Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika aspagnito

18-04-2010 19:09 - Odp: Kiepski na prezydenta
18-04-2010 19:04 - Kiepski na prezydenta
18-04-2010 18:59 - Odp: Ignorowanie pier.dolenia
18-04-2010 18:52 - Odp: może coś w tym jest..??:)
18-04-2010 18:49 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 18:10 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 18:00 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow
18-04-2010 17:41 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow
18-04-2010 17:31 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 17:27 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 17:25 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 17:15 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow
18-04-2010 16:58 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 16:43 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 16:31 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
18-04-2010 14:10 - Odp: może coś w tym jest..??:)
18-04-2010 09:23 - Odp: Nonsens debaty medialnej o samym locie
17-04-2010 16:15 - Odp: Nonsens debaty medialnej o samym locie
17-04-2010 16:01 - Nonsens debaty medialnej o samym locie
21-02-2010 19:17 - Istota bóstwa - konstruktywizm
21-02-2010 11:49 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru
21-02-2010 11:40 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru
21-02-2010 11:30 - Odp: Religijny internet
21-02-2010 11:14 - Odp: Dyskusja o powstaniu Koranu.
20-02-2010 23:41 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki?
20-02-2010 23:26 - Odp: Życie w świecie po Wielkim Potopie
20-02-2010 23:18 - Odp: Życie w świecie po Wielkim Potopie
20-02-2010 23:10 - Kontynuacji ciąg bliższy
24-01-2010 09:02 - Odp: Pytanie do Julii Pitery
24-01-2010 08:56 - Odp: Pytanie do Julii Pitery
24-01-2010 08:51 - Odp: Pytanie do Julii Pitery
24-01-2010 08:48 - Odp: To się po prostu w pale nie mieści!!!
23-01-2010 10:01 - Odp: To się po prostu w pale nie mieści!!!
23-01-2010 09:48 - Odp: Pytanie do Julii Pitery
23-01-2010 09:43 - Odp: To się po prostu w pale nie mieści!!!
23-01-2010 09:41 - Odp: To się po prostu w pale nie mieści!!!
23-01-2010 08:23 - Odp: Pytanie do Julii Pitery
22-01-2010 20:37 - Pytanie do Julii Pitery
21-01-2010 09:15 - Odp: Projekt konstytucji PiS
21-01-2010 09:10 - Odp: Kawały bis.
21-01-2010 09:03 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 08:57 - Odp: Fundacja
21-01-2010 08:52 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 08:44 - Odp: Projekt konstytucji PiS
21-01-2010 08:43 - Odp: Fundamentalne zagadnienie wszechświata
20-01-2010 21:01 - Odp: Projekt konstytucji PiS
19-01-2010 20:23 - Projekt konstytucji PiS
19-01-2010 09:34 - Odp: Fundacja
19-01-2010 09:31 - Odp: Jak zaaltować krzyże
19-01-2010 09:27 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
19-01-2010 09:22 - Odp: Jak zaaltować krzyże
18-01-2010 23:18 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:55 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 22:06 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 17:54 - Odp: Nie wszystko co drażni Watykan jest racjonalne i ateistyczne
18-01-2010 16:19 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 16:15 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 15:44 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 15:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 15:17 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"...
18-01-2010 14:29 - Odp: Jak zaaltować krzyże
18-01-2010 14:07 - Jak zaaltować krzyże
18-01-2010 13:48 - Odp: Ważne.
18-01-2010 13:28 - Fundacja
18-01-2010 12:39 - Odp: Adopcja na odległość
18-01-2010 12:30 - Odp: Adopcja na odległość
18-01-2010 12:07 - Odp: Ważne.
17-01-2010 14:36 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 13:51 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 13:03 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 11:11 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 10:14 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 10:02 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 09:02 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 01:54 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 00:34 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
17-01-2010 00:32 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
16-01-2010 18:33 - Easy human/ Evil computer/ Choiceless God
Razem: 485 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)