Racjonalista - Strona głównaDo treści
Funkcja ignorowania

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
11-10-2015 18:19Brzostowski (7067 punktów)Funkcja ignorowania
Ocena 2 na 6
Chciałem zapytać, czy na portalu nie byłoby szansy wprowadzić takiej możliwości, aby osoba przez kogoś ignorowana, nie mogła też odpowiadać na posty ignorującego.

Jak bowiem łatwo się domyślić mam tutaj problem z jednym z użytkowników. Dysksuje moje z nim trollują forum i stają się zwykłymi pyskówkami. Proponowałem temu użytkownikowi porozumienie: ja nie odpowiadam na jego posty, On na moje i po sprawie. Zwłaszcza, że sam uważa mnie za mało inteligentnego ("każda wiara ogranicza nas moralnie i intelektualnie"), zatem straty raczej dla niego nie będzie.

Jednak nie chce się na to zgodzić. Prowadzi to do sytuacji, w której ja ignorując Go, wystawiam się na niewybredne komentarze. W ten sposób On prowadzi nadal swoje pyskówki odpowiadajac na moje posty, a w wielu z nich stawia moje poglądy i mnie w złym świetle. Wydaje się, iż byłoby bardziej fair, aby też ignorowany nie mógł odpowiadać na posty ignorującego.

W sumie skoro dwoje ludzi dochodzi do wniosku, że nie chcą ze sobą dyskutować, uważają się wzajemnie za ludzi nie do dyskusji, to taka opcja powinna być. Może przynajmniej na wniosek jednej ze stron: w trosce o jakość forum.

Jedyną bowiem moją formą obrony, nie chcąc trolować forum, pozostaje informacja w stopce, że: "Ignoruję Jegomościa".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
#256
24-10-2015 12:10
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy

>>Wymagająca logiki jako narzędzia filozofia z automatu potrzebuje też dyscypliny językowej, więc elementarne błędy językowe potencjalnego rozmówcę mogą dyskwalifikować.
>Szczególnie niepiśmiennych filozofów.
Nie szczególnie, na równi.

>>>"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy." Sokrates
>>Sądzisz, że Sokratesowi chodziło o błąd językowy, a głupotę przypisywał słabo władającym językiem?
>Drobner tak sądzi.
Nie o to pytałam.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#257
24-10-2015 13:31
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>... Drobner w swoim erystycznym, irracjonalnym umyśle zbudował sobie mój obraz jako nieomylnego boga i ciężko mu powrócić do rzeczywistości, że jestem człowiekiem.

Co ja sobie myślę, to ja wiem, a Ty nie.
Każdy zaś może się dowiedzieć, co Tobie roi się we łbie - od Ciebie samego:
Cytat:
>DUCH Zstąpił na mnie w lutym 2009 i to, co mówię, nie ja mówię, lecz ON.

>Sławek jest naczyniem, w którym będę tylko do jego śmierci...

>Kto widzi i słyszy człowieka, przez którego Przemawiam, ten nie Widzi i nie Słyszy MNIE... DUCH ŚWIĘTY

>JESTEM WIECZNY, nie wiesz z kim rozmawiasz, widzisz człowieka, przez którego Przemawiam, zamiast mnie.
boskaprawda.blogspot.com/ (trzeba wejść w komentarze)


Wobec takich enuncjacji, najcięższa postać schizofrenii paranoidalnej wydaje się być lekkim zakatarzeniem.

>"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy." Sokrates

Mimo, iż usilnie sugerujesz nam (a sam zapewne tak uważasz), by zaliczać Cię do pierwszej grupy wspomnianej przez Sokratesa, ktokolwiek czytający ten wątek, łatwo stwierdzi, że jak dotychczas nie stać Cię było na przyznanie się do (błahego) błędu gramatycznego. Tak, jakbyś go nie zrobił, jakby go nie było.
Takie zachowanie wyraźnie sytuuje Cię właśnie w tej drugiej grupie Sokratesa. Właśnie w ten sposób "głupcy nie mylą się nigdy": nie przyznają się do błędu, mącą, odwracają uwagę, kierując rozmowę w inną stronę, minimalizują go, i - przynajmniej w swoich oczach - wtedy są "filozofami". Ale nieomylnymi.
Nie słowa charakteryzują człowieka, lecz czyny lub zaniechania.

Drobner, nieopętany

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner
www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w682235

www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w682252

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w682235
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w682252

Tam również nie przyznałeś się do błędu.
Nadal próbujesz odwrócić uwagę od meritum i rozmydlać fakt Twojego błędu.
Eeech, Ty "nieomylny głupcze sokratejski" bez "jaj".

Gówniana ta 'Twoja własna' sentencja, skoro nawet jako jej 'ałtor' jej nie zrozumiałeś:
"Jeśli ktoś tkwi w błędzie i chce w nim pozostać, cóż można na to poradzić..."
www.racjonalista.pl/forum.php/s,679221

A tyle szans i czasu Ci dałem...

Wolno wnioskować, że w kwestii "tez", "dogmatów" i "zasad" Twojej "Religii Prawdy" bywa podobnie...

Drobner, bez oczekiwań.

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner
www.youtube.com/watch?v=6FUI9pjRcvc


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#261
25-10-2015 11:03
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
Taka ta Twoja


Drobner, prawdziwek

#262
25-10-2015 19:38
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w681223

Twój link nie dość, że nie jest żadną odpowiedzią, to również nie zadałem pytania i nie oczekwiałem odpowiedzi. A podobno od 26go maja miałeś tylko "czasami coś odpisać, jeśli ktoś zapyta".
www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w682296
Logika Sławku, logika - racjonalizm zobowiązuje.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#263
25-10-2015 19:41
 Ocena 1 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
> To żenada co piszesz, gdyby przejrzeć wypowiedzi
> wszystkich piszących na forum myślę, że u każdego znajdzie się błąd.

Owszem, nie każdy jednak tak miga się od przyznania do własnego błędu, jak Ty.
Patrz choćby Twoje "pisze" versus poprawna forma "jest napisane".


Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365