> u -ziewNie rozumie, to się nudzi. To z Twoich Świętych Ksiąg, z Twojej Światłej Religii. Nawet tego nie znasz?, pseudoreligiancie. Nie wiesz, w co wierzysz? No tak, Ty " niemasz" obowiązku wiedzieć - tylko wierzyć. 'Ora, ora, ora' - to całokształt aktywności Twojego układu nerwowego i szczyt Twoich możliwości intelektualnych. Drobner, z książkami, bez modlitewników. |