Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Dragan Dargomier

02-01-2018 19:55 - Odp: Cezura
01-01-2018 08:11 - Odp: Cezura
31-12-2017 10:29 - Odp: Cezura
31-12-2017 10:20 - Odp: Cezura
31-12-2017 10:17 - Odp: Cezura
31-12-2017 10:13 - Odp: Psycholog jako partner
31-12-2017 10:10 - Odp: Krótka historia pierwszego rumuńskiego banku narodowego
29-12-2017 10:37 - Odp: ku górze?
29-12-2017 09:18 - Odp: Cezura
29-12-2017 08:52 - Odp: Koleda
29-12-2017 08:15 - Odp: Koleda
29-12-2017 08:05 - Odp: Koleda
29-12-2017 08:01 - Odp: Koleda
29-12-2017 07:54 - Odp: Cezura
29-12-2017 07:48 - Odp: Koleda
28-12-2017 21:15 - Odp: Koleda
28-12-2017 20:50 - Odp: Pia, pudens....
28-12-2017 15:47 - Odp: A skądże???
28-12-2017 15:40 - Wracając do tematu...
28-12-2017 15:32 - Odp: coś się zaczyna?
28-12-2017 12:47 - Odp: coś się zaczyna?
28-12-2017 11:35 - Odp: Cezura
28-12-2017 11:17 - Odp: Koleda
28-12-2017 08:50 - Odp: Koleda
27-12-2017 14:42 - Odp: Koleda
27-12-2017 07:58 - Odp: Koleda
26-12-2017 12:47 - Odp: Koleda
26-12-2017 08:02 - Odp: Koleda
26-12-2017 07:58 - Odp: Koleda
26-12-2017 05:20 - Odp: Koleda
25-12-2017 17:38 - Odp: Naukowo o uchodźcach
25-12-2017 12:38 - Odp: Cud malowidła
24-12-2017 16:02 - Odp: Cud malowidła
24-12-2017 15:51 - Odp: Cud malowidła
24-12-2017 14:22 - Odp: Cud malowidła
24-12-2017 11:04 - Odp: Euroatlantycka Europa Środkowa
24-12-2017 10:14 - Odp: Euroatlantycka Europa Środkowa
23-12-2017 20:10 - Odp: Dubito ergo sum!
22-12-2017 06:00 - Odp: Krótka historia pierwszego rumuńskiego banku narodowego
21-12-2017 19:06 - Odp: Krótka historia pierwszego rumuńskiego banku narodowego
21-12-2017 10:56 - Odp: barokowa introdukcja???
20-12-2017 19:33 - Odp: Krótka historia pierwszego rumuńskiego banku narodowego
20-12-2017 05:55 - Odp: Krótka historia pierwszego rumuńskiego banku narodowego
19-12-2017 19:35 - Odp: Jak dogonić Niemcy
19-12-2017 18:53 - Odp: Jak dogonić Niemcy
19-12-2017 18:36 - Krótka historia pierwszego rumuńskiego banku narodowego
19-12-2017 11:50 - Odp: Stanowisko USA
18-12-2017 20:46 - Odp: Mateusz Morawiecki premierem
18-12-2017 19:59 - Odp: Jak dogonić Niemcy
18-12-2017 19:26 - Odp: Jak dogonić Niemcy
17-12-2017 20:49 - Odp: Jak dogonić Niemcy
17-12-2017 19:53 - Odp: Jak dogonić Niemcy
17-12-2017 12:45 - Odp: Jak dogonić Niemcy
17-12-2017 10:31 - Odp: Jak dogonić Niemcy
17-12-2017 07:15 - Odp: Jak dogonić Niemcy
16-12-2017 21:32 - Odp: Krajdunajska suita, czyli ostra bałkanica
14-12-2017 19:16 - Odp: śmieszność
13-12-2017 23:05 - Odp: zrobił coś takiego
13-12-2017 22:22 - Odp: bez zadęcia
13-12-2017 21:19 - Odp: Opinia krytyczna
13-12-2017 18:17 - Odp: Stanowisko USA
13-12-2017 17:51 - Odp: "Deale" jak trzy bliźniaki???
12-12-2017 22:39 - Odp: uczucie ulgi Stimsona
12-12-2017 21:44 - Odp: brojenie
12-12-2017 20:36 - Odp: imperialiści
12-12-2017 18:36 - Swojska dzikość serca, czyli opoczyński oberek
12-12-2017 05:47 - Odp: czy gruba?
11-12-2017 21:56 - Odp: Freud = Fraud = Oszust!
11-12-2017 21:46 - Odp: guza na gwałt
11-12-2017 21:28 - Odp: zwalić do końca z postumentu
11-12-2017 21:12 - Odp: Pearl Harbour- czyli jak bardzo USA chciały być zaatakowane
11-12-2017 20:52 - Odp: Freud = Fraud = Oszust!
11-12-2017 20:41 - Odp: Freud = Fraud = Oszust!
11-12-2017 20:38 - Odp: Zamach na media niezależne od Rządu i PIS
11-12-2017 20:34 - Odp: Freud
11-12-2017 19:35 - Odp: Zamach na media niezależne od Rządu i PIS
11-12-2017 19:26 - Odp: Freud = Fraud = Oszust!
11-12-2017 19:15 - Odp: Zamach na media niezależne od Rządu i PIS
09-12-2017 22:00 - Odp: The Room
09-12-2017 19:01 - Odp: The Room
07-12-2017 23:35 - Odp: Jerozolima ogłoszona!!!
07-12-2017 22:54 - Odp: kiwotanie się
07-12-2017 22:10 - Odp: cepeliada
07-12-2017 21:27 - Odp: Żyd przeworski???
07-12-2017 20:27 - Tańce przeworskie, czyli rozkosz i dla oka, i dla ucha
05-12-2017 19:10 - Odp: Religia czy klimat?
05-12-2017 19:01 - Odp: Autosan wygrywa przetarg w Niemczech, rząd DE zaniepokojony
05-12-2017 06:44 - Odp: Religia czy klimat?
05-12-2017 06:28 - Odp: projekcja
04-12-2017 21:56 - Odp: Religia czy klimat?
04-12-2017 21:54 - Odp: Religia czy klimat?
04-12-2017 15:17 - Odp: pomyłka
04-12-2017 15:03 - Odp: Gdy Londyn był celem syjonistycznych terrorystów
04-12-2017 06:06 - Odp: po to zaczynam...
04-12-2017 05:56 - Odp: przymusu nie ma
04-12-2017 05:47 - Odp: jeszcze raz wyjaśniam
04-12-2017 05:35 - Odp: Kto i dlaczego obrzezał Amerykę???
04-12-2017 05:27 - Odp: Kto i dlaczego obrzezał Amerykę???
03-12-2017 23:03 - Odp: Kto i dlaczego obrzezał Amerykę???
03-12-2017 22:59 - Odp: Kto i dlaczego obrzezał Amerykę???
Razem: 3481 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)