Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika kulka_na_mole

14-05-2010 19:03 - Odp: Polowaneczko
14-05-2010 17:56 - Odp: Polowaneczko
14-05-2010 17:54 - Odp: Polowaneczko
14-05-2010 17:46 - Odp: Hiehiehie
14-05-2010 17:39 - Odp: Kowalska - dlaczego jest zablokowana?
14-05-2010 00:18 - Odp: Kowalska - dlaczego jest zablokowana?
13-05-2010 23:49 - Odp: Czy nie należaloby w Polsce obniżyć wieku zgody i zalegalizować p
13-05-2010 23:45 - Odp: Kowalska - dlaczego jest zablokowana?
13-05-2010 23:31 - Odp: Czy nie należaloby w Polsce obniżyć wieku zgody i zalegalizować p
13-05-2010 21:37 - Kowalska - dlaczego jest zablokowana?
13-05-2010 21:25 - Odp: Czy nie należaloby w Polsce obniżyć wieku zgody i zalegalizować p
13-05-2010 20:11 - Odp: Czy nie należaloby w Polsce obniżyć wieku zgody i zalegalizować p
13-05-2010 20:02 - Odp: Czy nie należaloby w Polsce obniżyć wieku zgody i zalegalizować p
13-05-2010 17:38 - Odp: Koniec Ludzkości
11-05-2010 23:45 - Odp: Miłość (?)
11-05-2010 23:41 - Odp: "Prostytutki- puszczając się za pieniądze"
11-05-2010 23:34 - Odp: Chciwość- odkryć w sobie potwora
11-05-2010 23:30 - Odp: Jarek wygra te wybory.
09-05-2010 00:21 - Odp: Einstein's Idiots
08-05-2010 23:51 - Odp: W sprawie ofiar.
08-05-2010 23:45 - Odp: Monarchiści i pacyfiści
08-05-2010 23:27 - Odp: Cała prawda o kobietach
08-05-2010 23:06 - Odp: Totalitaryzm demokratyczny
08-05-2010 01:11 - Odp: Ratunek nadejdzie z Torunia
08-05-2010 01:07 - Odp: Czy można być spokojnym.....................
08-05-2010 00:47 - Przegrany J. Kaczyński
08-05-2010 00:01 - Odp: Ratunek nadejdzie z Torunia
06-05-2010 23:53 - Odp: Co Państwo na to????
06-05-2010 22:33 - Odp: Co Państwo na to????
06-05-2010 00:05 - Odp: Co Państwo na to????
05-05-2010 21:01 - Odp: Kandydat i jego hobby
05-05-2010 20:28 - Odp: Kandydat i jego hobby
05-05-2010 20:17 - Odp: "Cudowna" przemiana rządowego TU-154
05-05-2010 18:31 - Odp: Co jedzą w Polsce w Piątek
04-05-2010 21:59 - Odp: Szatańskie urojenie. Ateizm i jego pretensje naukowe
04-05-2010 21:47 - Odp: Co jedzą w Polsce w Piątek
04-05-2010 21:44 - Odp: Co jedzą w Polsce w Piątek
29-04-2010 00:22 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 23:29 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 23:20 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 23:14 - Odp: Życie na drucie
28-04-2010 22:25 - Odp: Życie na drucie
28-04-2010 22:19 - Odp: Czekanie na wynik
28-04-2010 21:08 - Odp: Życie na drucie
28-04-2010 21:05 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 21:02 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 20:52 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 20:48 - Odp: Demokracja na wakacjach - głosuj za siedmiona morzami!
28-04-2010 19:36 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 19:30 - Odp: Czekanie na wynik
28-04-2010 19:27 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 19:24 - Odp: Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 18:41 - Odp: Jest nowa relikwia?
28-04-2010 18:38 - Odp: Demokracja na wakacjach - głosuj za siedmiona morzami!
28-04-2010 18:28 - Odp: Życie na drucie
28-04-2010 18:23 - Palikot a kandydat Kaczyński.
28-04-2010 18:10 - Odp: Czekanie na wynik
23-04-2010 21:55 - Odp: Przymusowe badania kobiet
23-04-2010 21:52 - Odp: Nowa elita.
16-04-2010 01:11 - Odp: Krótki post o zabijaniu.
15-04-2010 23:28 - Odp: Czy Wawel nas podzieli?
15-04-2010 23:15 - Odp: Prosba do osob znajacych lacine.
15-04-2010 22:53 - Odp: Czy Wawel nas podzieli?
15-04-2010 22:44 - Odp: Msza katolicka w świeckiej podstawówce
15-04-2010 22:31 - Odp: Krótki post o zabijaniu.
15-04-2010 22:22 - Odp: Wawelskie VETO!
14-04-2010 20:27 - Odp: Niespodzianka dla B 16
14-04-2010 20:08 - Odp: Dziwiszowe podwórko - Wawel
13-04-2010 22:23 - Odp: Dziwiszowe podwórko - Wawel
12-04-2010 23:52 - Odp: To straszne! Wczorajsza homilia z Katedry Przemyskiej.
12-04-2010 23:34 - 10-04-2010
06-04-2010 14:41 - Odp: Petycja
20-03-2010 00:36 - Odp: Kretyńskie historie
19-03-2010 23:16 - Odp: Jak wschodzi zatrute ziarno
19-03-2010 22:15 - Odp: Petycja
19-03-2010 19:16 - Odp: Petycja
19-03-2010 18:04 - Odp: Problem z palaczami
19-03-2010 17:39 - Odp: Petycja
19-03-2010 01:12 - Odp: Petycja
19-03-2010 01:01 - Odp: "Frustrujące" odkrycie; pogląd ws. teorii ewolucji podw
19-03-2010 00:56 - Odp: Polaków podejście do psychiatrii
19-03-2010 00:46 - Odp: Autor nieudanej reformy rozstrzelany - Korea Północna
13-03-2010 21:12 - Odp: Koniec celibatu w Kościele za 50 lat?
13-03-2010 21:10 - Odp: Koniec celibatu w Kościele za 50 lat?
11-03-2010 20:02 - Odp: Wstyd Hańba Kompromitacja Doping Polska
07-03-2010 23:32 - Odp: Ciemność widzę , ciemność...
28-02-2010 19:19 - Odp: Intersubiektywność
28-02-2010 19:18 - Odp: Intersubiektywność
27-02-2010 21:09 - Odp: Intersubiektywność
27-02-2010 21:05 - Odp: Gdzie jest Bin Laden?
27-02-2010 20:59 - Odp: Piramidy finansowe
25-02-2010 00:16 - Odp: Strategia rozwoju gospodarczego według PiS
23-02-2010 21:57 - Odp: Świat stał się uboższy o jednego geniusza
19-02-2010 23:28 - Odp: Jaki ma być prezydent Polski.
19-02-2010 23:22 - Odp: Racjonalnie o pornografii
17-02-2010 23:52 - Odp: p.n.e. - już nie istnieje.
17-02-2010 19:46 - Odp: Żeby wierzyć nie trzeba wcale wierzyć
17-02-2010 19:00 - p.n.e. - już nie istnieje.
10-02-2010 02:04 - Odp: Teheran.
09-02-2010 23:51 - Odp: Teheran.
Razem: 6090 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)