Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odp: Kontrakcja dla prolife

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-07-2011 23:09prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
Ocena -8 na 10

>Zapraszam do wypowiedzi.
Mam tylko jedno pytanie.
Dlaczego chcesz zachęcać i pomagać kobietom w usuwaniu ciąży, a nie w donoszeniu i urodzeniu dzieciątka?
Czyżbyś sama niegdyś usunęła ciążę i teraz chcesz swój czyn usprawiedliwić?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowak
> A w dalszym swym życiu zagrażać jej będzie własną egzystencją
No tak, przecież zapomniałam że Neron zabił matkę!
A gdyby go wyskrobała to by żyła dłużej.
> nienarodzonym nie dzieje się żadna krzywda
Nigdy nie twierdziłam, że się dzieje.
Zawsze chodziło mi tylko oto, że nie mamy (moralnego) prawa pozbawiać ich SZANSY na zaistnienie.
A poczytaj sobie u Dawkinsa jak wielką wygraną jest to, że to akurat my taką szansę dostajemy. Bo plemników są miliony, a tylko jednemu zazwyczaj się udaje.
A gdyby innemu się udało to to już nie bylibyśmy my tylko "nasz" brat ,lub siostra.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#107
23-07-2011 17:40
 Ocena 10 na 10
Kowalska (14008 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
   Uważam, iż jesteśmy uprzedzeni w stosunku co do Grabowskiej. Profesorski tytuł pomijam, bo taki z niego profesor jak ze mnie Reksio.

   Człowiek jak człowiek. Pochwala pedofilię, bo to nic złego dla dzieci, gani aborcję, bo to źle dla dzieci, generalnie bardzo jest uważający w sprawach dzieci dotyczących.

   Przedstawia się jako kobieta, ale jest mężczyzną. Nie porusza innych tematów jak tylko te, które związane są z "okołoseksualnością" dzieci. Całkiem normalna osoba, nie?

"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"

#108
23-07-2011 17:57
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Kowalska
Też marzę po nocach by była moją sąsiadką...

>> nienarodzonym nie dzieje się żadna krzywda
>Nigdy nie twierdziłam, że się dzieje.

i te święte słowa... ta ich głębia...

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#109
23-07-2011 18:49
 Ocena 7 na 7
Kowalska (14008 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Nic nie łapię. Prostata jest gruczołem tak jak szynka, czy inna tarczyca lub przysadka mózgowa w której , nota bene, Kartezjusz umieszczał duszę ludzką.

OŚWIADCZENIE


   Chciałam jak najmocniej przeprosić PROFESOR GRABOWSKĄ za moje szynki wobec niej.Te szykany już się nie powtórzą. Oświadczenie to mam tam gdzie Kartezjusz umieszczał i też nic nie łapię.

   Nie, ja umarłam "Prostata jest gruczołem tak jak szynka"


"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"

#110
23-07-2011 20:31
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Kowalska
>"Prostata jest gruczołem tak jak szynka"

Idę sprawdzić!

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi diogenes
>>"Prostata jest gruczołem tak jak szynka"
>Idę sprawdzić!
Do rzeźnika?


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#112
23-07-2011 23:01
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
>>>"Prostata jest gruczołem tak jak szynka"
>>Idę sprawdzić!
> Do rzeźnika?

Nie, do lodówki.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi diogenes
>>>>"Prostata jest gruczołem tak jak szynka"
>>>Idę sprawdzić!
>> Do rzeźnika?
>Nie, do lodówki.
To trzymasz w lodówce szyszynkę? I setę z golonką?


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#114
23-07-2011 23:38
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
>szynka
>szyszynka...

Czy ty się jąjąkasz?

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi diogenes
>>szynka
>>szyszynka...
>Czy ty się jąjąkasz?
Wydawało mi się, że idziesz porównać szynkę z szyszynką.
Myślałam, że do rzeźnika, ale Ty mówisz , że do lodówki, na zasadzie dychotomii położyć szynkę obok szyszynki i organoleptycznie ocenić.

