 |
Kwestia Islamu a postawa Prawicy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-11-2015 09:49 | Radoslavus (546 punktów) (zablokowany) | Kwestia Islamu a postawa Prawicy
13 na 13 | Parę godzin temu islamiści dokonali krwawych zamachów we Francji, dając kolejny dowód na pokojowość ich religii, a przy okazji potwierdzając, że religie same w sobie są antyhumanistyczne. Jako, że z prawej strony rozleją się komentarze typu "lewackie multikulti znowu zawiodło" oraz inne ostrzejsze, z którymi można zapoznać na stronie freikorps polen, postanowiłem założyć ten wątek.
Nie zamierzam pisać tutaj o tym jak straszne to są zamachy oraz kto i dlaczego je przeprowadził. Z Prawej strony cały czas padają ataki na multikulti - określenie, które stało się pojęciem niezwykle szerokim i w konsekwencji niezrozumiałym. Prawica zapomniała, że masowa imigracja muzułmanów do europy rozpoczęła się pod patronatem wielkiego kapitału, a celem był nacisk na obniżenie płac, osłabienie związków zawodowych, ógółem wykorzystanie niezwykle taniej siły roboczej. Multikulti było próbą integracji i zaadaptowania tych napływowych rzesz z całej Afryki/Azji do społeczeństw europejskich. I w większości się to udało, chociaż czarne czy arabskie społeczności nadal trawi mnóstwo problemów. I tutaj mam pytanie (głównie do prawej strony). Jak należy postępować z tymi milionami mieszkańców UE wyznającymi Islam? Jakie ma być ustawodawstwo, polityka wobec nich? Nigdy nie widziałem żadnych konstruktywnych rozwiązań w tej sprawie, a z racji pewnych zwycięstw ultraprawicy w kilku krajach zachodu w najbliższych latach, myślę że warto zadać to pytanie. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej..#316 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > SławkuDuchu Prawdy 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | |
#318 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >Cytat:Jak widać Twoja religia dojrzała już do stawiania stosów. > >To była przenośnia po Twoim postulacie delegalizacji wszystkich religii> Czytaj ze zrozumieniem: delegalizacji totalitarnych religii.czyli (wg D. Prawdy): chrześcijaństwa, islamu, judaizmu (99,9% wierzących w Polsce Czytam ze zrozumieniem to, co zostało ze zrozumieniem napisane. Delegalizacja ma swoją definicję. własność prywatna i publiczna też. Napisałeś że wolno sprawować (wg Ciebie nielegalny) kult w miejscach prywatnych ale powinno się karać kapłanów sprawujących kult w świątyni dominikanów w Krakowie czyli w miejscu PRYWATNYM. Co do samej kary plączesz się pisząc raz o więzieniu , raz o grzywnie. Kogo ukarać? Kapłanów! ale nie piszesz co z wyznaniami , w których jest powszechne kapłaństwo Za to mam od Ciebie pouczenia gurubufona na czym mam się skupić, żeby gurubufona jeszcze lepiej zrozumieć, lub wstawki typu: > Wniosek; nie potrafisz czytelnie napisać przenośni to nie rób tego, bo zamiast pożytku są z tego szkody. *** Napiszesz w końcu kogo, za co i jak należy karać w wymarzonym przez Ciebie świecie Absolutnej Prawdy i Bezinteresownej Miłości? Napiszesz to prostym językiem bez ogólników wymagających doprecyzowania? Napiszesz to słowami zdefiniowanymi w polskim języku a nie w języku DP, w którym znaczenie słów odbiega od przyjętego przez PWN? Zadaję proste pytania, proszę o proste odpowiedzi |
#319 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > gurubufonaCelne  Z czasem od tego zadufka wyciągnać można coraz mniej, za to pouczeń i projekcji typu 'nie używaj niemiłych wykrzykników' całe chmary. Duch Prawdy vel Sławek Mankiewicz walczy tu o trwanie i reklamę własnej argogancji, o nauczeniu się czegoś nawet nie pomyśli. Smutne.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#320 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >>Cytat:Jak widać Twoja religia dojrzała już do stawiania stosów. > >>To była przenośnia po Twoim postulacie delegalizacji wszystkich religii> >Czytaj ze zrozumieniem: delegalizacji totalitarnych religii.> czyli (wg D. Prawdy): chrześcijaństwa, islamu, judaizmu (99,9% wierzących w PolsceZ głowy ta statystyka? W Polsce są jeszcze rodzimowierstwo, hinduizm, buddyzm, sikhizm, bahaizm, gnostycyzm, jazydyzm, new age, rastafarianizm i wiele innych........... 