Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Dragan Dargomier

27-03-2020 05:21 - Odp: co się widzi
26-03-2020 22:08 - Skąd siła franka?
26-03-2020 22:00 - Odp: Dowcipy, humor sezon 2020, ...
26-03-2020 21:28 - Odp: nie tylko pielęgniarki
26-03-2020 21:25 - Odp: Czas honoru?
26-03-2020 17:27 - Odp: Nasze piosenki
25-03-2020 21:15 - Odp: Racjonalista
25-03-2020 21:09 - Odp: Ranking aktorów porno gay
25-03-2020 21:07 - Odp: mistrz paradoksu?
25-03-2020 17:18 - Odp: Racjonalista
25-03-2020 16:48 - Odp: Bidaznędzą
25-03-2020 16:41 - Odp: Ranking aktorów porno gay
25-03-2020 15:33 - Wielkie odkrycie polskiej muzykologii!!!
24-03-2020 20:45 - Odp: znów ten problem
24-03-2020 18:03 - Odp: Geopolityczny wymiar epidemii
24-03-2020 17:05 - Odp: znów ten problem
24-03-2020 08:49 - Wielkie odkrycie polskiej muzykologii!!!
23-03-2020 22:00 - Odp: a pan?
23-03-2020 21:55 - Odp: a pan?
23-03-2020 14:36 - Odp: Modlitwa papieża. Do kogo?
23-03-2020 14:19 - Odp: zaraza
23-03-2020 06:33 - Odp: zaraza
23-03-2020 06:25 - Odp: Czy Gaja pokazała pazur?
21-03-2020 18:13 - Odp: Wikipedia zmanipulowana?
21-03-2020 18:06 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
21-03-2020 17:16 - Odp: Podstawa filozofowania na miarę XXI wieku
21-03-2020 08:35 - Odp: Wikipedia zmanipulowana?
21-03-2020 08:14 - Odp: Wikipedia zmanipulowana?
21-03-2020 07:55 - Odp: Podstawa filozofowania na miarę XXI wieku
20-03-2020 17:40 - Odp: koronowirus a statystyki
20-03-2020 17:29 - Odp: Wikipedia zmanipulowana?
19-03-2020 19:02 - Odp: Obryzgani.,
19-03-2020 18:51 - Odp: koronowirus a statystyki
19-03-2020 16:03 - Odp: koronowirus a statystyki
19-03-2020 06:04 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
19-03-2020 06:01 - Odp: Obryzgani.,
18-03-2020 21:31 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 20:38 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 20:27 - Odp: Obryzgani.,
18-03-2020 20:16 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 20:14 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 19:16 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 18:41 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 18:27 - Odp: Uadek nauki o ociepleniu (geologia i inne) przez pandemię
18-03-2020 17:47 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 17:45 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 17:34 - Odp: Uadek nauki o ociepleniu (geologia i inne) przez pandemię
18-03-2020 17:29 - Odp: bez kodowania
18-03-2020 13:47 - Odp: Rekompensata za ryzyko epidemiczne???
18-03-2020 06:13 - Odp: Obryzgani.,
18-03-2020 03:59 - Odp: Obryzgani.,
18-03-2020 03:37 - Odp: Obryzgani.,
18-03-2020 03:27 - Odp: Propaganda pustki ulicznej
18-03-2020 03:24 - Odp: Propaganda pustki ulicznej
17-03-2020 17:21 - Odp: Propaganda pustki ulicznej
17-03-2020 16:45 - Odp: Oswald Spengler w czasach zarazy
17-03-2020 16:42 - Odp: Propaganda pustki ulicznej
17-03-2020 16:17 - Odp: Obryzgani.,
17-03-2020 06:41 - Odp: Nasze piosenki
17-03-2020 06:38 - Odp: Złowieszczy urok coronawirusa?
17-03-2020 05:26 - Propaganda pustki ulicznej
17-03-2020 05:13 - Obryzgani.,
17-03-2020 05:11 - Odp: SARS-CoV-2 wróg naturalny
16-03-2020 15:38 - Odp: specjaliści - polemiści
16-03-2020 15:34 - Odp: co ma wspólnego?
16-03-2020 15:32 - Odp: Żydowscy "myśliwi" i ich zwierzyna
16-03-2020 15:31 - Odp: Syndrom chiński...czy może amerykański?
15-03-2020 19:14 - Odp: Neutronowy Jack
14-03-2020 21:42 - Odp: zasada mniejszego zła?
14-03-2020 21:40 - Odp: liczby
14-03-2020 21:09 - Odp: Złowieszczy urok coronawirusa?
14-03-2020 20:45 - Odp: Kulisy decyzji Minstra Zdrowia polski Marzec 2020
14-03-2020 20:41 - Odp: Kulisy decyzji Minstra Zdrowia polski Marzec 2020
14-03-2020 12:13 - Odp: Galop Gisha
14-03-2020 06:45 - Odp: co cytat zaświadcza
14-03-2020 06:40 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
14-03-2020 05:44 - Odp: bez taryfy ulgowej
13-03-2020 21:06 - Odp: bez translatorskich manipulacji proszę!
13-03-2020 16:57 - Odp: Kokaina moja miłość - przypadek Zygmunta Freuda
13-03-2020 06:06 - Odp: Dowcipy, humor sezon 2020, ...
13-03-2020 04:55 - Odp: Mit o Arabach i Żydach
13-03-2020 04:49 - Odp: czyja wina?
13-03-2020 04:45 - Odp: de lege artis
12-03-2020 04:36 - Odp: Dowcipy, humor sezon 2020, ...
12-03-2020 04:24 - Odp: Dowcipy, humor sezon 2020, ...
11-03-2020 18:34 - Odp: Dowcipy, humor sezon 2020, ...
11-03-2020 17:56 - Odp: Nasze piosenki
11-03-2020 16:57 - Odp: bolszewicki homoerotyzm?
11-03-2020 16:53 - Odp: katechetycznie
11-03-2020 16:50 - Odp: Zakazany jest partner seksualny z wrogiej klasy!!!
11-03-2020 04:23 - Odp: Agresorzy - impulsywni czy kalkulacyjni?
11-03-2020 04:18 - Odp: Warszawa, to będzie piękna katastrofa?
11-03-2020 04:16 - Odp: komsomołki jak kapłanki Isztar
11-03-2020 04:14 - Odp: Zakazany jest partner seksualny z wrogiej klasy!!!
11-03-2020 04:10 - Odp: śmierć aktora
11-03-2020 04:09 - Odp: śmierć aktora
10-03-2020 16:19 - Odp: Zakazany jest partner seksualny z wrogiej klasy!!!
10-03-2020 16:15 - Odp: śmierć aktora
10-03-2020 16:13 - Odp: śmierć aktora
09-03-2020 20:02 - Odp: Szykuje się "okresowa" dyskryminacja mężczyzn w Szkocji
Razem: 3481 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)