Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
200.591.415 wizyt
Ponad 1065 autorów napisało dla nas 7364 tekstów. Zajęłyby one 29017 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy konflikt w Gazie skończy się w 2024?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 347 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Zapewnij człowieka, że ma duszę, a potem wystrasz go bajkami o tym, co się z nim stanie po śmierci, a masz rybę na haczyku - umysłowego niewolnika".

Dodaj swój komentarz…
Aldona Rogulska - rozmowa
Mam 28 lat, w roku 2003 - ukończyłam studia zawodowe w WSD im. M. Wańkowicza w Warszawie, o specjalności: Media i komunikowanie społeczne. Napisałam prace dyplomową (licencjacką) na temat opiniotwórczej roli radia i telewizji w procesie kształtowania współczesnego rynku muzycznego w polsce. Czyli min. o tym jak media powinny, a jak pełnią swoją misję, oraz o upadku prawdziwych wartości ponadczasowych i pchaniu się na piedestały wszelkiej plastikowej tandety, która nie ma nic wspólnego ze sztuką i kulturą. Praca ma 134 strony i zostala oceniona na bdb. Przy pisaniu korzystałam z opracowań książkowych, artykułów prasowych, a także z przeprowadzonych przeze mnie rozmów z muzykami, menedżerami, producentami oraz krytykami i dziennikarzami muzycznymi. Wywiady z nimi umieściłam w aneksach. W rozmowach zastosowałam metodę tzw. "ironii sokratejskiej", opierającej się na zasadzie zadawania pytań i analizie uzyskanych odpowiedzi. Wykorzystałam także fragmenty osobistego pamiętnika, analizujące i komentujące mój udział w rynku muzycznym i mediach. Za kilka miesięcy będę poszerzała napisaną pracę o kilka zagadnień, przygotowując się do obrony tytułu magistra dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim (studia podyplomowe dwuletnie). Po przeczytaniu tekstu: "ARTYŚCI - LEPPERYŚCI", chętnie skorzystałabym z możliwości przeprowadzenia rozmowy z jego autorem - jeśli naturalnie nie miałby nic przeciwko temu. Nie wiem kim jest autor i jak mogłabym spróbować go znaleźć? Za ewentualne wskazówki byłabym bardzo wdzięczna.
Aldona Rogulska (adcia@wp.pl)
Autor: Aldona Rogulska Dodano: 24-08-2004
Reklama
Gorazd Bogdanovic - Zapraszam serdecznie !!!
http://www.sedruga.of.pl
Autor: Gorazd Bogdanovic  Dodano: 17-05-2010
Nanasi12 - Nanasi12
It's also known as Google Dinosaur Game, Dinosaur Game, T-Rex Game, Chrome Dino, No Internet Game, and Dino Dun. You can play the online game for free on a phone, a tablet, or personal computer dinogame.one
Autor: Nanasi12  Dodano: 24-04-2024

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365