Ale chyba coś pochrzaniłam, bo Ty z prostatą chciałeś porównywać szynkę, a nie szyszynkę z szynką!!!

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Kowalska
> Pochwala pedofilię
A Kowalska pochwala międzynarodowy terroryzm i faszyzm!

> Nie porusza innych tematów jak tylko te, które związane są z "okołoseksualnością" dzieci.
To są wszystko (według Kowalskiej )tematy o dziecięcym seksualizmie!

A to tylko ich skromna próbka!

Czyli że KOWALSKA KŁAMIE ordynarnie!!!!!!!!!!!!!!!

10-05-2011 20:00 - Jeszcze o zabiciu Osamy
06-05-2011 13:10 - Brzydkie słowa
04-05-2011 17:26 - Rozterki Justyny
18-04-2011 22:54 - Intuicja królicy
15-04-2011 20:46 - Roztocza
14-04-2011 11:58 - Dziwaczny ateizm
01-04-2011 18:10 - Czy to jest sprawiedliwe
31-03-2011 19:34 - Od jutra spis ale po co
31-03-2011 18:18 - Marzy mi się takie forum
31-03-2011 17:55 - Walcie po osobówce
30-03-2011 21:22 - Lepper nie udupiony
16-03-2011 19:27 - Berlusconi satyr
04-03-2011 20:48 - 30-latek ukarany za pobicie chłopca
03-03-2011 18:26 - Issei Sagawa
26-02-2011 19:29 - tzw. wierność
21-02-2011 02:24 - Opętania
18-02-2011 14:56 - Herezje w łonie racjonalistycznego ateizmu.
15-02-2011 17:19 - Jak wychowywać dzieci
13-02-2011 20:00 - Zakazane miłośći
11-02-2011 18:26 - Kolejny oszust nie żyje
05-02-2011 16:22 - Mona Lisa jest facetem
05-02-2011 10:53 - List otwarty
02-02-2011 20:24 - Kto będzie zapylał
30-01-2011 19:43 - Administratorzy portali z porno skazani na śmierć
25-01-2011 21:56 - Arystyp z Cyreny
22-01-2011 18:59 - Kazirodztwo
21-01-2011 22:53 - Skąd się bierze głupstwo
21-01-2011 16:51 - Czytelnictwo
20-01-2011 18:41 - Objawienia
15-01-2011 14:57 - Zakaz wjazdu
14-01-2011 16:44 - Czy to pierwszy efekt
13-01-2011 19:43 - Ateizujcie się
13-01-2011 12:55 - Powstanie warszawskie
10-01-2011 13:06 - Sir Elton John został ojcem
08-01-2011 21:21 - Krzysztof Kolberger
08-01-2011 20:59 - Co było pierwsze? Jajko czy kura.
05-01-2011 19:46 - Chłopcy
03-01-2011 23:40 - Młodzież i wiara
03-01-2011 16:26 - Przepowiednie prof. Grabowskiej na rok 2011
02-01-2011 16:50 - Rzeczy ostateczne czyli eschatologia
02-01-2011 11:33 - Biblijny potop
28-12-2010 22:38 - Paradoks
25-12-2010 19:49 - Święta rodzina
23-12-2010 16:35 - Parytety
23-12-2010 00:04 - Białoruś
19-12-2010 15:14 - Der Mensch ist, was er ißt.
14-12-2010 22:26 - Sondaże
27-11-2010 18:51 - Sprawa pomagania
23-11-2010 18:36 - Dalajlama
22-11-2010 18:12 - Religie i seks
17-11-2010 16:58 - Niewidomi a wybory
12-11-2010 15:15 - Wróżbiarstwo a prawo
10-11-2010 21:39 - Leczenie pedofilii
07-11-2010 20:34 - Świecki święty
18-10-2010 17:52 - Ekskomunika za in vitro
ym.
06-08-2010 22:54 - Time machine.
11-07-2010 16:53 - Nudyzm
30-06-2010 22:17 - Wierzący homoseksualiści.
27-06-2010 17:24 - Polska dla Polaków!
13-06-2010 19:11 - To już jest koniec
10-06-2010 17:06 - Każdy musi umrzeć
05-06-2010 14:14 - Czy można żyć na trzeźwo?
27-05-2010 17:39 - Co się stało?
27-05-2010 14:00 - Czy policjant powinien nosić broń?
23-05-2010 19:50 - Dlaczego narkotyki są zabronione w Polsce?
18-05-2010 09:21 - Czy okupowany może wszystko?
13-05-2010 15:25 - Czy nie należałoby w Polsce obniżyć wieku zgody i zalegalizować pros?
11-05-2010 22:50 - Czy Andrzej Lepper powinien być prezydentem?
10-05-2010 21:30 - EuroPride 2010 in Warsaw
05-05-2010 23:53 - Co Państwo na to????
04-05-2010 15:48 - Co to jest pornografia?
01-05-2010 16:54 - Orkiestra Pana Owsiaka
10-04-2010 22:29 - Kradzież napisu Arbeit macht frei.
08-04-2010 00:25 - Przypadek Alicji Tysiąc.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#117
25-07-2011 00:42
 Ocena 2 na 2
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> A w dalszym swym życiu zagrażać jej będzie własną egzystencją
>No tak, przecież zapomniałam że Neron zabił matkę!
Nie uwzględniłam zagrożenia życia, ale masz rację z tym Neronem.