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#321 2 na 2 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >Duchu Prawdy  > Niestety chciejstwo nigdy nie popłaca  "Święta" prawda 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#322 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >czyli (wg D. Prawdy): chrześcijaństwa, islamu, judaizmu (99,9% wierzących w Polsce> Z głowy ta statystyka?Tak. Przestań się czepiać moich słów, odpowiedz na to: czy karać więzieniem, czy grzywną czy karać kapłanów czy uczestników (przypomnę o powszechnym kapłaństwie) czy karać kapłanów za msze w prywatnych miejscach które miejsca są prywatne a które publiczne > W Polsce są jeszcze rodzimowierstwo, hinduizm, buddyzm, sikhizm, bahaizm, gnostycyzm, jazydyzm, new age, rastafarianizm i wiele innych...........i dupizmprawdyzm Napiszesz w końcu kogo, za co i jak należy karać w wymarzonym przez Ciebie świecie? Napiszesz to prostym językiem bez ogólników wymagających doprecyzowania? Napiszesz to słowami zdefiniowanymi w polskim języku a nie w języku DP, w którym znaczenie słów odbiega od przyjętego przez PWN? |
#323 5 na 5 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >Duchu Prawdy  > Niestety chciejstwo nigdy nie popłaca  Jego Spirytualność nigdy nie popuści. Z tym "Duchem Prawdy" coś jednak jest na rzeczy, wszak in vino veritas...  |
#324 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Czyli przed delegalizacją łaskawie pozwalasz na działalnosć  Do czasu..., wszystko do czasu..., Art. 13 Konstytucji RP: "Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania..." ...może dożyję dnia, w którym do tych innych organizacji będą dopisane totalitarne Kościoły i Związki wyznaniowe: pl.blastin(*)-sprawiedliwosci-00670309.html
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#325 2 na 2 | tarkos (10757 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > "Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania..."Może zamiast coś dopisywać wystarczy wykreślić fragment: "partii politycznych i innych", pozostawiając ogólniejsze brzmienie: "Zakazane jest istnienie organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania..." |
| farmer (22440 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >"Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania..."> Może zamiast coś dopisywać wystarczy wykreślić fragment: "partii politycznych i innych", pozostawiając ogólniejsze brzmienie:> "Zakazane jest istnienie organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania..."To jak wbijanie tabliczki nie dreptać trawy albo zbieraj kupy po psie. Jak ludzie nabierają kultury to sami zbierają psie kupy i nie trzeba im niczego zakazywać. Jak widać po tym forum choćby to żaden kaznodzieja czy głoszący wiarę w coś jeszcze się nie przebił. Zakaz np. mógłby dotyczyć że komu się chce to czytać więc idź gdzie indziej. Ale nie że niech nie pisze wcale. Ale to może odnosić się do dorosłych. Tu największym zagrożeniem są dzieci. I jestem przekonany że jak ktoś zbliżyłby się do dziecka ze swoją mową którą jest tak pewien to dostał by zwykłego kopa w dupe od rodzica i nawet nie jęknął by nic o trollowaniu. |
#327 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | |
#328 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | |
#329 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > >A może jednak łaskawie Panie Mankiewiczu> Duchu Prawdy  Cienki jesteś Mnie proszę tytułować Duchem Prawdziwej Prawdy > >odpowiedz na moje pytania> Z "gurubufonami":> i "dupizmprawdyzmem":> nie rozmawiam.  Cóż... to jest odpowiedź. Z niej wynika jasno że jednak pan Mankiewicz powołując się, tam gdzie mu to wygodnie, na polskie prawo, domaga się łamania polskiego prawa. Z niej też wynika, że Twoja niechęć do odpowiedzi nie bierze się z mojego braku kultury, ile z Twojego zaplątania się we własne sprzeczności. > Naucz się kultury dialogu.  Chyba jednak nie od Ciebie |
#330 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Duchu Prawdy  Jego Spirytualność Sławku Mankiewiczu 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|