Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
217.753.124 wizyty
Ponad 1064 autorów napisało dla nas 7362 tekstów. Zajęłyby one 29015 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy bańka AI zakończy się kryzysem ekonomicznym?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 43 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Zakazy mogą tylko opóźnić postępy badań naukowych, nie mogą im zapobiec. Byłoby to odwlekanie nie tylko zagrożeń, lecz także pożytków ze wzrostu wiedzy, w tym takich, których z góry nie potrafimy dostrzec i docenić. Larum wobec klonowania jest reakcją irracjonalną, choć nietrudną do wyjaśnienia. Jednym z jej źródeł są zaburzenia w wyobraźni człowieka nękanego obrazami filmowymi, które łączą gatunek..

Dodaj swój komentarz…
Marcel - Ale..
...jak na "racjonaliste" mam zastrzezenie do okreslania dzialnosci papieza i kleru w ogole, jako "nauk". Pytam redakcje Racjonality, jakich nauk i czego...? Moze by tak wymyslic inne okreslenie tego mataczenia i robienia ludziom z mozgu wody, przeciez to nie ma nic wspolnego z nauka w ogole.
Autor: Marcel Dodano: 14-05-2005
Reklama
leo_z - b.d.
Jak dla mnie bardzo dobry artykuł. Autor świetnie wychwycił swoistą mentalność Kalego, która cechuje działania Kościoła za pontyfikatu JPII
Pozdrowienia dla autora
Leszek Z.
Autor: leo_z Dodano: 13-05-2005

Pokazuj komentarze od pierwszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365