>nie mamy (moralnego) prawa pozbawiać ich SZANSY na zaistnienie.
Właśnie mamy, pisałam, że macierzyństwo to wielka ofiara na rzecz potomka.

>wielką wygraną jest to, że to akurat my taką szansę dostajemy. Bo plemników są miliony, a tylko jednemu zazwyczaj się udaje.
Prócz abortów sztucznych są całe rzesze naturalnych, które też najpierw miały szczęście zaistnieć, a potem pecha polec, w ogóle powstające życie sypie się jak nadmierne kwiecie wiosną.

>A gdyby innemu się udało to to już nie bylibyśmy my tylko "nasz" brat ,lub siostra.
Każde życie jest niepowtarzalne, ale z drugiej strony wszystkie możliwości zaistnieć i tak nie mogą, jedne poległy, inne w ogóle nie powstały, czasem dzieci giną na rzecz matek, a kiedy indziej matki na rzecz dzieci, temu aborcja, tamtej szariat.

#118
25-07-2011 05:23
 Ocena 3 na 3
i.czaplicka (5782 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Przecież za bezzasadne zabicie psa grozi kara do 2 lat więzienia.
>Więc mamy taki paradoks, że życie psa się chroni ( i dobrze) a życia nienarodzonego dziecka uważa się, że chronić nie należy. (to źle).
Proszę, przestań używać bezmyślnie pseudoargumentow, ktore nie maja nic wspólnego z prawda. Juz Ci wytłumaczono, ze życie nie zaczyna się w momencie zapłodnienia, ani ze niekoniecznie człowiek zaczyna się w momencie zapłodnienia.
Dalej tego argumentu używasz udając, ze nie wiesz, o co chodzi.
Następna bzdura działaczy pro-life to to z tym psem. Prawo wcale nie chroni życia psów, tylko określa kto, z jakich powodów i w jaki sposób moze psa życia pozbawić. Dokładnie to samo jest np, ze zwierzętami rzeźnymi.

Czekam jeszcze na argument z prawem chroniącym jajka ptaków- co prawda tez już gdzieś wykazałam jego fałsz.

#119
25-07-2011 13:34
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowak
Niniejszym odszczekuję.
Nie jesteś drugą Grabowską.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

#120
25-07-2011 15:12
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowak

>Prócz abortów sztucznych są całe rzesze naturalnych, które też najpierw miały szczęście zaistnieć, a potem pecha polec, w ogóle powstające życie sypie się jak nadmierne kwiecie wiosną.

natura, tudzież ewolucja nagradza życiem tylko najsilniejszych i dających szanse na kontynuowanie tego, być może nie mającego sensu procesu.
przetrwać ma silny, zdrowy, sprytny... reszta to tylko nawóz pod piękne kwiaty.
brutalne ale ewolucyjnie sprawiedliwe.

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365