1. Nie mamy w Tobie partnera (partnerki) 2. Oszukujesz, albo dajesz wyraz swojej ignorancji 3. Brak Ci kultury, czym sensowną rozmowę ukręcasz w zarodku Zakładam że jesteście oczytaną parą, ale absolutnie nie chce się z Wami rozmawiać (to co w tej chwili robię, do rozmowy również nie zaliczam). Tak szczerze: obniżacie swoją anty-kulturą wydatnie poziom tego forum. Mnie osobiście szkoda, że moderatorzy nie zrobią z Wami porządku.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |