Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika qazad

29-01-2018 20:20 - Odp: Kryzys polsko-izraelski
14-12-2017 13:20 - Odp: Latający złom
31-07-2017 16:03 - Odp: Europejska perspektywa konfliktu o sądownictwo
05-02-2017 08:23 - Odp: WOŚP nominowany do Nagrody Nobla.
05-01-2017 11:40 - Odp: Szopka noworoczna w TVP
04-10-2016 18:58 - Odp: Ogólnopolski strajk kobiet!
29-08-2016 17:10 - Odp: Policja historyczna w ofensywie
12-05-2016 20:30 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?!
12-05-2016 08:15 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?!
12-05-2016 07:37 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?!
10-05-2016 11:50 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?!
09-05-2016 19:43 - Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?!
25-04-2016 08:12 - Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni.
24-04-2016 13:29 - Odp: Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści... uzbrojeni.
16-01-2016 11:39 - Odp: Polska zagazowała Żydów
16-01-2016 11:29 - Odp: Przeprośmy Europę za PiS i prośmy o wybaczenie...
12-12-2015 13:53 - Odp: PiS vs anty-PiS: granice paranoi/ 12-13 manifestacje
09-12-2015 22:57 - Odp: PiS vs anty-PiS: granice paranoi/ 12-13 manifestacje
18-11-2015 20:38 - Odp: Prawo łaski
24-12-2014 18:56 - Odp: Żarcie i picie w miejscach publicznych
28-07-2012 15:57 - Odp: Kościół contra in vitro
26-07-2012 11:30 - Odp: Madonna obraża katolików (znowu)
26-07-2012 11:21 - Odp: Kościół contra in vitro
25-07-2012 11:36 - Odp: Kościół contra in vitro
25-07-2012 11:23 - Odp: Madonna obraża katolików (znowu)
20-05-2012 13:02 - Odp: Syn marnotrawny z Biłgoraja
14-10-2011 11:29 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi
24-09-2011 21:19 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
24-09-2011 15:19 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
24-09-2011 13:56 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
24-09-2011 13:55 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
24-09-2011 12:52 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
24-09-2011 10:32 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
23-09-2011 21:07 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
22-09-2011 22:22 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
03-07-2011 10:29 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
02-07-2011 16:47 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
19-06-2011 21:18 - Odp: Ambicje
14-06-2011 10:10 - Odp: Tusk Vision Network (TVN) czy sondaże uliczne - kto kłamie ?
12-06-2011 15:31 - Odp: Tusk nie będzie klękał przed księdzem
11-10-2010 10:00 - Odp: Funkcja seksualna - WOS
10-10-2010 20:02 - Odp: Funkcja seksualna - WOS
24-09-2010 15:04 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
21-09-2010 19:13 - Odp: David Irving wybiera się do Polski
18-04-2010 18:15 - Odp: Gaz łupkowy powraca
11-04-2010 22:04 - Odp: Katyńskie fantazmaty
11-04-2010 21:41 - Odp: Katyńskie fantazmaty
11-04-2010 20:40 - Odp: Katyńskie fantazmaty
11-04-2010 19:28 - Odp: tragedia, żałoba, elita, racjonalizm i jaja
15-01-2010 13:50 - Odp: Urban vs Papież a Trybunał w Strasburgu
05-08-2009 21:43 - Odp: Chcą zniechęcać do seksu przedmałżeńskiego i używek
05-08-2009 21:34 - Odp: Chcą zniechęcać do seksu przedmałżeńskiego i używek
05-08-2009 15:47 - Odp: Chcą zniechęcać do seksu przedmałżeńskiego i używek
03-08-2009 16:11 - Odp: Święto klęski czy na odwrót
01-08-2009 10:13 - Odp: Święto klęski czy na odwrót
01-08-2009 09:59 - Odp: Święto klęski czy na odwrót
31-07-2009 00:14 - Odp: Rok więzienia za obrazę uczuć religijnych
30-07-2009 12:29 - Odp: Rok więzienia za obrazę uczuć religijnych
30-07-2009 12:07 - Odp: Parytety wyborcze
05-04-2009 14:24 - Odp: Twarze bezpieki .
05-03-2009 21:06 - Odp: Polska do sądu
05-03-2009 16:10 - Odp: Polska do sądu
10-02-2009 19:16 - Odp: Kara śmierci na życzenie
04-02-2009 18:21 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum.
04-02-2009 13:58 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum.
03-02-2009 15:20 - Odp: Eurosteptycy chcą referendum.
04-09-2008 16:56 - Odp: Postulaty Laickie. Apel racjonalistów do polityków
30-08-2008 21:00 - Odp: Stosunek do nauki w Polsce
29-08-2008 15:29 - Odp: Stosunek do nauki w Polsce
22-06-2008 10:34 - Odp: Instytut Paranoi Narodowej
30-11-2006 17:22 - Odp: konformizm w szkołach
20-02-2006 20:35 - Odp: Czy popieranie PiS jest irracjonalne?
20-02-2006 20:21 - Odp: Absurd ,,moralności" Nowego Rządu
20-02-2006 20:12 - Odp: Zbieramy haki, czyli nowa inicjatywa rządu
20-02-2006 20:08 - kara więzienia za negację
21-12-2005 00:32 - Odp: Aleksander Kwasniewski potrafi odejść
09-12-2005 12:31 - Odp: Europejskie potępienie Polski
07-12-2005 16:57 - Odp: Becikowe czyli kto ma płacić?
07-12-2005 15:54 - Odp: Coraz lepiej rozumiem Niemców
06-12-2005 14:25 - Odp: Czy podatki to bezprawie?
06-12-2005 11:30 - Odp: parada 'równości(?)'
29-11-2005 11:28 - Odp: parada 'równości(?)'
Razem: 83 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)