Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika kulka_na_mole

17-09-2009 18:48 - Odp: religia w szkole - prośba wychowawcy
17-09-2009 18:05 - Odp: I po tarczy...
17-09-2009 14:27 - Odp: Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów w "Plebanii"
17-09-2009 13:23 - I po tarczy...
17-09-2009 13:15 - Odp: Mocarz Peja ;)
16-09-2009 22:28 - Odp: Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów w "Plebanii"
16-09-2009 22:19 - Odp: Mocarz Peja ;)
16-09-2009 21:45 - Odp: Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów w "Plebanii"
16-09-2009 20:23 - Odp: Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów w "Plebanii"
16-09-2009 19:57 - Odp: Falandyzacja Regulaminu Forum
16-09-2009 14:36 - Odp: Mocarz Peja ;)
16-09-2009 10:33 - Odp: Pensje pracowników rosną dwa razy szybciej niż dyrektorów
16-09-2009 10:30 - Odp: Marsz Ateistów i Agnostyków
16-09-2009 10:25 - Odp: W co wierzą wierzący??
16-09-2009 10:22 - Odp: W co wierzą wierzący??
15-09-2009 22:42 - Odp: Marsz Ateistów i Agnostyków
15-09-2009 22:36 - Odp: W co wierzą wierzący??
15-09-2009 21:34 - Odp: Chochlik pozjadał obrazki?
15-09-2009 21:31 - Odp: Plomby amalgamatowe
15-09-2009 21:10 - Odp: W co wierzą wierzący??
15-09-2009 21:02 - Odp: W co wierzą wierzący??
15-09-2009 20:55 - Odp: Marsz Ateistów i Agnostyków
15-09-2009 20:48 - Odp: Marsz Ateistów i Agnostyków
15-09-2009 20:26 - Chochlik pozjadał obrazki?
15-09-2009 20:02 - Marsz Ateistów i Agnostyków
15-09-2009 19:51 - Odp: Głos rządzących w sprawie in vitro.
15-09-2009 18:17 - Odp: Pensje pracowników rosną dwa razy szybciej niż dyrektorów
15-09-2009 12:51 - Odp: Pensje pracowników rosną dwa razy szybciej niż dyrektorów
14-09-2009 22:01 - Odp: Dylematy dobra i zła
14-09-2009 21:57 - Odp: Mamy Mistrza!!!!
14-09-2009 19:47 - Odp: Dylematy dobra i zła
14-09-2009 18:22 - Odp: Pensje pracowników rosną dwa razy szybciej niż dyrektorów
14-09-2009 18:17 - Odp: Prawo naturalne.
14-09-2009 18:06 - Odp: Mamy Mistrza!!!!
14-09-2009 10:32 - Odp: Nowy rok w szkole
13-09-2009 23:45 - Odp: Kocham katoliczke
13-09-2009 23:34 - Odp: Zwłoka w wysyłaniu powiadomienia o pojawieniu się odpowiedzi
13-09-2009 21:54 - Odp: Dylematy dobra i zła
13-09-2009 21:42 - Odp: Zwłoka w wysyłaniu powiadomienia o pojawieniu się odpowiedzi
13-09-2009 20:36 - Zwłoka w wysyłaniu powiadomienia o pojawieniu się odpowiedzi
13-09-2009 20:28 - Odp: Kocham katoliczke
13-09-2009 20:22 - Odp: pedagogika waldorfska
13-09-2009 17:49 - Odp: Kocham katoliczke
13-09-2009 15:30 - Odp: Kocham katoliczke
13-09-2009 15:13 - Odp: Plomby amalgamatowe
13-09-2009 14:14 - Odp: pedagogika waldorfska
13-09-2009 13:59 - Pensje pracowników rosną dwa razy szybciej niż dyrektorów
13-09-2009 13:30 - Odp: "Polska będzie jednym z głównych mocarstw XXI wieku"
13-09-2009 13:18 - Odp: Plomby amalgamatowe
13-09-2009 13:06 - Odp: Rozwody po katolicku.
