Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
205.365.371 wizyt
Ponad 1064 autorów napisało dla nas 7362 tekstów. Zajęłyby one 29015 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy Rosja użyje taktycznej broni nuklearnej?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 73 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Religia jest doskonałym środkiem antykoncepcyjnym. Niestety, działa tylko na umysły."
Komentarze do strony Opowieść o umieraniu

Dodaj swój komentarz…
abhaod - Zaslyszane...
W Biblii sa dwie wersje stworzenia czlowieka; Andrzejewski wybral ta bardziej literacka, poza tym Kain byl rolnikiem, Abel "wolnym strzelcem"-pasterzem, naginanie faktow do teorii....poza tym bardzo interesujace opracowanie tematu smierci :)
Autor: abhaod Dodano: 26-08-2007
Reklama
radzio-agnostyk - Śmierć dotyka każdą materie ożywioną
Prawde mówiąc nie wiem dlaczego wszechświat, matka natura miałaby tworzyć jakieś życie po śmierci? jaki w tym byłby cel? Ja osobiście nie wiem. Nie wierze w stworzony mechanizm bez celu. Rozumiem katolików, że się boją śmierci, ale prawda jest okrutna i jedna.Nie wiem ile by sie modlili, ile by zdrowasiek nie walnęli nic sie w matce naturze nie zmieni. Swiat sie rządzi swoimi prawami i tyle. Ja uważam ze smierc dla tej jednej osoby umierającej jest tak samo obojętna, kijowa i nicościowa jak nasze poczęcie. Ja nic nie pamiętam jak zostałem poczęty, bedac zarodkiem. Nie pamiętam mamusi brzuszka w srodku, nie pamietam porodu. A już żyłem to ciekawe jak mogę odnosic smierc?
Ja sie kiedyś bałem smierci a teraz już nie. Ponieważ głupio sie jest bać oczywistosci. Mam za to dobre lekarstwo na ten ból ktore pomaga(piwko,wódeczka, pigułeczka,pipeczka)
Zyje sie tylko raz. papa ateisci
Autor: radzio-agnostyk Dodano: 26-08-2007

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365