo jest powszechnym? Zaplątałeś się Duchu Prawdy w gumkę z majtek własnej Miłości Uporządkuj swoje myśli o może przedstaw je jeszcze raz, znów się będzie z czego pośmiać? |
#257 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | Sławku, proste pytanie: jak chcesz do owej delegalizacji doprowadzić? Ukrywaniem swoich poglądów, pragnień i chęci? (które wyraziłeś tutaj zresztą na publicznym forum). Chcesz, żeby czarną robotę ktoś odwalił za Ciebie? Czyli zmienił ustawę bez nawoływania, bez słów, bez nakłaniania. Może i wygodne, ale czy realne? 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#258 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Lipiec 1933 - W Niemczech zdelegalizowano wszystkie partie polityczne oprócz Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników.> Jest skąd czerpać wzory."Publiczne propagowanie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa - przestępstwo określone w art.256 k.k. polegające na publicznym przedstawianiu faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa w zamiarze przekonania do niego np. za pomocą wydawnictw, wypowiedzi w mediach, ulotek itd."
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#259 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | Panie Andrzeju, no i ma Pan pełne zrozumienie myśli zawartej w swoim poście 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#260 1 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | . > Panie Andrzeju, no i ma Pan pełne zrozumienie myśli zawartej w swoim poście  No właśnie, tylko denną głupotę na racjonalistycznym forum można teraz głosić bezkarnie. @@@ . |
#261 2 na 2 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > No właśnie, tylko denną głupotę na racjonalistycznym forum można teraz głosić bezkarnie.Nieprawda, wiele Pana głupot moderacja usunęła.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#262 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > .> >Panie Andrzeju, no i ma Pan pełne zrozumienie myśli zawartej w swoim poście  > No właśnie,... a big_żyd zbanowan.... |
#263 3 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Nieprawda, wiele Pana głupot moderacja usunęła.Przepraszam, ale powiem to głośno: jesteś inteligentny inaczej Sławku.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#264 4 na 4 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > uważa, że jest Mesjaszem..  "(...)Wolność, o jakiej się nawet socjalistom nie śniło. Człowiek może się podawać za Pana Boga albo za Pannę Marię, papieża, angielskiego króla, cesarza pana albo za świętego Wacława, chociaż ten ostatni był stale związany i leżał nagi w izolatce. Jeden taki krzyczał, że jest arcybiskupem, ale nic innego nie robił, tylko żarł i jeszcze coś, za przeproszeniem, wiecie, jaki drugi wyraz do tego pasuje, ale tam nikt się tego nie wstydzi. Ktoś się nawet podawał za Cyryla i Metodego, żeby dostawać podwójne porcje. A jakiś pan był w ciąży i wszystkich zapraszał na chrzciny.(...)" Wszyscy wiemy, z czego to cytat  |
#265 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > czasem jednak nie poradzę sobie odmówić drobnej rozrywki> w postaci ośmieszenia zadufka.. czasem ciuliczkiem zwanego  Również lubię czytać Twoje polemiki i rozmowy, szkoda tylko że niekiedy jednostronne tzn. gole do jednej bramki 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#266 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Również lubię czytać Twoje polemiki i rozmowy, szkoda tylko że niekiedy jednostronne tzn. gole do jednej bramki  Nie zawsze Лев Иванович Яшин bramkę trzyma  |
| Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > "... Ktoś się nawet podawał za Cyryla i Metodego, żeby dostawać podwójne porcje. .."> Wszyscy wiemy, z czego to cytat  Mów za siebie, bo dostaniesz tyle porcji, że nie strawisz...  |
#268 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Przepraszam, ale powiem to głośno: jesteś inteligentny inaczej Sławku.Nie przepraszaj, nie ma za co, każda Twoja głośna wypowiedź to prawdziwa uczta dla moich uszu: www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w685870
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#269 4 na 4 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy |
> > Wszyscy wiemy, z czego to cytat  > Mów za siebie, bo dostaniesz tyle porcji, że nie strawisz...  Czyżbyś nie wiedział? Widzisz, ja w tamtym miejscu nie jadam  Nawet nie bywam. Ale mówię tylko za siebie. |
#270 1 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | . No właśnie, tylko denną głupotę na racjonalistycznym forum można teraz głosić bezkarnie.> Nieprawda, wiele Pana głupot moderacja usunęła.Według Wielce Szanownego Pana już sam minus ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w686004 ) od tak kulturalnego erudyty jak czytelnik 'Duch Prawdy' świadczy o mojej głupocie a Pańskiej mądrości. Potwierdziłem to już tutaj: www.racjon(*)m.php/z,0/d,8/s,658588#w660822Przykro mi Szanowny Panie, znam dorobek pana Agnosiewicza i jego osobiście też znam. Bardzo sobie jego działalność i jego dorobek cenię, ale ani na moment nie wpadłem na pomysł aby przyznawać wszystkim jego myślom i decyzjom rację. (Myślę, iż on sam na ten pomysł też nie wpadł.)Natomiast skoro jestem u kogoś w gościnie, to muszę akceptować jego prawa, nawet wtedy gdy się z nimi nie zgadzam, a tu on jest prawem i to on może usunąć moje wypowiedzi, a nie ja jego, ale to w najmniejszym stopniu nie dowodzi jego racji, a co najwyżej dowodzi jego władzy. Nawet gdyby - w co jakoś mocno wątpię - pan Agnosiewicz wyżej cenił sobie mądrości Pana oraz panów Zbyszka, Brzostowskiego i jeszcze paru innych, niż moje, to dla mnie nie byłoby to żadnym dowodem na to, iż to Panowie jesteście mądrzejsi niż ja. Do lektury z "Oślej ławki" i wszyskich moich tam wypowiedzi odsyłam wszystkich samodzielnie myślących. Uważam, iż żadna z moich wypowiedzi, które się tam znalazły, żadnego wstydu mi nie przynosi. ______________ PS. Gdyby ktoś przypadkiem nie wiedział skąd obecna elita forum ma plusy, to odpowiedź jest prosta: z tego samego miejsca, z którego racjonalni forumowicze starający się swoje przekonania opierać na wiedzy naukowej mają minusy. Czytelnik 'Duch Prawdy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Diabeł'Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w686004@@@ . |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|