 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-07-2016 12:32 | Max Golonko (1811 punktów) | Opłaty za CO2 | PIS starszy górników UE (grożą nam jakieś straszne opłaty za palnie węglem) a tymczasem ... Jak to jest z tymi słynnymi opłatami za CO2? Z pierwszej ręki od fachowca w tym względzie wiem, że Polska ma dobre limity (na bazie 1990 roku) i jeszcze na tym zarabia sprzedając nadwyżki. Japonia musi już płacić lub odkupywać limity. Instytucja, która zbiera te opłaty daje potem pieniądze różnym krajom na modernizacje proekologiczne lub monitoring środowiska. Te kraje zwykle wpuszczają te pieniądze w budżet czyli na wszystko, a potem, ze wstydu, około połowy tych środków wykorzystują zgodnie z przeznaczeniem. PIS jak zwykle straszy i szczuje Polaków na kolejnych wrogów. A ateiści to sodomici, gwałciciele i agenci Rosji - stąd komisja do sprawy przeciwdziałania ateizacji Polski.  Przypominam, że ateistą (co szkodzi innym) jest Jarek K. bo jest niemożliwe żeby homoseksualista, który miał w szkole teorię ewolucji, wierzył w boga. Ale to KrK nie przeszkadza. Ubijają swoje interesy. Jarek realizuje misję swego życia - zemsta na Wałęsie i jego sojusznikach - za wyrzucenie go z ekipy Wałęsy. KrK i Rydzyk po prostu biorą kasę, grunty i przywileje jakie Jarek K im daje w zamian za umożliwienie swojej misji. Jarek nigdy nie zaprzeczył i nie zwalczał przelicznych doniesień w mediach o jego homoseksualizmie (bo musiałaby skłamać). Ten homoseksualizm (odmienny niż u jego brata - jednojajowego bliźniaka) nie jest dziwnym bo nie u wszystkich mężczyzn orientacja seksualna jest wrodzona. Może ukształtować się później - pod wpływem pewnych zdarzeń w sferze "social". Ba, była społeczność, w której czynniki "social" doprowadziły do 20% udziału homoseksualnej orientacji wśród mężczyzn. Wszystko to wyszło w szerokim badaniu Szwedom w 2007,2008 roku. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej..| Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | W sumie, statystycznie rzecz biorąc, dobre! Daję lajka (czyli plusa) Miłej nocy p.s. No ja jednak walczę o normalną Polskę, a nie tylko o czubek mojego ... Ba; Czasem tracę (czas itd) na tej walce :-/ |
| Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | Nie wszyscy wydają pieniądze na świątynie, zakony, komisje badajace dawno zbadane wypadki i wspieranie niefrasobliwych dzieciorobów (najlepiej jedenaścioro - wszystkie spłodzone po pijaku).  |
#18 -1 na 1 krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > Nie wszyscy wydają pieniądze na świątynie, zakony, komisje badajace dawno zbadane wypadki i wspieranie niefrasobliwych dzieciorobów (najlepiej jedenaścioro - wszystkie spłodzone po pijaku).Zwróć się o azyl. Uzasadnij swój wniosektym, że jesteś bardziej podobny do nich niż do nas. Powiem ci jak się tworzy takie rzeczy bo nic nie kumasz. Ty chcesz świątynię ZGODA, zbudujmy ją ale ja chcę sondę więc ją też zbudujmy. I powstaje świątynia i sonda. Ty natomiast próbujesz takim sposobem. Co ty chcesz? Świątynię? Ty debilu, ty nieudaczniku, ty łajzo, chyba jesteś umysłowo chory, żadnej świątyni idioto nie budujemy, kto w takie kretyństwa wierzy, świat idzie do przodu, ważna jest nauka, to tylko ma sens, zbudujmy sondę, żeby dokonać konieczne pomiary. I domyślasz się co takim sposobem powstaje? Figa z makiem. W Afryce to dopiero dużo się buduje a wszystko dzięki temu, że tam niezgodności rozwiązuje się przy pomocy maczety. Zrozum, że twoje osiągnięcia zależą od twojego sprzyjania innym w osiągnięciach. Gdyby wszyscy Polacy, którzy starają się napluć na komisję smoleńską, tyle samo energii co na plucie na nią spożytkowaliby na sprzyjanie jej to już dawno byłoby po sprawie. Dam ci przykład z mojego życia. Za każdym razem kiedy okazuję dzieciom agresję i zmuszam je, żeby poszły umyć zęby, to umycie zębów przychodzi z takim ogromnym wysiłkiem, z takim zmęczeniem wszystkich, z takim zdenerwowaniem, to potrafi trwać godzinę i wszyscy wychodzą z tej sytuacji z negatywnymi emocjami. Kiedy natomiast udaje mi się czasem dzieci zainteresować, dostarczyć im jakąś korzyść, rozśmieszyć, stworzyć dobrą atmosferę, wszystko idzie szybko i gładko. Że akurat muszę być aż tak mocno sfrustrowanym człowiekiem. Gdyby nie to, każdy problem rozwiązywałbym zawsze pozytywnie. Niestety urodziłem się wśród totalnie niezgodnych ze mną ludzi, którzy jawią mi się jako okropne otocznie społeczne, po którym mogę spodziewać się jedynie najgorszego. www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0 |
#19 2 na 2 | Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | To Tobie ktoś powierzył pod opiekę dzieci?  Ty lepiej do nich nic nie mów, nie stresuj, nie mąć im w głowach. Obecna TV publiczna, zawłaszczona przez wspomniango w 1 poście wątku amoralnego cynicznego oszusta (nic dziwnego że wroga opłat za spalanie węgla) , upada coraz niżej, bierze do współpracy jakieś tanie miernoty bo musi oszczedzać na 500+ dla alkoholików (prawidłowa pomoc powinna być tylko na 1 dziecko) O tutaj dowód jej zejścia na psy: youtu.be/V-t_EdUZzH8pokaleczyli kobietę na wizji! Miłej nocy |
| Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | |
#21 -1 na 1 | Degre (752 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | Spodziewałem się jakichś ciekawych danych o CO2 a tu o homoseksualizmie JK. I jak tu chcieć na fR zaglądać? Wątek nadaje się do kosza.
