 |
Wypowiedzi czytelnika qazad 29-01-2018 20:20 - Odp: Kryzys polsko-izraelski 14-12-2017 13:20 - Odp: Latający złom 31-07-2017 16:03 - Odp: Europejska perspektywa konfliktu o sądownictwo 05-02-2017 08:23 - Odp: WOŚP nominowany do Nagrody Nobla. 05-01-2017 11:40 - Odp: Szopka noworoczna w TVP 04-10-2016 18:58 - Odp: Ogólnopolski strajk kobiet! 29-08-2016 17:10 - Odp: Policja historyczna w ofensywie 12-05-2016 20:30 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! 12-05-2016 08:15 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! 12-05-2016 07:37 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! 10-05-2016 11:50 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! 09-05-2016 19:43 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! 25-04-2016 08:12 - Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. 24-04-2016 13:29 - Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni. 16-01-2016 11:39 - Odp: Polska zagazowała Żydów 16-01-2016 11:29 - Odp: Przeprośmy Europę za PiS i prośmy o wybaczenie... 12-12-2015 13:53 - Odp: PiS vs anty-PiS: granice paranoi/ 12-13 manifestacje 09-12-2015 22:57 - Odp: PiS vs anty-PiS: granice paranoi/ 12-13 manifestacje 18-11-2015 20:38 - Odp: Prawo łaski 24-12-2014 18:56 - Odp: Żarcie i picie w miejscach publicznych 28-07-2012 15:57 - Odp: Kościół contra in vitro 26-07-2012 11:30 - Odp: Madonna obraża katolików (znowu) 26-07-2012 11:21 - Odp: Kościół contra in vitro 25-07-2012 11:36 - Odp: Kościół contra in vitro 25-07-2012 11:23 - Odp: Madonna obraża katolików (znowu) 20-05-2012 13:02 - Odp: Syn marnotrawny z Biłgoraja 14-10-2011 11:29 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi 24-09-2011 21:19 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach 24-09-2011 15:19 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach 24-09-2011 13:56 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach 24-09-2011 13:55 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach 24-09-2011 12:52 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach 24-09-2011 10:32 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach 23-09-2011 21:07 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach 22-09-2011 22:22 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach 03-07-2011 10:29 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 02-07-2011 16:47 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 19-06-2011 21:18 - Odp: Ambicje 14-06-2011 10:10 - Odp: Tusk Vision Network (TVN) czy sondaże uliczne - kto kłamie ? 12-06-2011 15:31 - Odp: Tusk nie będzie klękał przed księdzem 11-10-2010 10:00 - Odp: Funkcja seksualna - WOS 10-10-2010 20:02 - Odp: Funkcja seksualna - WOS 24-09-2010 15:04 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny 21-09-2010 19:13 - Odp: David Irving wybiera się do Polski 18-04-2010 18:15 - Odp: Gaz łupkowy powraca 11-04-2010 22:04 - Odp: Katyńskie fantazmaty 11-04-2010 21:41 - Odp: Katyńskie fantazmaty 11-04-2010 20:40 - Odp: Katyńskie fantazmaty 11-04-2010 19:28 - Odp: tragedia, żałoba, elita, racjonalizm i jaja 15-01-2010 13:50 - Odp: Urban vs Papież a Trybunał w Strasburgu 05-08-2009 21:43 - Odp: Chcą zniechęcać do seksu przedmałżeńskiego i używek 05-08-2009 21:34 - Odp: Chcą zniechęcać do seksu przedmałżeńskiego i używek 05-08-2009 15:47 - Odp: Chcą zniechęcać do seksu przedmałżeńskiego i używek 03-08-2009 16:11 - Odp: Święto klęski czy na odwrót 01-08-2009 10:13 - Odp: Święto klęski czy na odwrót 01-08-2009 09:59 - Odp: Święto klęski czy na odwrót 31-07-2009 00:14 - Odp: Rok więzienia za obrazę uczuć religijnych 30-07-2009 12:29 - Odp: Rok więzienia za obrazę uczuć religijnych 30-07-2009 12:07 - Odp: Parytety wyborcze 05-04-2009 14:24 - Odp: Twarze bezpieki . 05-03-2009 21:06 - Odp: Polska do sądu 05-03-2009 16:10 - Odp: Polska do sądu 10-02-2009 19:16 - Odp: Kara śmierci na życzenie 04-02-2009 18:21 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum. 04-02-2009 13:58 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum. 03-02-2009 15:20 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum. 04-09-2008 16:56 - Odp: Postulaty Laickie. Apel racjonalistów do polityków 30-08-2008 21:00 - Odp: Stosunek do nauki w Polsce 29-08-2008 15:29 - Odp: Stosunek do nauki w Polsce 22-06-2008 10:34 - Odp: Instytut Paranoi Narodowej 30-11-2006 17:22 - Odp: konformizm w szkołach 20-02-2006 20:35 - Odp: Czy popieranie PiS jest irracjonalne? 20-02-2006 20:21 - Odp: Absurd ,,moralności" Nowego Rządu 20-02-2006 20:12 - Odp: Zbieramy haki, czyli nowa inicjatywa rządu 20-02-2006 20:08 - kara więzienia za negację 21-12-2005 00:32 - Odp: Aleksander Kwasniewski potrafi odejść 09-12-2005 12:31 - Odp: Europejskie potępienie Polski 07-12-2005 16:57 - Odp: Becikowe czyli kto ma płacić? 07-12-2005 15:54 - Odp: Coraz lepiej rozumiem Niemców 06-12-2005 14:25 - Odp: Czy podatki to bezprawie? 06-12-2005 11:30 - Odp: parada 'równości(?)' 29-11-2005 11:28 - Odp: parada 'równości(?)' Razem: 83 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |