 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-01-2015 10:05 | artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | ateisci
-16 na 20 | Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..#286 2 na 2 | Mortimer (1359 punktów) | Odp: ateisci | Ta dyskusja będzie się ciągnąć i ciągnąć, do niczego nie doprowadzi. Nasz nowy użytkownik: artem2035 nie zrozumie większości postów. Ba! Nie będzie chciał zrozumieć. Więc jaki to ma sens? Swoją drogą, co skusiło nowego użytkownika do wybrania takiego nicku? Glukhovsky jest na pewno zawiedziony. Pytam, ponieważ mam skojarzenia z książką: Metro 2033Czyżby nasz drogi nowy użytkownik był główną postacią z trzeciej części? Oh, w takim razie na pewno nie przeczytam.
Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi. |
#287 1 na 1 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci |
t to forum przypomina zjazd jelopow i milosnikow marksa. niema tu ani jednej sensownej osoby to jaki ty masz nick mnie kompletnie nie interesuje bo nie jest istotnie istotne jest to co ktos pisze a nie jaki ma nick |
#288 1 na 1 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | tytul nic nie znaczy wazna jest tresc |
#289 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: ateisci | > t to forum przypomina zjazd jelopow i milosnikow marksa. niema tu ani jednej sensownej osobyWłącznie z Tobą, czy Ty jesteś sensowną osobą?
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#290 5 na 5 | galvani (1345 punktów) | Odp: ateisci | > Olejmy gościa i jego żonkę.> Karmiony troll robi się coraz większy, a nawet w swojej 'wielkości' myśli, że kogoś tu ustawia  > Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spaćMasz 100% racji. Ale takiego głąba dawno tu nie było. Prawie wszystkie katolickie trole to kute na cytery łapy szuje. Zawodowi inkwizytorzy. Z tym komikiem mają tylko to wspólne, że są bezczelni i często aroganccy. Ale może się mylę, niewykluczone że poziom absolwentów KUL drastycznie się obniżył. Z tego co pamiętam Monika K też nie potrafiła się zdecydować, do jakiej płci przynależy. Pewnie mają jakiegoś zakonspirowanego gendera w swoim stadku. Ścieżki ich pana są niezbadane... |
#291 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > ...dziewczynko/chłopczyku/obojniaczku..Generalnie to bezpłciowe toto jest... Drobner von Eucaryota... |
#292 2 na 2 | Mortimer (1359 punktów) | Odp: ateisci | Problem w tym, że treści nie widać, zniknęła gdzieś, albo po prostu nigdy jej nie było. Życzę tego, by kiedyś powstała, albo w końcu się odnalazła.
Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi. |
artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | chlopie masz obesesje na opunkcie katolikow idz sie leczyc dziecino  |
#294 1 na 1 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci |
idz posapac do kogos innego zanudziles mnie na amen swoim belkotem |
#295 1 na 1 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | drobner vel streptococus fecalis .. |
#296 6 na 6 | Klapaucjusz (3379 punktów) | Odp: ateisci | Mam pytanie do administracji/moderatorów. Dlaczego ten wątek nie został wrzucony do bazgrołów.
Administratorzy i moderatorzy nie mają czasu?
Mam propozycję w takim razie: 1) Wybrać moderatorów którzy będą mieli czas. 2) Zamknąć to forum, bo w takiej postaci to nawet onet zawiera więcej ciekawych informacji.
Pozdrawiam. |
#297 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | Tylko naśladować i małpować umiesz? Małpujesz religiantów, toś i sam religijny. Małpujesz sposób riposty, bo nie stać Cię na inwencję. Do poziomu przeciętnego trolla Ci nawet daleko. Uuu! Bardzo daleko... Idź do kościoła: wstań, klęknij, usiądź, klęknij, gadaj, wstań, śpiewaj, klęknij, wstań. Małpuj za obecnymi tam. W nagrodę dostaniesz wafelka od faceta w kiecce. A i czas Ci zleci - nienudno. I do Twojego wymodlonego ujemnego IQ będzie o 1 godzinę bliżej. Drobner, Twój kibic |
| Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: ateisci | . najbardziej rozwiniete kraje to te gdzie gdzie panstwo liczy sie z religia.Bzdura.> Ejże! Warto czytać ze zrozumieniem i odpowiadać na temat.Całkowita zgoda! > Mowa była nie o państwach, w których znaczący procent stanowią niewierzący, ale o takich, które "liczą się z religią" - a więc istnieje w nich wolność religijna/swoboda wyznawania religii.Tak Pan sądzi, że Państwa o największej wolności światopoglądowej najbardziej liczą się z religią? Przecież to ewidentna bzdura. Państwa, które najbardziej liczą się z religią, to państwa wyznaniowe sensu stricto lub sensu largo. Oczywiście są też państwa deklarujące wolność światopoglądowa w teorii, a wyznaniowe w praktyce jak Polska. Państwa o wolności światopoglądowej liczą się się z wolnością obywateli, a nie z bzdurami, w które oni wierzą, to pozostawiają ich prywatnemu uznaniu. > I tu Duch -stety, czy nie- ma rację, co słusznie zauważył Jacek.I tu, to -stety, czy niestety (ale poza Stanami Zjednoczonymi) pan Selanos ma rację. Polecam tu artykuł amerykańskiego socjologa Phila Zuckermana pt. Atheism: Contemporary Rates and Patterns. Który jest rozdziałem książki The Cambridge Companion to Atheism pod redakcją Michaela Martina. (...)
Okazuje się, że w czołówce państw najlepiej rozwiniętych znajdują się prawie wyłącznie kraje o wysokim wskaźniku ateizmu organicznego. Co to jest ateizm organiczny? Otóż autor zwraca uwagę na istotne różnice między tymi państwami, w których ateizm był lub jest elementem oficjalnej ideologii, narzucanej społeczeństwu przez władzę (taki ateizm określa jako przymusowy), a tymi, w których ateizm rozwija się samoistnie, bez ingerencji władz, a więc jest "organiczny". (...) @@@ . |
#299 1 na 1 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci |
o czym ja mam z toba gadac dziecino jak ty podstwowej wiedzy niemasz? wykaz sie czyms bo narazie to bredzisz podpisujac sie durnowato szukasz pioklasku to szukaj wsrod plebsu > |
#300 1 na 1 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | w dziecinstwie pewnie kolysany byles w betoniarce te wstrzasy negatywnie podzialaly na twoj mozg |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|