|
#22 1 na 1 | Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > Spodziewałem się jakichś ciekawych danych o CO2 a tu o homoseksualizmie JK.> I jak tu chcieć na fR zaglądać? Wątek nadaje się do kosza.> W kwestii opłat za emisje CO2 Polska nic nie płaci światu, a nawet jest na plusie! Ma też derogację (czyli pozwolenie) na większe emisje do r. 2020 (sukcesywnie malejącą). Miłej nocy |
| Degre (752 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | Hm, mogę prosić źródło? Bo od znajomego usłyszałem, że dopłacamy od tego roku, czy od paru lat, jakoś tak. |
| Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | Nie, ale to jest 100% bo jeszcze upewniłem się przed chwilą, korespondujac z nim. Rozmówca jest jednym z najbardziej znanych ekologów (w nurcie naukowym) w Polsce (zarazem pracownikiem naukowym). Miłej nocy |
| Degre (752 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > Nie, ale to jest 100% bo jeszcze upewniłem się przed chwilą, korespondujac z nim. Rozmówca jest jednym z najbardziej znanych ekologów (w nurcie naukowym) w Polsce (zarazem pracownikiem naukowym).> Miłej nocyJa Ci nawet wierzę, ale przydały by się jakieś notki prasowe, dokument, cokolwiek - że na tym zyskujemy albo chociaż wychodzimy na 0. Inni mogą nie być tak ufni |
#26 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > urodziłem się wśród totalnie niezgodnych ze mną ludzi,> którzy jawią mi się jako okropne otocznie społeczne> po którym mogę spodziewać się jedynie najgorszego.Inni be (niezgodni, chciwi, bezwzględni, pazerni i bez serca), Kali-Krystkon cacy (ubogi w duchu, cichy, łaknący i pragnący sprawiedliwości, miłosierny, czystego serca, wprowadzający pokój, cierpiący prześladowania dla sprawiedliwości, mający dobre przeczucia wyrażone w przemyślanym programie na nowy ład itd.) Krystkonie, "szlachetny człowiek wymaga najpierw od siebie, prostak najpierw od innych." (Konfucjusz). "Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." (Janusz Korczak).
Czy ambicja, której pożyteczności nikt na zewnątrz nie uznaje to już kapitał, czy jeszcze nie? |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > To Tobie ktoś powierzył pod opiekę dzieci? Jakie to decyzje człowiek nie podejmie m.in. dla kindergeldu..
Czy ambicja, której pożyteczności nikt na zewnątrz nie uznaje to już kapitał, czy jeszcze nie? |
krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 |
> Krystkonie, "szlachetny człowiek wymaga najpierw od siebie, prostak najpierw od innych." (Konfucjusz). "Takie podejście nie sprawdza się w otoczeniu pasożytów. Ja chcę zmiany zasad społecznych. Trudno byłoby powiedzieć, ze chcę tego od ciebie. Raczej należałoby powiedzieć, iż życzyłbym sobie, żebyśmy obaj zmienili się i zaczęli inaczej zachowywać względem siebie. |
krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > > To Tobie ktoś powierzył pod opiekę dzieci? > Jakie to decyzje człowiek nie podejmie m.in. dla kindergeldu..Sądzę, ze pogarda, to taki mechanizm psychiczny, który pomaga ignorować potrzeby innych ludzi. Czyli myślenie, że nie powinniśmy być w podobnym położeniu, bo on jest gorszy a ja jestem lepszy. I co teraz? Przygotowałeś nowe wiadra z jadem? A może od razu całą cysternę jadu? |
#30 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > życzyłbym sobie, żebyśmy obaj zmienili się i zaczęli> inaczej zachowywać względem siebiePowiedz z jakiego powodu życzysz sobie zmiany we mnie? Oczywiście wszyscy inni to pasożyty, Krystkon cacy. No comments.
Czy ambicja, której pożyteczności nikt na zewnątrz nie uznaje to już kapitał, czy jeszcze nie? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|