13-09-2009 12:49 - Odp: Kocham katoliczke
11-09-2009 22:09 - Odp: jak walczyłem z polską mafią
11-09-2009 21:43 - Odp: Nowy rok w szkole
11-09-2009 21:18 - Odp: jak walczyłem z polską mafią
11-09-2009 21:06 - Odp: Głos rządzących w sprawie in vitro.
11-09-2009 20:45 - Odp: Głos rządzących w sprawie in vitro.
11-09-2009 10:21 - Odp: telepraca
10-09-2009 22:23 - Odp: telepraca
10-09-2009 22:14 - Odp: Polska szkoła kościelna...
10-09-2009 21:31 - Odp: Z życia wzięte
10-09-2009 21:07 - Odp: Głos rządzących w sprawie in vitro.
10-09-2009 20:54 - Odp: Rewolucja w astrofizyce!
10-09-2009 20:41 - Odp: Rewolucja w astrofizyce!
10-09-2009 20:34 - Odp: Głos rządzących w sprawie in vitro.
10-09-2009 19:42 - Odp: Z życia wzięte
10-09-2009 19:32 - Odp: Rewolucja w astrofizyce!
10-09-2009 19:17 - Odp: Głos rządzących w sprawie in vitro.
10-09-2009 19:05 - Odp: MADONNA WE WSPÓŁCZESNEJ LITERATURZE
10-09-2009 18:37 - Pi$ a piłka kopana.
10-09-2009 18:22 - Rewolucja w astrofizyce!
10-09-2009 17:57 - Odp: Teleskop Hubble'a
10-09-2009 17:49 - Głos rządzących w sprawie in vitro.
10-09-2009 00:47 - PrezydĘcki bełkot 1 IX 2009
09-09-2009 22:20 - Odp: Ropa w Brazylii
09-09-2009 22:10 - Odp: Z życia wzięte
09-09-2009 19:14 - Odp: Z życia wzięte
08-09-2009 19:33 - Odp: Polska krajem podatkowych niewolników.
07-09-2009 21:43 - Odp: To się nazywa SEKSIZM...
07-09-2009 20:21 - Odp: Proszę o odpowiedź
07-09-2009 20:15 - Odp: Apartheid - może to dobry pomysł
07-09-2009 19:44 - Odp: Ważne pytanie o czas
07-09-2009 19:16 - Odp: To się nazywa SEKSIZM...
03-09-2009 18:50 - Odp: Rozpoczęcie roku szkolnego - dominacja krk w szkołach
02-09-2009 23:15 - Odp: Rozpoczęcie roku szkolnego - dominacja krk w szkołach
02-09-2009 22:52 - Odp: Platforma blogowa?
02-09-2009 22:41 - Odp: Polska w kleszczach Putina
02-09-2009 20:40 - Odp: Bóg istnieje :)
02-09-2009 20:10 - Odp: Bóg istnieje :)
02-09-2009 19:38 - Odp: Bóg istnieje :)
02-09-2009 19:34 - Odp: Bóg istnieje :)
01-09-2009 21:24 - Odp: Bóg istnieje :)
01-09-2009 20:53 - Odp: Piękno, młodość i śmierdzące nogi...
01-09-2009 20:47 - Odp: Książki, które warto/trzeba przeczytać
01-09-2009 19:57 - Odp: Piękno, młodość i śmierdzące nogi...
01-09-2009 19:53 - Odp: Bóg istnieje :)
01-09-2009 14:43 - Odp: Bóg istnieje :)
01-09-2009 13:46 - Odp: Czy ateiści poszukują partnerów będących ateistami?
31-08-2009 22:57 - Odp: Wybierasz się do szpitala? Przeczytaj!
31-08-2009 22:53 - Odp: Wybierasz się do szpitala? Przeczytaj!
31-08-2009 22:39 - Odp: BÓG ISTNIEJE :)
Razem: 6090 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)