Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
201.195.297 wizyt
Ponad 1065 autorów napisało dla nas 7364 tekstów. Zajęłyby one 29017 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy konflikt w Gazie skończy się w 2024?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 417 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
Zakaz to najlepsza propaganda
Nowinki i ciekawostki naukowe
Wiadomości
Repolonizacja na stacjach Orlenu. Produkty pod marką własną tylko od polskich firm (31-10-2017)

Woda źródlana O! jest pierwszym produktem spośród wielu, jakie PKN ORLEN wprowadzi do sprzedaży pod marką własną na stacjach paliw. Nowe produkty będą pojawiały się na stacjach Koncernu sukcesywnie w ramach kampanii "O! i masz wszystko. Jakość i wygoda zawsze po drodze".

Koncepcja marki własnej O! powstała w związku z rozwojem nowego formatu sklepu O!Shop oraz w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb klienta. Pierwszym produktem jest woda źródlana O!, która będzie dostępna jako gazowana i niegazowana na Stacjach Paliw już od 1 listopada. Systematycznie prowadzone są postępowania przetargowe na następne produkty pod tą marką stanowiąc szansę dla polskich wytwórców różnych kategorii spożywczych, którzy chcą podjąć współpracę z PKN ORLEN i mogą zaoferować pożądane standardy.

- Wkrótce na naszych stacjach pojawiać się będą kolejne produkty własne pod marką O! Będą to m.in. soki, napoje oraz słodycze. Celem naszej strategii jest nie tylko kontynuacja rozwoju sprzedaży pozapaliwowej, ale również repolonizacja dostawców, oferujących bardzo często wysokiej jakości produkty - powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN ORLEN ds. Sprzedaży.

Woda mineralna O! jest pierwszą od 10 lat konsumencką marką własną PKN ORLEN wprowadzoną na rynek po energetyku Verva. Jest elementem strategii rozwój obszaru Detalu, nawiązującym do nowej oferty sklepów pod marką O!Shop i logo Stop Cafe.

Woda O! miała swoją premierę podczas oficjalnej i uroczystej prezentacji nowej kolekcji strojów marki 4F w których zawodnicy z Polski, Chorwacji, Serbii, Łotwy i Grecji będą uczestniczyć podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PeongChang 2018.

PKN ORLEN był partnerem pokazu, prezentując gościom swój nowy produkt. Zdaniem uczestników woda źródlana marki O! cieszyła się dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że pokaz był niezwykle energetyczny i panowała gorąca atmosfera. Butelki wody źródlanej O! zostały na tę okazję specjalnie oznaczone dodatkową etykietą przypominającą, że PKN ORLEN jest sponsorem strategicznym Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

Orlen dysponuje siecią 1758 stacji paliw w całej Polsce. Na ponad stu z nich działają już sklepy O!Shop, a do końca roku ich liczba ma wzrosnąć do 150. Perspektywę skuteczności ich działania zwiększa z pewnością planowana ustawa, ograniczająca handel w niedziele. Stacje paliw mają być z tych ograniczeń wykluczone.

[Orlen.pl, Money.pl]


Dodaj komentarz do wiadomości..

Nauka - sondaż Racjonalisty

 Neuroenhancement, czyli chemiczne wspomaganie pracy mózgu to:
sposób na optymalne wykorzystanie ludzkiego potencjału
pożyteczna dziedzina badań naukowych
kolejny krok ku dehumanizacji człowieka
chwyt marketingowy przemysłu farmaceutycznego
zwykła życiowa konieczność
nie mam zdania
  

Oddano 26245 głosów.


Reklama

Racjonalista wspiera naukę. Dołącz do naszych drużyn klikając na banner!
 
 
 
Więcej informacji znajdziesz TUTAJ
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365